برنت چاق شدن: پر سر و صدا زمان در سراسر کشور باعث می شود برای آرام مبارزات محلی

برنت چاق شدن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:00 PM EDT Jun 9, 2020اگر چه آنها تا به حال یک انتخابات و هیچ کس آمد

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

اگر چه آنها تا به حال یک انتخابات و هیچ کس آمد ؟

با رویدادهای ملی و مسلط اخبار مسابقات برای چندین بالا-پروفایل منتخب دفاتر در حال رفتن تقریبا خسته شده اید و اغلب بلامنازع.

مهلت واجد شرایط به صورت محلی و دولت نژادها می آید جمعه در ظهر. بیشتر محلی نژادها خواهد بود تصمیم گرفت در ماه اوت اولیه است که کمی بیش از دو ماه دور.

اما سنتی مبارزه است با تشکر از COVID-19 همه گیر و قوانین منع جمعیت از جمله در تظاهرات و بحث. حتی درب-به-درب مبارزه ناپسند است به عنوان پیام به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است نفوذ جامعه است.

جایی که همه چیز ایستاده است ؟

هنوز هیچ کس در زمینه به چالش کلانتر کوین Rambosk برای صندلی خود را.

راب Stoneburner تنها نامزد به جای لری ری که بازنشسته است و به عنوان جمع آوری مالیات.

جنیفر ادواردز هیچ حریف در تلاش بود مجددا انتخاب استاد راهنما از انتخابات است. ذغال سنگ شهرستان اعضای هیئت مدیره مدرسه استفانی Lucarelli و Erick کارتر نیز unopposed.

تقویم اموال آبه اسکینر همان حریف این سال ریک الاغ او را شکست داد و در سال 2016 با 86 درصد آرا.

بیشتر برنت چاق شدن: حفاظت از جامعه از پلیس که سقوط کوتاه از آرمان

منشی دادگاه کریستال Kinzel یک رقیب در جیمز Molenaar یک مشاور حقوقی در دفتر او تا زمانی که او از کار اخراج شد و پس از تشکیل پرونده برای اجرای این کار است.

سه شهرستان کمیسیون کرسی هستند تا برای انتخابات اما بر اساس کمک های مالی مبارزات انتخاباتی تا کنون — و با در مبارزه میکند و بحث کردن پول خواهد شد و حتی بیشتر عامل در گرفتن پیام در سراسر بیش از حد معمول — تنها یکی از آنها اشکال تا به یک مسابقه.

که منطقه 1 مسابقه به موفقیت دانا Fiala که پله پس از 20 سال در کمیسیون.

چهار جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال اجرا است. یکی دیگر از جمهوریخواهان یعقوب Winge کاهش یافته حتی اگر او در ابتدا دریافت Fiala را تایید. چالش های اجرای یک غیر سنتی کمپین ثابت بیش از حد او توضیح داد.

بیشتر از برنت چاق شدن: مختصر ارز harkens به بد روز در Collier دولت

حالا که تایید شده به ویلیام داگلاس بازنشسته ستوان با شرق ناپل/بیشتر ناپل آتش نشانی.

"این مشکل برای همه این نامزدها بدون توانایی به صحبت می کنند به گروه های که می تواند در این زمان ملاقات و یا برای پیوستن به سازمان ها به دلیل ویروس, بنابراین من می خواستم به معرفی ویلیام داگلاس. من فقط می خواهم شما بدانید این است که نامزد ما نیاز" Fiala نوشت: به هواداران یک ایمیل به جمعه.

منطقه 1 مسابقه دارای یک جزء آن به دیگران نبود.

به دلیل آن است که چگونه پیکربندی آن طول می کشد بسیاری از آنچه که معمولا از فکر به عنوان شرق ناپل.

اما در شرق ناپل نیز باعث می شود تا بخشی از منطقه 4 که توسط شهر ناپل و منطقه 3 که گسترش شمال از طریق دروازه طلایی تمام راه را به این شهرستان خط.

منطقه 1 شامل مارکو جزیره و کاندیدایی که مطرح ترین پول تا کنون ریک LoCastro است که مارکو ساکن ، او نزدیک به 60 ، 000 دلار در کمک های مبارزات انتخاباتی بیش از دو برابر $25,300 مطرح شده توسط داگلاس که دوم در سهم.

بیشتر برنت چاق شدن: مهم ترین مدرسه سوال نیست در انتخابات

این امکان وجود دارد که برای اولین بار از سال 1992 وجود دارد نمی خواهد در شرق ناپل اقامت در هیئت مدیره.

که نگرانی برای برخی در شرق ناپل که از ترس منافع ناپل و مارکو جزیره که شوراهای شهر را جایگزین منافع شرق ناپل.

برای مثال, خواهد, کمیسیون که در ناپل یا مارکو جزیره که در آن وجود دارد کمی مقرون به صرفه مسکن به قاطعانه به عنوان Fiala شده است که کاهش و متوسط قیمت تحولات پخش می شود در اطراف و نه متمرکز در شرق ناپل?

با چند رقابت مسابقات در محلی رای و طولانی نگرانی در مورد ویروس به احتمال زیاد به نگه داشتن برخی از رای دهندگان به خانه مردم در انتخابات می شود نور در ماه اوت است.

سوال این است که رای دهندگان را نشان می دهد ؟

اتصال با برنت چاق شدن در brent.batten@naplesnews.com و یا از طریق Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب