Burney کشور هنرمند livestreams کنسرت به خانه جمعیت از نشویل در طول coronavirus shutdown

جسیکا Skropanic ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT May 12, 2020آخرین شب چهارشنبه, کشور, خواننده و ترانه سر

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

آخرین شب چهارشنبه, کشور, خواننده و ترانه سرا Jared Hovis شد و قرار ماندن در نشویل, تنسی, صفحه اصلی, اما بازی یک کنسرت برای مخاطبان بیش از 3000.

23 ساله خواننده از Burney میزبانی اولین Facebook livestream عملکرد آن به طول انجامید کامل سه ساعت است. یکی از اولین بینندگان بود عمه تماشای او را از اتاق نشیمن خود را در ردینگ. دیگر اعضای خانواده و دوستان هم بودند در تنظیم شده است. در پایان از آن همه او رسیده بود بیش از 3,600 views.

"من می خواهم به پایان آهنگ و می گویند "متشکرم" قبل از اینکه من می خواهم به یاد داشته باشید من می توانم شنیدن کسی, کف زدن," او گفت:.

سپس Facebook messages و سهام آغاز شده در آینده. "توسط هشتم آهنگ وجود دارد 200 نفر (حضور)," او گفت:.

"آن را مانند او در اتاق نشیمن خود موسیقی" Hovis', عمه ، خاله, Jenni هیلی از ردینگ گفت. "آن سه ساعت به گوش دادن به دل تنگی و عذاب (اتفاق می افتد) در حال حاضر."

شده است برخی از زمان پس از Burney دبیرستان فارغ التحصیل بازی محلی کنسرت.

Hovis رشد در گروه موسیقی مدرسه. در 19 او خود را نوشت و برای اولین بار آهنگ "به من اعتماد کن عزیزم" در حالی که کار برای کلاه نهر ساخت و ساز.

در حالی که بازی "در اطراف شهر" تطبیق پذیری او به عنوان یک موسیقیدان — او نقش گیتار و بانجو به عنوان به خوبی به عنوان خواننده — او را متوجه شده توسط David Laam شمالی دولت نوازنده و عضو گروه "Billies."

"او (Laam) به من آموخت که چگونه به یک منجر گیتاریست" Hovis گفت. "او به من مرحله حضور."

Hovis شروع به بازی با Billies در گودال رودخانه کازینو. که به او اعتماد به نفس برای شروع انجام جاهای دیگر از جمله سالن های چیکو در جایی که او انجام شده با دوستان خود کشور هنرمند موسیقی و رد بلاف بومی چاد بوشنل.

"او پر انرژی (بازیگر)," بوشنل گفت. "او واقعا کار می کند جمعیت است."

Hovis نقل مکان کرد و به نشویل در ژانویه 2019 به پیشبرد حرفه موسیقی خود را.

یک سال بعد کار خود را شروع مصرف کردن, او گفت:. "من به گروه با هم. من در استودیو ضبط دو آهنگ جدید: 'بد روز اوله" و "می آیم" بیش از هوشیار است.' من در نهایت من اولین اولین بار نشان می دهد در ویسکی خم در سالن برادوی (بخشی از نشویل معروف Honky Tonk ردیف)."

Hovis و گروه او تا به حال مباحث در هر آخر هفته. آنها بازی گذشته خود را نشان می دهد در اواسط ماه مارس. "سپس پلیس آمد و در این شهر آغاز شده و تعطیل کسب و کار — به دلیل coronavirus."

برای یک ماه Hovis انجام شده است سمت مشاغل به پایان می رسد دیدار. در غیر این صورت او فقط "شکار بوقلمون و دور ماندن از همه است."

هنوز مطمئن شوید که چه خواهد آمد از آن او در زمان خود عمه مشاوره و انجام سه ساعت livestream concert on Facebook.

بیشتر coronavirus داستان:

  • فکر شروع باغ خود را در طول اقامت در خانه ، در اینجا یک راهنمای
  • لیست 120+ ردینگ رستوران باز برای منظقه وانت, تحویل, درایو-از طریق
  • افزایش هنرمند موسیقی کشور شد از رد بلاف: دیدار با چاد بوشنل
  • در زمان coronavirus: محلی خود را در گروه فرفره بعدی است که در آی فون خود را

برخی از کنسرت شرکت کنندگان اهدا پول از طریق Venmo. "این نوع مانند داشتن یک کفش نوک شیشه" Hovis گفت.

پول کمک به او را به برخی از درآمد او از دست رفته از لغو نشان می دهد, او گفت:. "آنها (اهدا) کاملا گرفتار من تا به سرعت."

اما آنچه به معنای بیشتر به او در مورد کنسرت یک متن از یک فن ضمن تشکر از او برای کمک به او را فراموش کرده ام در مورد کوروناویروس برای یک شب.

Hovis برنامه بیشتر پخش زنده کنسرت از جمله یکی از 6 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر در آوریل 28, پخش از فروشنده مشروب قاچاق را در نوار در نشویل.

پیدا کردن Jared Hovis در:

  • Facebook در https://www.facebook.com/jared.hovis
  • Instagram در https://bit.ly/2UXrf1Z
  • در توییتر https://bit.ly/3aYy7Sc

و سازمان دیده بان ضبط خود را کامل کنسرت زیر.

جسیکا Skropanic است ویژگی های خبرنگار برای ثبت افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را پوشش می دهد شیوه زندگی و سرگرمی داستان و هفتگی هنر ویژگی d.یک.t.e. او در توییتر دنبال کنید @RS_JSkropanic و on Facebook. تاریخ جسیکا در خارج! و نه کال تفریح Facebook ، برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز. با تشکر از شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن