ارتش سپاه معکوس تصمیم گیری در اکتشاف نفت در کیپرس ملی حفظ

چاد Gillis فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 23, 2020جنوب فلوریدا گروه های زیست

توسط ABTINNEWS در 5 اردیبهشت 1399

جنوب فلوریدا گروه های زیست محیطی می گویند که آنها احساس پمپاژ-پانچ پس از یک آژانس فدرال لغو یک نامه برخی می گویند به معنای تضعیف نفت دلالان از بیشتر آسیب بزرگ سرو ملی حفظ کند.

"ما شگفت زده شدند چرا که آن را نمی آمده با اطلاعات جدید و یا تجزیه و تحلیل" گفت: Gladys Delgadillo از محافظت از جنوب غربی فلوریدا در ناپل. "این ممکن است وجود داشته باشد اما ما نیست, آن دیده می شود."

در ماه مارس این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده با ارسال نامه ای اطلاع رسانی برنت نفت تگزاس که در آن نهفته تالاب ها و مناطق حفاظت شده به نقطه ای که آن را نیاز به توقف همه عملیات و به دست آوردن مجوز.

"سپاه آمده است که اکتشاف نفت و گاز فعالیت هایی که انجام شده است به مکانیزه زمین پاکسازی فرار و channelization" در مارس 6 نامه می خواند. "سپاه آمده است که بررسی فعالیت های ناشی از تاثیری است که منجر به یک تغییر در پایین ارتفاع تالاب که این فعالیت موجب شناسایی فرد و تجمعی اثر سوء بر آبزیان عملکرد و بررسی تا به حال عوارض جانبی از تجزيه آب از آمریکا"

گروه های زیست محیطی را دیدم آن را به عنوان یک پیروزی است که آژانس فدرال را اعلام اکتشاف نفت روند نقض آب تمیز عمل می کنند.

"پس از سه سال از مستند که سپاه دیدم همه چیزهایی که ما تا به حال گزارش شده است و شاهد آن را برای خود دست اول و که آن را در واقع جابجایی خاک و فشرده آن و سپس سپاه آمد تا با یادداشت" گفت: Jacklyn لوپز, یک وکیل برای مرکز تنوع زیستی یکی از گروه های درگیر در چالش است.

اما بود که در ماه گذشته.

این ماه ارتش سپاه معکوس و البته اعلام کرد که این شرکت نمی خواهد نیاز به یک مجوز.

"پس از صدور ما 6 مارس سال 2020 نامه در این منطقه درگیر با کارکنان در سرو و دوباره ارزیابی همه از زمان و اطلاعات در دسترس مربوط به برنت قبل از فعالیت" می خواند نامه ای از سرهنگ اندرو کلی ارتش سپاه' top افسر در فلوریدا به تاریخ مارس 6 و ارسال به برنت نفت است. "(سپاه) rescinds نتایج مشخص شده در نامه قبلی و ادعا میکند هیچ اقدام دیگری است که گرفته شده توسط جکسون منطقه و یا مورد نیاز برنت برای تکمیل آن seismic survey."

سپاه مسئول حفاظت از تالاب ها و نقد و بررسی آژانس است که تعیین اینکه آیا یا نه یک عملیات مانند برنت نیاز به مجوز.

این شرکت با استخراج حدود 10 درصد از 730,000 هکتار حفظ واقع عمدتا ذغال سنگ در شهرستان است.

آژانس مشاهدات از اوایل سال جاری نشان داد اثرات ولی برای کسانی که شده اند کاهش با توجه به سپاه.

"ما از مشاهده برخی از مناطق که به نظر می رسد rutted در گذشته توسط تجهیزات سنگین. برنت شرکت نفت قبلا انجام فعالیت های اکتشافی در منطقه" نیکی اشراف با ارتش سپاه' فلوریدا در جکسون نوشت به اخبار مطبوعات در ایمیل. ".... سپاه در حال حاضر هیچ شواهد روشنی از هر گونه باقی مانده عوارض جانبی از برنت فعالیت در هیدرولوژی یا زیست شناسی از سرو."

سپاه نیست پاسخ به سوالات به عنوان به آنچه که در واقع تغییر از ماه مارس نامه.

گروه های زیست محیطی مبارزه کرده اند برای سال حفظ اکتشاف نفت و گاز از جنوب فلوریدا اما شرکت های نفتی باید به طور فزاینده ای هدفمند منطقه است. بسیاری از فلوریدا بیشتر در معرض خطر و گونه های در معرض تهدید — از جمله فلوریدا پلنگ — زنده در تالار سرو نگرانی وجود دارد که با استفاده از تجهیزات سنگین در این منطقه را نرم و سنگ آهک نیز می تواند آسیب آب شرب.

لرزه ای تست انجام شده با تولید امواج صوتی در زیر سطح. برنت برنامه ای برای استفاده از کامیون عظیم مانند وسایل نقلیه است که 12 فوت عرض و یک پمپ هیدرولیک که پوند صفحات فلزی به زمین.

برای تلفن های موبایل منعکس کردن خاک و سنگ های مختلف انواع و راهپیمایی اجازه می دهد تا کارشناسان به نقشه از ویژگی های زیر سطح.

شرکت های نفتی انجام این نوع از اکتشاف قبل از حفاری در اکثر موارد به دلیل رفتن هزاران نفر از پا در زیر سطح پر هزینه است.

این حفظ مناطق ظریف هستند و به راحتی می توان نهفته و" حفاظت Delgadillo گفت.

"شیارهای ایجاد شده توسط بزرگ لرزه ای کامیون را تغییر الگوهای جریان و وجود دارد شرق و غرب جنبش و آب به طور معمول جریان جنوبی در این منطقه" Delgadillo گفت. "هنگامی که شما یک شیار که دو اینچ یا سه اینچ یا شش اینچ شما تغییر پوشش گیاهی ترکیب این هیدرولوژی نیز هست."

برنت نفت را بازگشت تماس های تلفنی از اخبار مطبوعات به دنبال نظر.

اکتشاف نفت توسط حقوقی در کیپرس ملی حفظ شده است و در رفتن وجود دارد برای چند دهه.

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب