درخواست Catie: آیا تفاوت بین یک بینی گرد و خاک و یا بزاق نمونه برای تست برای COVID-19?

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:06 PM EDT 28 مه سال 2020مهاجم عمیق بینی گرد و خاک مورد استفاده

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

مهاجم عمیق بینی گرد و خاک مورد استفاده در coronavirus تست ممکن است همه در فنجان چای.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری هنوز هم توصیه به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با استفاده از یک پروب به جمع آوری یک نمونه از دستگاه تنفسی فوقانی به صورت اولیه, تشخیص, اما بسیاری از بیماران را آغاز کرده اند که امید بستن برای کمتر تحریک کننده نمونه بزاق.

است وجود دارد یک تفاوت بین این دو آزمون ؟

یک مطالعه منتشر شده توسط دانشگاه ییل در دانشکده بهداشت عمومی در اواخر ماه آوریل یافت نتایج بزاق آزمون های گرفته شده توسط swabbing داخل گونه — فقط به عنوان دقیق به عنوان نازوفارنکس سواب (NPS).

در واقع بزاق ارائه شده بیشتر حساسیت تشخیص, شناسایی موارد خفیف تر از COVID-19 مطالعه می گوید.

دلیلش این است که "بار ویروسی" و یا تعداد ویروس های شناسایی شده در یک مقدار معین از مایع است که در بر داشت در سطوح بالا در زبان مطالعه می گوید. محققان می گویند این است که نخست سایت برای تست و بندر می تواند عفونت قبل از علائم حتی به نظر می رسد.

وجود دارد مزایای اضافی به تست بزاق از جمله:

  • حداقل تهاجم رویکرد
  • کمتر مواد مورد نیاز
  • بیماران می تواند خود را اداره
  • ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را می پوشند کمتر دنده محافظ

محققان دانشگاه ییل در مطالعه به نام "فوری اعتبار سنجی" از نتایج امیدوار است نمونه بزاق را تبدیل به استاندارد برای تست COVID-19.

این مطالعه هنوز به کارشناسی و پس از آن نمی تواند به عنوان قطعی است.

در مه 8, U. s. غذا و داروی مجاز اولین تشخیصی COVID-19 آزمون با استفاده از صفحه اصلی-جمع آوری نمونه های بزاق در راتگرز بالینی ژنتیک آزمایشگاه با توجه به انتشار اخبار.

می خواهید بیشتر ؟ اتمام کل "از Catie" مجموعه

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن