BeyGOOD ابتکار تاسیس شده توسط بیانسه و UCLA ارائه COVID-19 آنلاین جعبه ابزار برای سلامتی روحی

UCLA با همکاری بیانسه BeyGOOD ابتکار ایجاد کرده است یک آنلاین COVID-19 بسته مراقبت برای کمک به مردم مبارزه با

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

UCLA با همکاری بیانسه BeyGOOD ابتکار ایجاد کرده است یک آنلاین COVID-19 بسته مراقبت برای کمک به مردم مبارزه با استرس و اضطراب در آورده و یا بدتر با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این اولین بار است که ارائه UCLA جدید ایستاده با هم در طول COVID-19 وب سایت است که کمک خواهد کرد که مردم مقابله در طول این زمان استرس زا با ارائه مراقبت از خود استراتژی ها و تمرینات بر اساس تحقیقات مورد حمایت شناختی رفتاری اصول است.

BeyGOOD به رسمیت می شناسد چقدر مهم است که به کاهش بسیار زیاد سلامت روانی بار قرار داده شده در کارمندان ضروری است که در ادامه به کار در خارج از خانه خود در بهداشت و درمان صنعت مواد غذایی و تحویل کارگران بهداشت کارکنان و در نقش های دیگر.

"ما زندگی را از طریق یک نقطه عطف در تاریخ بشر و در سراسر جهان مردم به طور طبیعی دچار افزایش استرس و اضطراب و افسردگی گفت:" UCLA صدراعظم ژن بلوک. "ایجاد ایستاده با هم در طول COVID-19 وب سایت های ایجاد شده به طور طبیعی در دانشگاه UCLA ارتباط مستمر با بیانسه و خیریه کار می کنند. UCLA است که آوردن همه آن تحقیق و تخصص در جهت خدمت به جامعه بیشتر در این نامشخص زمان و یکی از راه های بسیاری از ما در حال انجام است که در حال حاضر این است که با ارائه ذهنی سلامتی هدایت است."

اولین قسط از خود هدایت وب سایت ویژگی های پنج استراتژی برای مقابله با اضطراب و افسردگی و مقدماتی تصویری توسط دانشگاه UCLA میشل the polka dot dolls, یک متخصص مشهور جهان در درمان اضطراب و استرس و استاد روانپزشکی و biobehavioral علوم در Semel موسسه علوم اعصاب و رفتار انسان. مواد جدید خواهد بود ارسال شده بارگیری در این هفته بیش از ماه آینده و BeyGOOD نفوذ را تقویت رسیدن به UCLA سلامت روان و حمایت از مردم در سراسر کشور.

جدید UCLA سایت melds BeyGOOD فلسفه و نشاط دیگران با ادامه UCLA افسردگی Grand چالش است. راه اندازی در سال 2015 افسردگی Grand چالش می کشد هدف در یکی از بزرگترین مشکلات بهداشت و درمان برای کاهش افسردگی به بار بر سلامت و رفاه در نیم سال 2050. در حالی که دانشگاه UCLA بیمارستان درمان coronavirus بیماران و دانشگاه, محققان کشف جزئیات در مورد ویروس و جستجو برای یک واکسن UCLA نیز می تواند کمک کند با پرداختن به سلامت روان.

در علاوه بر این به استراتژی برای مقابله با اضطراب و استرس در حال حاضر در دسترس ایستاده با هم در طول COVID-19 به زودی اضافی شامل ویدئوها و بیشتر خود هدایت ماژول ها از جمله نکاتی برای نگهداری نگرانی و کنترل از راه برای جلوگیری از احساس ضعف و ابزار برای کاهش تنهایی و در نهایت ابزار برای مدیریت افسردگی است. مردم بدون دسترسی به اینترنت می توانید تماس بگیرید 1-888-UC-ایستاده (1-888-827-8263) برای رسیدن به یک سپاه از "دست" آموزش دیده برای راهنمایی تماس گیرندگان از طریق ارائه مشاوره آنلاین.

"این کاملا طبیعی است که احساس استرس و اضطراب و غم انگیز در حال حاضر گفت:" the polka dot dolls, co-مدیر UCLA افسردگی چالش بزرگ و استاد برجسته روانشناسی در کالج UCLA. "ما سپاسگزار برای بیانسه و BeyGOOD برای کمک به اشتراک گذاری استراتژی های اثبات شده برای مقابله با استرس و اضطراب در زمانی که این اطلاعات است تا قدرت مورد نیاز است."

جهان است به طور غیر منتظره ایالات متحده در مدیریت چالش های COVID-19 همه گیر و بیشتر از همیشه قبل از همه ما در این هم بلوک گفت. UCLA و BeyGOOD همکاری طراحی شده ایستاده با هم در طول COVID-19 به مردم ارائه شده با پشتیبانی و ابزار برای مقابله با جهانی استرس و اضطراب از این غیر طبیعی بار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن