برنت چاق شدن: فصل طوفان 2020 است که بی سر و صدا آرام نیست

برنت چاق شدن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:00 PM EDT Jul 21, 2020به نظر نمی آید در حال حاضر, اما ما در میانه فص

توسط ABTINNEWS در 31 تیر 1399

به نظر نمی آید در حال حاضر, اما ما در میانه فصل طوفان.

و یک فعال در آن است.

با COVID-19 pandemic مسلط صفحه و ناآرامی های اجتماعی پر کردن بقیه روز اخبار کمی متوجه شده اند شش به نام طوفان که تشکیل داده اند در حوضه اقیانوس اطلس از آنجا که ممکن است.

هیچ کدام را توسعه داده اند به طوفان تمام شد کوتاه زندگی می کردند و هیچ کدام نزدیک به جنوب غربی فلوریدا آنها را آسان به چشم پوشی است.

اما طوفان کارشناسان در دانشگاه کلرادو در اوایل این ماه رشد خود را پیش بینی شلوغ فصل طوفان در حال حاضر پیش بینی 20 طوفان به نام با نه نفر از آنها در حال توسعه را به طوفان با چهار نفر از آنها که عمده طوفان از دسته 3 یا بالاتر.

به طور متوسط فصل می بیند حدود 12 به نام طوفان.

این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر نمی گذارد راه طوفان رفتار می کنند اما از آن تاثیر راه ما مقابله با آنها ذغال سنگ شهرستان اضطراری مدیریت مدیر دن سامرز گفت: شهرستان کمیسیون در هفته گذشته.

بیشتر: از آرتور به Wilfred در اینجا لیستی از طوفان نام برای سال 2020 فصل

اولین ساکنان باید انتظار بود خود به خود دیگر پس از طوفان عبور سامرز گفت. قدیمی سرود "اولین 72 هستند تا به شما" است نه بیشتر.

در حال حاضر اورژانس مدیران می گویند مردم باید به اندازه کافی مواد غذایی و آب و دارو و دیگر لوازم به آخرین برای 96 ساعت یا چهار روز.

"زنجیره تامین متفاوت هستند. پاسخ مکانیسم های متفاوت از آنها یک سال پیش" سامرز گفت. "یک سرپناه است که فقط یک سرپناه. آن را در یک هتل است."

وجود دارد بیشتر پناهگاه عمدتا در مدارس منطقه از وجود دارد در طول طوفان ایرما در سال 2017, اما با توجه به اجتماعی فاصله مجموع ظرفیت ممکن است افزایش یافته درآمده است. پناهگاه خواهد بود مواجه نگردند با ماسک های ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی کننده برای مقابله با این ویروس. ماسک مورد نیاز خواهد بود از ساکنان.

بیشتر: بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای ذغال سنگ, لی مقامات به وصله پینه کردن طوفان پناه

تابستان خواست ساکنان به بررسی اضطراری مدیریت سایت برای دیدن که پناهگاه باز خواهد شد چرا که برخی ممکن است استفاده شود و بر اساس یک طوفان قدرت و مسیر پیش بینی شده.

همچنین مهم است برای ساکنان به ثبت نام برای شهرستان اضطراری سیستم هشدار است که می تواند ارسال پیام برای گوشی های هوشمند با دستورالعمل.

به دلیل پناهگاه محدودیت "ما ممکن است ارسال یک پیام که می گوید:" پناهگاه در محل," او گفت:.

برخی از فیگوراتیو ابرهای تیره بیش جنوب غربی فلوریدا به تازگی به حال برخی از ضرب المثلی لنت نقره ای, Summers, گفت:.

مثلا بهار براش آتش سوزی در گلدن گیت آمریکا به اورژانس مدیران این فرصت را به آزمون در عملیات های اجتماعی فاصله محیط زیست, او گفت:. این عمل از داشتن مدیران کار از راه دور و در گروه های کوچکتر ثابت عملی است.

بیشتر: دروازه طلایی شهرکهای برس قربانیان آتش سوزی که تا به حال خانه های تخریب شده در صورت سختی مسیر بهبودی

و آماده سازی برای توزیع تجهیزات اضطراری از قبیل تجهیزات حفاظت فردی بود که تمرین خوبی برای تقریبا 85 ایمنی و خدمات عمومی آژانس که با هم کار کنند در یک بحران.

مدرسه خدمات مواد غذایی کارگران در طول این بیماری همه گیر را به حال آماده سازی میلیون ها نفر از وعده های غذایی از گرفتن و رفتن تنوع یک ضرورت در تغذیه پناهگاه ساکنان بیش از یک اقامت طولانی از کافه تریا خطوط نمی شود مجاز است. تیم مدرسه "تسلط است که روند" تابستان گزارش شده است.

شهرستان اضافه شده است بیش از 40 ژنراتور قابل حمل به موجودی خود را پس از ایرما کمک خواهد کرد که اگر فاضلاب, ایستگاه های پمپاژ از دست دادن قدرت است. سوخت کامیون ظرفیت نیز اضافه شده سامرز گفت.

پس از رفتن آن را آسان به از دست دادن بینایی از چندساله تهدید طوفان های مطرح به جنوب غربی فلوریدا.

این مهم است که ساکنان همیشه در ارتباط ماندن به اخبار زیرا زندگی تغییر طوفان می تواند بوجود می آیند در هر زمان.

"یک طوفان همانطور که می دانید شما می توانید در سال" سامرز گفت.

(اتصال با برنت چاق شدن در brent.batten@naplesnews.com.)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن