مدیران ورزشی و مربیان در حال نا امید با ULTIMOPREZZO رهبری است. آن را منجر به مدارس ترک ؟

جان Santucci Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 22, 2020سرخوردگی با فلوریدا دبیرس

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

سرخوردگی با فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی و دست زدن به آن از coronavirus همه گیر باعث شده است تا برخی از مربیان و مدیران ورزشی به صورت عضو مدارس به شکستن و دور از دولت حاکم بر بدن است.

در پاسخ به دوشنبه ULTIMOPREZZO هیئت مدیره جلسه ای که منجر به نگه داشتن زمان سقوط شروع به تاریخ جولای 27, میامی ادیسون مربی تیم فوتبال لوتر کمپبل توییتی شنبه که Miami-Dade County مدارس باید ترک سازمان است.

هیچ مدیر ورزشی در ساحل گنجینه گفت: مدرسه باید ترک کنید — و یا حتی تهدید به چنین حرکت — اما آنها در حال شنیدن نارضایتی در مورد ULTIMOPREZZO رهبری از همکاران خود در سراسر کشور.

"من فکر نمی کنم ما در حال نگاه کردن به آن در حال حاضر" ورو بیچ مدیر ورزشی لنی Jankowski گفت. "شما شنیدن grumblings. من فکر می کنم بخشی از آن بخشی از آنچه که تبلیغات ما و مسئولان مدرسه نا امید شده اند با از ULTIMOPREZZO و آن آمد در (روز دوشنبه جلسه) عدم جهت عدم هدایت از ULTIMOPREZZO."

گیاه دستیار اصلی لورن اوترو رئیس ULTIMOPREZZO مدیره از مدیران و ابراز نگرانی خود را بیش از این سازمان فقدان رهبری در جلسه روز دوشنبه.

"ما عضو مدارس ما superintendents می خواهید به جهت ارائه ULTIMOPREZZO," او گفت:. "من فقط رفتن به بسیار بی پرده در این گفت و عذرخواهی می کنم اگر من احساسات صدمه دیده اما شده است وجود دارد فقدان رهبری در تصمیم گیری از ULTIMOPREZZO برای ما عضو مدارس در نظر من و از آنچه که من شنیده ام در سراسر کشور از افراد است."

جورج Tomyn این ULTIMOPREZZO, مدیر اجرایی, مخالفت با اوترو ،

"وجود دارد یک تفاوت بین رهبری و تصمیم گیری," او گفت:. "به نظر می رسد به من وجود دارد تعداد زیادی از مردم که موافق نیست و یا ناراضی هستند با تصمیم گیری های که ساخته شده اند. من می توانم به شما اطمینان دهم من معتقدم که شده است وجود ندارد و فقدان رهبری است.

"من خیلی راحت با ما رهبری تیم است."

نظر: ULTIMOPREZZO هیئت مدیره تصمیم در پشت درهای بسته ادامه به صورت عادی. آنها شکست خورده خود را رهبری آزمون

چند مدیران ورزشی در این منطقه ابراز نگرانی در طول زمستان احساس ULTIMOPREZZO بود یا آهسته در پاسخ به coronavirus همه گیر و یا ساخت مبهم اظهارات که در سمت چپ مدیران ورزشی فیلدینگ سوالات و شکایات.

این سازمان با انتشار بیانیه ای در ماه مارس که شامل یک بخش گفت که در آن مشغول به کار بود در یک برنامه اضافی در مورد واجد شرایط بودن از دانشجویان ورزشکار اگر آنها قادر به پایان بهار ورزش های نجومی. این ULTIMOPREZZO پس از آن کاهش یافته است به ارائه هر گونه جزئیات در طرح خروج از مدیران ورزشی برای پاسخ به نمایش داده شد و آنها قادر به رسیدگی است.

Martin County مدیر ورزشی علامت Cowles گفت: روز دوشنبه تصمیم گرفت بیشتر از همان.

"در صحبت با دیگر تبلیغات در سراسر کشور سازگار نا امیدی می آید از ما که از چپ به مقابله با تصمیمات اتخاذ شده توسط ULTIMOPREZZO," او گفت:. "توسط چسبیده به جولای 27 و گفت:" Let it go " ما در حال از چپ به توضیح دهد که چرا ما می رویم و یا چرا ما می خواهیم برای به تاخیر انداختن و در سراسر کشور وجود دارد که عمده شهرستانهای استان است که باید گفت آنها به تأخیر انداختن.

"توسط ULTIMOPREZZO گفت: ژوئیه 27, آن قرار می دهد و هر مدرسه در یک نقطه سخت به صورت مردمی و توضیح یک تصمیم را ترک خواهد کرد که مردم ناراضی است."

چه بعدی: ULTIMOPREZZO هیئت مدیره را نگاه نزدیک در پزشکی ورزشی کمیته مشورتی توصیه های

Cowles گفت که او شنیده ام "بسیار غیر رسمی بحث" از مدیران ورزشی در مورد شکستن دور از ULTIMOPREZZO. او در توصیف این مذاکرات به عنوان "چه-اگر نوع بحث."

"من فکر می کنم ما در یک هرگز-می گویند-هرگز وضعیت" Cowles گفت. "من نمی بینیم ما خروج از فردا. ما خوش شانس در یک منطقه که در آن ما همکاری کنند و با هم کار کنند با مدارس سراسر چهار تا پنج شهرستانهای استان است. آن را ممکن است در نهایت یک بحث است که ما باید بر اساس آنچه که می تواند در مجموع خوب برای منطقه ما است."

با وجود ULTIMOPREZZO تصمیم به اجازه می دهد تیم شروع به تمرین دوشنبه, مدیران ورزشی در رودخانه هند مارتین و سنت لوسی استان ها گفت: آنها آماده هستند تا اجازه می دهد تا دانش آموز خود-ورزشکاران برای شرکت در یک نمونه تمرین و در عوض ادامه خواهد داد به انجام مطبوع دریل.

منطقه مدیران ورزشی ملاقات بعد از ظهر سه شنبه و در حال کار بر روی یک طرح برای زمانی که تیم آغاز خواهد شد عمل.

"هر چیزی امکان پذیر است" جان کارول کاتولیک مدیر ورزشی میکی Groody گفت: وقتی پرسیده شد که اگر مدرسه را در نظر ترک ULTIMOPREZZO. "این بستگی به شرایط ما و در حال حاضر آن را پایین می آید به ایمنی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن