حداقل 7 تن در می سی سی پی به عنوان عید پاک یکشنبه گردباد آمار جنوبی; بیشتر طوفان پیش بینی برای روز شنبه در شرق

سوزان میلر و جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:48 PM EDT May 13, 2020به عنوان آمریکایی ها مشخص ی

توسط ABTINNEWS در 26 فروردین 1399

به عنوان آمریکایی ها مشخص یکشنبه عید پاک در میان چالش های بیماری همه گیر کوروناویروس جنوبی در مواجهه با یک تهدید جدید.

یک طوفان خطرناک است که سیستم تولید حداقل 13 رادار-تایید گردباد کتک می سی سی پی و لوئیزیانا در شب یکشنبه کشته شدن حداقل هفت نفر صدمه زدن خانه ها و ساختمان های دیگر و خروج بیش از 60 ، 000 مشتریان بدون قدرت در سراسر ایالات متحده.

این مرگ و میر گزارش شده در چهار شهرستان در می سی سی پی با توجه به مقامات محلی. می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری است.

"این است که چگونه هر کسی می خواهد برای جشن عید پاک" ریوز " در توییتر. "همانطور که ما تأمل در مرگ و رستاخیز در این یکشنبه عید پاک ما ایمان است که ما تمام خواهد شد افزایش هم است."

به عنوان طوفان شروع به حرکت از می سی سی پی, برخی از ساکنان ممکن است نیاز به آماده شدن برای سیل پس از برخی از مناطق دریافت کرد تا به هفت اینچ از بارش باران در روز یکشنبه گفت: Eric نجار یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در جکسون.

در حالی که طوفان سیستم شروع به تضعیف یکشنبه شب با AccuWeather هواشناس آلن Reppert گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که بخش هایی از آرکانزاس و تنسی باید آماده برای به خصوص قوی باد.

بیش از 120 ، 000 مشتریان در حال حاضر بدون قدرت در آرکانزاس اواخر روز شنبه با توجه به poweroutages.ما.

عکس از آسیب شروع به گردش در رسانه های اجتماعی از پایین درختان و خطوط برق به آسیب دیده انبارها و پهن خانه. در یک نقطه در طول یک Facebook Livestream یک NWS هواشناس با استفاده از عبارت "گردباد مرگبار" پنج بار در کمتر از 30 ثانیه. آنها بارها و بارها التماس مردم را پوشش هشدار آمدن گردباد شد "خشونت" و "فاجعه بار است."

خدمات ملی آب و هوا گزارش گردباد بیش شمال غربی و شمالی و مرکزی بخش هایی از لوئیزیانا. شهرستان مونرو گفت: این طوفان آسیب دیده ساختمان های تجاری و خانه های متعدد در محلات.

تقریبا 39,000 مشتریان بدون قدرت بودند در لوئیزیانا و همچنین بیش از 22 ، 000 در می سی سی پی با توجه به poweroutage.ما.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز همچنین اعلام وضعیت اضطراری است.

طوفان شد و انتظار می رود به حرکت را از طریق اقیانوس اطلس و بخش هایی از شمال شرقی و شرقی به جمعه اردبیل گفت.

اضافه کردن به طبیعت بی سابقه ای از روز: سوال از اینکه آیا یا نه به جامعه باز طوفان پناهگاه است. تصمیم گیری است که معمولا ساخته شده در شهرستان و یا در سطح محلی. اما از آنجا که فدرال و ایالتی مقامات بهداشت عمومی الزامی مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 معادله پیچیده است.

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در Alexander City, آلاباما, Facebook, صفحه شهردار توماس Spraggins گفت: مردم نیاز به پیدا کردن یک محل امن خود به خود از ساختمان های عمومی نمی شود باز به عنوان پناهگاه به دلیل بیماری همه گیر. "من دعا برای همه امن و مبارک عید پاک" او گفت:.

گردباد پناهگاه در یک بیماری همه گیر: اجتماعی فاصله یا گردباد پناهگاه... که تقدم?

اما بیانیه ای از پلیس گفت: پناهگاه خواهد بود باز بعد از همه. متوسط چک خواهد بود انجام شده و دستکش و ماسک می شد ارائه شده به هر کسی وارد.

تصمیم گیری اولیه در برابر باز کردن پناهگاه در تقابل با یک پیام از رژیم صهیونیستی. کی Ivey.

"هر دو سرویس ملی آب و هوا و وضعیت بهداشت عمومی اداره یادآوری Alabamians که استفاده از پناهگاه ها و منابع دیگر را مسبوق به سابقه باید نیاز بوجود می آیند" Ivey در بیانیه ای گفت شنبه.

می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که پناهگاه خواهد بود باز و تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک, استفاده از ضد عفونی کننده دست و اقامت 6 فوت از هم جدا.

اگر گردباد پناهگاه نیست باز کارشناسان توصیه ساکنان را به پناه گرفتن در خانه های خود را به عنوان بهترین آنها می توانند.

'عید پاک از تنهایی': مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت یکشنبه عید پاک در میان coronavirus

ساکنان باید به دنبال حفاظت در حمام و سرویس بهداشتی با نمای بیرونی دیوار راه پله و یا یک زیرزمین AccuWeather هواشناس و آمادگی اضطراری متخصص بکی DePodwin گفت.

این "نکته اصلی این است برای قرار دادن به عنوان بسیاری از دیوار بین شما و دیوارهای خارجی" او گفت:.

کمک: استیو Kiggins داگ Stanglin و دویل برنج, USA TODAY; سارا فاولر و ویلتون جکسون شیپور لجر (Jackson, از دست ندهید.); آسوشیتد پرسtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن