دستگیری شروع به افزایش به عنوان ذغال سنگ شهرستان بازگشایی و تلاش می کند به عقب بر گردیم به حالت عادی

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا 30 مه سال 2020پس از یک افت در بازداشت در گیر

توسط ABTINNEWS در 10 خرداد 1399

پس از یک افت در بازداشت در گیر این تعداد رزرو در حال افزایش است به عنوان ذغال سنگ شهرستان بازگشایی و اینچ نسبت به ظاهر عادی.

در ذغال سنگ شهرستان کاهش رزرو در یک نقطه پایین بیش از دو-سوم نسبت به دو عامل: مجرمان در ارتکاب جنایات کمتر و مأموران اجرای قانون صدور بیشتر "توجه به نظر می رسد" استناد به جای بازداشت.

اما از آنجا که کسب و کار شروع به بازگشایی تعداد روزانه دستگیری ها افزایش یافته 79% در مقابل متوسط روزانه تعداد در طول رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' امن تر-در-خانه سفارش.

"همانطور که بیشتر مکان های تجاری شروع به باز کردن مطابق با فرماندار دستورالعمل نمایندگان متوجه افزایش ترافیک در جاده های" روابط رسانه ای دفتر مدیر Karie Partington نوشت: در یک ایمیل به ناپل اخبار روزانه. "نمایندگان در ادامه برای پاسخ به و اجرا هر دو بزه و جرم نقض در حالی که به دنبال اقدامات احتیاطی سلامت. اختیار را به یک جسمی بازداشت و یا صدور NTA است که هنوز هم بر اساس شدت جرم همراه با فرد معاون اختیار."

بیشتر: تحقیقات امنیت داخلی سرکوب coronavirus مربوط به تقلب و جنایت

در طول امن تر-در-خانه سفارش آغاز شد که در 12:01 a. m. مارس 3, رزرو کاهش یافته است و فقط کمتر از هفت در هر روز به عنوان یک تعداد زیادی از کسب و کار مجبور به خاموش کردن چرا که آنها در نظر گرفته نشده "خدمات ضروری است."

پس از DeSantis اعلام کرد سفارش, سازمان های اجرای قانون محلی التماس عمومی به رعایت نظم و تاکید کرد آنها ترجیح می دهند برای تشویق به پیروی از طریق آموزشی به معنی به جای بازداشت.

"بسیار شبیه به قبلی بسته شدن سواحل, مجری خواهد بود آخرین چاره به ما اعتماد به نفس ما ادامه خواهد داد برای دریافت انطباق با تاکید بر اینکه تاکید ما بر آموزش عمومی در مورد جهانی احتیاطی اجتماعی فاصله و به سادگی با یادآوری شهروندان است که این اقدامات اجرا شده برای ایمنی از جامعه ما و دولت به عنوان یک کل" ناپل پلیس ستوان برایان McGinn قبلا گفته اخبار روزانه.

همراه با دستگیری کمتر مردم محلی کلانتر دفاتر نیز با انتشار بیشتر زندانیان از آنها در آوردن اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن زندان جمعیت پایین.

قبل از فرماندار جهت رفت و به اثر کمی بیش از 45 درصد از 1,302 تخت در زندان امکانات اشغال شد.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون التماس جوامع مطابق با 'امن تر-در صفحه اصلی-سفارش

فاز 1 از فلوریدا بازگشایی آغاز شد مارس 4, اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای باز کردن در یک ظرفیت محدود قبل از گسترش به "کامل فاز 1" در 18 مه.

این اجازه و رستوران ها و مراکز تناسب اندام, موزه ها, کتابخانه ها و موسسات خرده فروشی در عمل 50 درصد ظرفیت در حالی که همچنین اجازه می دهد ورزش به رستوران ها و آرایشگاه برای باز کردن.

پس مارس 4, رزرو ذغال سنگ در شهرستان کلانتر دفتر زندان شروع به پریدن کرد به بیش از 12 هر روز با هفته گذشته شاهد بیش از 14 هر روز.

این شامل بازداشت های بیشتر به جای اعلامیه به نظر می رسد برای جرایم غیر خشونت آمیز.

به عنوان مثال وجود دارد دستگیری ها در این هفته رزرو سیاهههای مربوط به تخطی از قانون جرائم مانند خاطی در اختیار داشتن ماری جوانا و نقض ترافیک نیست مربوط به رانندگی تحت تاثیر.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: لی و کلیر زندان شمارش کاهش طول همه گیر

چهارشنبه و پنج شنبه این هفته نیز اولین بار در سال که رزرو بیش از 20.

سطح جرم و جنایت, اما هنوز هم پایین هنگامی که در مقایسه با سال گذشته تعداد دیدم که به طور متوسط از 19 رزرو در روز است.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن