باکتری های هشدار دهنده: Stuart Sandbar در رودخانه هند تالاب اضافه شده به سایت به اقامت در خارج از آب

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 11:10 AM EDT Jun 12, 2020توجه boaters: ابتدا رفتن به استوارت S

توسط ABTINNEWS در 25 خرداد 1399

توجه boaters: ابتدا رفتن به استوارت Sandbar کردن لیست خود را از فعالیت آخر هفته.

فلوریدا وزارت بهداشت و درمان در شهرستان مارتین اضافه کرده است که sandbar محبوب boaters' پاتوق نقطه در رودخانه هند تالاب بین سیوال نقطه و Sailfish نقطه به لیست سایت ها برای جلوگیری از تماس با آب به دلیل بالا باکتری سطوح.

این بخش در حال انجام مشاوره برای جلوگیری از تماس با آب در سه سایت در سنت لوسی رودخانه:

  • روزولت پل در مرکز شهر استوارت
  • پیر نخل پل شهرستان در لیتون پارک
  • Sandsprit پارک در نزدیکی پورت سلرنو

هشدار باقی خواهد ماند و در اثر در سایت تا نمونه باکتری ها در سطح قابل قبول. مناطق مورد آزمایش قرار خواهد شد دوباره جمعه.

وزارت بهداشت و درمان در شهرستان سنت لوسی مشابه هشدار به اقامت در خارج از آب در رودخانه پارک مارینا در شمال چنگال از سنت لوسی رودخانه در پورت سنت لوسی.

نمونه های آبی در سایت های حاوی سطوح بالایی از باکتری های روده ای که ساکن روده انسان و حیوانات است. باکتری ها حضور در آب است نشانه ای از آلودگی مدفوعی.

خطرات بالقوه بهداشتی برای کسانی که مصرف و یا در تماس با آب عبارتند از ناراحتی معده و اسهال و سوزش چشم و خارش پوست است.

هشدار شرح زیر است چندین روز از سنگین باران است. باکتری ها به طور معمول از رواناب فاضالب های سطحی, حیوانات خانگی, حیات وحش و انسان فاضلاب.

چگونه آب ؟

بررسی باکتری های سطح آب در نزدیکی شما با TCPalm را در نقشه های تعاملی. توجه داشته باشید: نقشه منعکس جدید مشاوره تا زمانی که یک به روز رسانی خودکار در 5 p. m.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن