توجه به سلامت کارگران: این آماده به کار در بیمارستان در ردینگ می خواهد شما

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 5:19 PM EDT May 14, 2020Shasta County آغاز شده سراغ کارگران بهداشت به کار

توسط ABTINNEWS در 27 فروردین 1399

Shasta County آغاز شده سراغ کارگران بهداشت به کارکنان تازه باز فدرال بیمارستان صحرایی است که ایجاد شده است در ردینگ را در غیر بیماران بدحال باید coronavirus همه گیر خروش در شمال کشور.

یک پزشک محلی که در آماده است دکتر بروس Bartlow یک ردینگ کلیه متخصص.

Bartlow گفت: او در حال حاضر با این نسخهها کار 60 ساعت در هفته با تیم خود را از پنج بخش مراقبت های پزشکان که بیماران در معرض خطر با ریه و یا مشکلات کلیوی در بیمارستان و سه واحد دياليز. او سوار به فدرال پزشکی ایستگاه در 7 آوریل و به نام خود و شماره تلفن.

"من فقط می خواستم تا مطمئن شوید که اگر آنها در حال اجرا از پزشکان من را می توان در دسترس" Bartlow گفت.

در حالی که در حال حاضر مشغول او گفت: "راه وجود دارد که ما می تواند انجام آنچه ما انجام می دهیم در بیمارستان و پس از آن نیز صرف برخی از زمان بیش از وجود دارد در صورت لزوم. من بسیار امیدوارم که من هرگز مورد نیاز است اما من می خواستم تا مطمئن شوید که آنها می دانستند که من یکی از منابع آنها استفاده می تواند."

هنگامی که و اگر — زمان می آید فدرال پزشکی ایستگاه طراحی شده است را فشار خارج منطقه دو بیمارستان بزرگ و با پذیرش کمتر انتقادی-بیمار بیماران بیمارستان که نیاز به یک سطح پایین تر از مراقبت. که اتاق را در بیمارستان برای مریض تر بالاتر حدت بیماران از جمله کسانی که با COVID-19.

با COVID-19 نسبتا ثابت هفته گذشته هیچ برنامه فوری برای فعال کردن ایستگاه میدانی که باز شده پس از آن تنظیم شد تا اولین تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل است. گارد ملی راه اندازی 125-تخت علوم پزشکی شمال کشور زمینه ایستگاه در داخل ردینگ مدنی سالن.

تسهیلات مورد نیاز نیست تا کنون به دلیل حضور در ردینگ دو بيمارستان بزرگ — رحمت مرکز پزشکی و شستا مرکز پزشکی منطقه ای — است که به خوبی در زیر ظرفیت است.

شغل: صدها نفر از کارگران مراقبت های بهداشتی مورد نیاز برای ردینگ جدید در زمینه پزشکی ایستگاه

باید ایستگاه آغاز دریافت بيماران در صورت محلی coronavirus افزایش این مرکز نیاز به کارکنان با "همه چیز از پرداخت به پزشکان داوطلب 'دونده' هر چیزی که شما می خواهم در یک بیمارستان" فدرال مرکز پزشکی مدیر اریک Saliba روز دوشنبه گفت:.

میدان بیمارستان نیز نیاز به استخدام پرستاران و درمانگران تنفسی بر اساس نیازهای بیماران در زمان, او گفت:.

یک اتحاد تشکیل شده از بیمارستان های محلی و دیگران در بهداشت و درمان صنعت در حال تلاش برای پیدا کردن پزشکی کارگران با مهارت های مناسب.

در اوایل ماه آوریل رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: به تازگی شکل گرفته کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه دریافت کرده بود بیش از 34 ، 000 برنامه های کاربردی است.

مقامات محلی سراغ دارد ،

"من نیاز به یک داروساز و من نیاز به یک داروخانه tech, آیا من یک بیمار یا من 125 بيمار" Saliba گفت.

که دیگر متخصصان پزشکی مورد نیاز متفاوت خواهد بود, او گفت:, وابسته به چگونه بسیاری از بیماران در بیمارستان که در آن زمان, او گفت:.

"ما در راه است که ما در حال استفاده در حال حاضر برای دریافت مراقبت های بهداشتی کارگران اما من هرگز می خواهم به نوبه خود هر کسی دور" Saliba گفت. "شما هرگز نمی دانید چه چیزی نیاز است و خواهد بود و ما باید واقعا مایع و پیش بینی و آماده شدن برای بدترین. آماده بودن ماموریت بحرانی در اینجا."

Saliba گفت: "ما نمی خواهیم به پرستاران به خصوص RNs دور از بیمارستان است. کسانی هستند که منابع بیمارستان نیاز دارد به خصوص اگر این بودند به رشد است. ما به دنبال مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال حاضر در بیمارستان تنظیم است که می تواند به ما کمک کند."

دکتر کارن Ramstrom, Shasta County سلامت و خدمات انسانی سازمان بهداشت عمومی شعبه افسر بهداشت گفت: در آخرین اخبار جلسه که جستجوها در حال انجام به صورت بالقوه زمینه کارگران بیمارستان.

"ما همه اتصال با ما بازنشستگان دانش آموزان ما و دیگران را در رزرو در مورد ما به آنها نیاز دارید. ما فوق العاده خوش شانس به این موجود در شمالی وزارت امور خارجه به طوری که ما از این کمی از کوسن" Ramstrom گفت.

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن