حداقل 200 قایق به 'امواج' برای مغلوب ساختن پیشی جستن از ناپل به جزیره مارکو دهندگان می گویند

عمر رودریگز Ortiz ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 2:31 PM EDT مارس 20, 2020حداقل 200 قایق در حال انتظار برای حرکت ذ

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

حداقل 200 قایق در حال انتظار برای حرکت ذغال سنگ شهرستان آبهای شنبه در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گروههای به گفته سازمان دهندگان این رویداد.

"من بهترین برآورد خواهد شد و به راحتی بین 200 تا 300 قایق, اما آن را نمی خواهد تعجب من اگر در آنجا بود که گفت:" استیو Loyd, شرکت برگزار کننده این امواج برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد.

قایق را ترک و در ساعت 10 صبح از شهر ناپل حوض به حرکت به پایین intracoastal آبراه در بیکار سرعت نتیجه گیری در آیووا پل در جزیره مارکو با توجه به انتشار اخبار از حزب جمهوری خواه باشگاه جنوبی ذغال سنگ شهرستان است.

این باشگاه دعوت همه boaters برای تزئین قایق خود را در وطن پرست رنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی ها و به پرواز پرچم ایالات متحده است. آن را نیز تشویق همه حضور در قایق در ساحل برای حفظ فاصله اجتماعی.

اجتماعی فاصله نیز نامیده می شود, فیزیکی, فاصله, به معنی اقامت حداقل 6 فوت از دیگر مردم جمع آوری در گروه های بیش از 10 ماندن از مکان های شلوغ و اجتناب از تجمع جرم با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت.

"ما باید بسیار کوچک قایق احتمالا حتی WaveRunners تمام راه را تا به 50 - 60-پا sportfishing قایق" Loyd گفت.

کروناویروس در فلوریدا: آنچه شما باید بدانید, چهار شنبه, مه 20

بیشتر: به دستور ریاست در آبزی پروری تساوی نگرانی های زیست محیطی خلیج فارس شیلات

این سفر را حدود دو ساعت با توجه به Loyd.

ذغال سنگ County Sheriffs Office دارای ایمنی قایقرانی برنامه در محل برای کمک به کارکنان این رویداد در رابطه با گارد ساحلی فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش حفاظت کمیسیون ناپل و مارکو جزیره ادارات پلیس با توجه به کریستین Gill CCSO رسانه روابط افسر.

"ما دریایی اداره نظارت بر راه ها برای این رویداد از حدود 9 صبح تا 1 بعد از ظهر به اطمینان حاصل شود boater ایمنی برای شرکت کنندگان و همچنین برای کسانی که boaters در منطقه عمومی" او نوشت.

"اعضای عمومی که با حضور خود شناور باید حفظ قایقرانی امن فاصله از رژه خود را برای جلوگیری از هر گونه یادی از قایق در رویداد" گیل نوشت.

دیگر قایق راهپیمایی حمایت از تهمت گرفته اند به تازگی در فلوریدا و مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای تشکر از شرکت کنندگان است. "با تشکر از شما بسیار برای ما زیبا "boaters." من هرگز به شما اجازه پایین!" او نوشت.

قایق رژه است که نه تنها رویداد اتفاق می افتد شنبه در ذغال سنگ برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. باشگاه نیز میزبان یک کشور کنسرت شروع و در ساعت 10 صبح در دلفین نقطه جزایر کاپری که در آن خدمه قادر خواهد بود به تماشای رژه قایق.

این کنسرت به فروش می رسد پس از 280 خواهان ثبت نام برای حضور در, با توجه به کیم Mitchel, باشگاه, رئیس جمهور. از کسانی 75 را به تماشای این کنسرت از میچل در خانه است که در کنار برگزاری کنسرت.

تماس با Omar رودریگز در ارتیز omar.rodriguezortiz@naplesnews.com و او را دنبال کنید در Twitter و Instagram at @Omar_fromPR. حمایت از کار خود را با اشتراک در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن