به عنوان coronavirus موارد کاهش در ساحل گنجینه سلامت, کارشناس به یاد 'ما نه از جنگل'

لیندزی Leake Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 28, 2020تعداد COVID-19 مورد گزارش

توسط ABTINNEWS در 9 اردیبهشت 1399

تعداد COVID-19 مورد گزارش روزانه در ساحل گنجینه شده است رو به کاهش از آوریل 6 قله با 38 مورد جدید گزارش شده است که روز شنبه.

با برخی از یو پی اس و فراز زندگی, موارد, صعود پیوسته پس از فلوریدا وزارت بهداشت تایید اولین مورد از coronavirus در Treasure Coast, مارس 19 و باید به کاهش بوده است به تدریج بیشتر.

رودخانه هند, St. Lucie و مارتین شهرستانهای جمعی گزارش شده بیش از 500 عفونت و مرگ و میر 30 عنوان از صبح روز دوشنبه.

به عنوان دولت های محلی mull بازگشایی سواحل گلف و کتابخانه های عمومی و متخصص بهداشت از دانشگاه فلوریدای جنوبی هشدار داد که یک "متفکر بازگشایی" فضاهای عمومی بسیار مهم خواهد بود برای جلوگیری از عفونت از خونتان به بالا.

► COVID-19 موارد سرانه: Indian River میان بالا شهرستان فلوریدا در ماه مارس

"هر نوع بازگشایی به نظر من باید انجام شود با یک پیام بسیار روشنی" دکتر گفت: Marissa Levine, مدیر مرکز رهبری در بهداشت عمومی عمل در USF دانشکده بهداشت عمومی در تمپا.

"هیچ کس تا به یک توپ کریستال ، اگر ما به بازگشایی کنید و سعی کنید به آن را مانند آن استفاده می شود — به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است — وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که ما می تواند بزرگتر از موج دوم COVID-19 خواهد بود که بدتر از آنچه که ما فقط با تجربه است."

Indian River County

در میان گنج ساحل سه شهرستان رودخانه هند دیدم اولین قله: 8 مورد در مارس 31.

حدود یک هفته قبل از رودخانه هند شده بود در میان 10 شهرستان فلوریدا با بیشترین COVID-19 موارد سرانه یک TCPalm تجزیه و تحلیل یافت. بر اساس سلامت وزارت مارس 27 صبح داده TCPalm استنباط است که رودخانه هند در حال حاضر دارای کمترین موارد سرانه محلی. در هر 100 ، 000 ساکنان وجود دارد حدود 57 مورد در رودخانه هند, 74 در سنت لوسی و 114 در مارتین.

پس از اوج خود در رودخانه هند دیده می شود شش روز بدون هیچ گونه جدید کروناویروس موارد و گزارش فقط یک مورد جدید بیش از آخر هفته.

► برخی از سواحل فلوریدا برای بازگشایی, اما گرفتن وجود دارد

حدود 1,700 COVID-19 آزمایشات انجام شده در رودخانه DOH سوابق نشان می دهد. که فقط 1% از جمعیت شهرستان. از کسانی که 90 تا به حال آزمایش مثبت از شنبه.

سواحل در رودخانه شهرستان شد انتظار برای بازگشایی سهشنبه برای "فعالیت های ضروری" از جمله شنا, گشت و گذار در حال اجرا و راه رفتن اما نه آفتاب.

در مارس 24, بیانیه, شهرستان, مدیر, Jason قهوه ای خواست beachgoers به "به یاد داشته باشید به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل اقامت 6 فوت دور از غیر اعضای خانواده و جمع شده در گروه بزرگ متشکل از بیش از 10 نفر است."

شهرستان سنت لوسی

سنت لوسی County, گنج در سواحل پرجمعیت ترین رسیده آن coronavirus اوج مارس 3, زمانی که 19 مورد جدید گزارش شده است.

هر چند این ویروس به نظر می رسد بعد از آن در سنت لوسی — 21 مارس در مقایسه با ماه آوریل 19 در رودخانه هند و مارتین -- آن است که تنها گنج در سواحل شهرستان به گزارش حداقل یک مورد جدید از COVID-19 هر روز پس از همه گیر وارد شده است. سنت لوسی دیده است سراسیمگی از فراز و نشیب پس از آن اوج اما موارد تا حد زیادی روند رو به پایین.

این شهرستان در حال برنامه ریزی کند و بازگشت به حالت عادی به عنوان بیماری wanes گفت: سخنگوی اریک گیل.

سنت لوسی شهرستان, کتابخانه عمومی ساختمان بسته باقی می ماند اما آغاز سهشنبه خوانندگان می توانید بازیابی کتاب آنها قرار داده اید در خود نگه دارد از طریق منظقه وانت. این Fairwinds گلف در فورت پیرس برنامه ریزی شده بود به بازگشایی جمعه. سواحل خواهد شد خوش آمدید recreators سهشنبه, اما نه بدون محدودیت.

► امن تر در صفحه اصلی: رژیم صهیونیستی است. DeSantis اجرایی منظور در اثر حداقل تا مارس 30

"ما به آرامی اجرای خدمات دوباره, اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما آن را در یک اندازه گیری اثر" گیل گفت. "ما نمی خواهیم برای دیدن یک جهش یا یک موج دوم."

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 236 COVID-19 نفر در شهرستان سنت لوسی. کمتر از 1% از جمعیت شده بود را آزمایش کردند.

مارتین کانتی

مارتین کانتی است گنج ساحل شخص بالغ در اواخر آن به اوج خود رسید مارس 6 با 18 مورد جدید که روز است. اگر عفونت در کاهش کلی وجود دارد 14-مورد سنبله بیش از آخر هفته از جمله نه موارد جدید آوریل 26 — ترین گزارش یک روز پس از مارس 13.

مدیر اورژانس میشل جونز گفت که او امیدوار موارد خزش به پایین.

"مارتین کانتی می پرسد ساکنان به ثابت قدم باقی می ماند با اقدامات پیشگیری به عنوان مشخص شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و فلوریدا وزارت بهداشت" او در بیانیه ای گفت به TCPalm دوشنبه.

► ایالت روند: در اینجا چگونه coronavirus رفتار در دولت آفتاب

حدود 1% از مارتین ساکنان شهرستان تست شده اند با 183 مثبت گزارش صبح روز دوشنبه.

شهرستان سخنگوی مارتا ان Kneiss اضافه شده که مارتین برنامه ریزی برای نظارت بر اقدامات رژیم صهیونیستی. ران DeSantis این هفته قبل از اینکه به طور رسمی نورد بازگشایی برنامه.

"ما نمی تواند پرش تفنگ" Kneiss گفت.

DeSantis' امن تر-در-خانه, دستورالعمل های اجرا شده در یک فرمان اجرایی در اوایل این ماه در اثر باقی می ماند حداقل تا پنج شنبه.

حتی اگر هر مکان عمومی, ساحل و رستوران و سینما و مرکز خرید بودند به بازگشایی فردا — که مورد بحث به عنوان یک گزینه — مردم قادر نخواهد بود برای جمع مانند آنها استفاده می شود به قبل از COVID-19 گیر لوین گفت.

"ما لازم نیست واکسن و ما مطمئن هستیم زمانی که ما خواهد شد ... تنها چیزی که ما فیزیکی است فاصله شیوه های بهداشتی و ما در حال رفتن به نیاز به ادامه آن" Levine توضیح داد. "ما نه از جنگل است."

لیندزی Leake, TCPalm را توضیح خبرنگار دارای کارشناسی ارشد از دانشگاه آمریکایی و کارشناسی خود را از دانشگاه پرینستون. لطفا برای حمایت از کار خود را با تبدیل شدن به یک TCPalm مشترک. او در توییتر دنبال کنید (@NewsyLindsey), Facebook (@LindseyMLeake) و Instagram (@newsylindsey) او را در 772-529-5378 و ارسال اخبار راهنمایی به lindsey.leake@tcpalm.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب