دانش آموزان مضطرب چشم دانشگاه فلوریدا سقوط میان مدت صعودی COVID-19 موارد

سارا نلسون خورشید گینسویلمنتشر شده 3:57 PM EDT Jul 3, 2020زمانی که دانشگاه فلوریدا منتقل حاضر تقریبا یک شب در

توسط ABTINNEWS در 14 تیر 1399

زمانی که دانشگاه فلوریدا منتقل حاضر تقریبا یک شب در ماه مارس به دلیل COVID-19, زیست شناسی, عمده Aneesah Melaram می دانستم که او آزمایشگاه و دانشگاه تجربه خواهد بود بسیار متفاوت است.

"افتضاح بود; ما نیست انجام آزمایش توسط خودمان" 19 ساله افزایش دوم از پورت سنت لوسی گفت:. "من راه بهتر با فرد سخنرانی."

اما در حالی که او می گوید: او را هیجان زده احتمالا بازگشت به گینسویل و یک حس عادی در درس بعدی در ماه نمی توانید این احساس که همه 50,000 دانش آموزان را به دنبال خواهد داشت-اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و یا حتی پوشیدن ماسک.

"من نمی اعتماد همه به دنبال همه اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و پوشیدن ماسک در همه جا," او گفت:. "در زیر پست ها UF باعث می شود در Instagram, مردم می گویند Gators نمی پوشیدن ماسک... و من مانند این است که همه خود را خوب.'"

COVID موارد خونتان در سطح ایالت, باعث مسئولان فرمانداری به عقب بازگشایی برنامه های در فلوریدا.

و آن را به بی نظمی انداخته چیزهایی که اغلب همراه با UF ترم پاییز: فوتبال روزهای بازگشت از تعطیلات آخر هفته و احزاب فقط به خاطر.

Alachua County نشده است و مصون از بالا رفتن سرسام آور آزمايش مثبت و محلی مقامات بهداشتی گزارش داده اند که برخی از بالاترین تعداد ویروس جدید موارد در هفته گذشته نسبت افزایش به 15 تا 25 ساله.

با توجه به افزایش سریع UF چهارشنبه اعلام کرد که مدیران باید به تعویق افتاد انتشار مدرسه بازگشایی طرح از تیر 2 جولای 10. طرح تایید شده توسط فلوریدا حکام در هفته گذشته را نهایی باقی مانده سوال در مورد آنلاین در مقابل کلاس های حضوری و چه ترم پاییز را نگاه کنید.

هفت UF دانش آموزان گفت: خورشید آنها هم نیست ساخته شده تا ذهن خود را در مورد بازگشت به دانشگاه و یا آنها حسرت به عقب می آیند. تعدادی از آپارتمان در حال حاضر در حال و چه در شهرستان به نظر می رسد برای نشان دادن بسیاری از سهم که حسرت حتی اگر زندگی دانشجویی به احتمال زیاد نمی خواهد همان نگاه.

"من کمی غمگین من نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن تجربه های سنتی که یک دانشجوی سال اول در دانشگاه" گفت: 18 سال Manoj Kambara زمین O'Lakes. Kambara گفت: با این حال او هنوز هم برنامه ای برای آمدن به گینسویل.

"من امیدوار بودم برای رفتن به بازی فوتبال سنتی به روش سخنرانی در کلاس و شرکت در باشگاه است. اگر چه من درک می کنم که بالاتر از همه ما باید به دنبال ایمنی دیگران" او گفت:.

اما تشویش در مورد اینکه آیا دانش آموزان می توانند واقعا و جمعی رعایت مورد نیاز جمع آوری و اندازه و اجتماعی فاصله و شاید بحثانگیزترین موضوع: پوشیدن ماسک.

"من فکر می کنم آن را واقعا تقسیم" گفت: 21 ساله افزایش UF junior مگان McGourley. "یا شما نوع از کسی که ماندن و رفتن نیست و یا شاید آن را اولین بار خود را دور از خانه و شما ممکن است استفاده از آن به نفع خود و رفتن به خانه احزاب است."

بدون در نظر گرفتن اگر میله بسته باقی می ماند از طریق شروع سال تحصیلی McGourley گفت: دانش آموزان احتمالا متوقف نخواهد شد تجمع برای خانه احزاب است.

چهار شنبه, Alachua شهرستان رهبران جامعه التماس کرد با افراد جوان به هر بلوک و خانه احزاب در آینده نزدیک که آنها مقصر در چند سال اخیر موارد مثبت. همان روز UF همکاری امضا نامه ای با مقامات دولت محلی مشابه با پیام فوری در مورد تجمعات.

"لطفا درک گسترده مراقبت های بهداشتی و خطرات مرتبط با ابتلا به ویروس" در این نامه به عنوان خوانده شده. "در حالی که شما ممکن است احساس خوب و حضور در فعالیت های اجتماعی ممکن است کمک به شما و یا شخص دیگری بیمار شدن و می تواند تغییر برنامه ریزی برای ترم پاییز."

شکست برای جلوگیری از تجمعات از 50 یا بیشتر مردم یا پوشیدن یک ماسک با توجه به این نامه را در دانش آموز انجام موارد نقض.

دانش آموزان همچنین می گویند آنها حسرت برای کلاس های حضوری اما در حال شک و تردید در مورد در مورد چگونه می توان آن را با خیال راحت.

McGourley تخمین می زند که به طور کلی او و حدود 22 همکار معماری دانشجویان را تشکیل می دهند استودیو کلاس.

"من کمی عصبی به دلیل مقدار زیادی از زمان ما صرف در آن وجود دارد و در طول یک بیماری همه گیر که خیلی ترسناک," او گفت:. "من مطمئن هستم که چگونه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد."

یاس Encarnacion, 18 گفت که او لذت می برد او کلاس های آنلاین اگر او نتواند چهره به چهره تعامل با اساتید و همسالان.

"این نیز باعث شده تا حدودی از کاهش در سلامت روان به دلیل عدم تعامل اجتماعی, اما من فکر می کنم که می رود برای همه در قرنطینه" میکروبیولوژی و سلولی علم عمده گفت.

یک چیزی که همه دانش آموزان به نظر می رسد به توافق بر این است که عدم اطمینان و سردرگمی آنها احساس.

"من فکر می کنم بسیاری از دانش آموزان احساس UF است که کاملا مبهم" Encarnacion گفت. "مردم نمی توانید صبر کنید تا آخرین لحظه برای مرتب کردن مسکن و شکل برنامه های خود را."

McGourley موافقت کرد و گفت: "به نظر می رسد هر ایمیل ما دریافت است گفت:" ما مطمئن هستیم که در این لحظه " یا " ما در بی سابقه بار,'," او گفت:.

UF سخنگوی استیو اورلاندو گفت: دولت "کاملا" درک می کند که دانش آموزان احساس نامشخص در مورد ترم.

"ما همه رو به سردرگمی," او گفت:. "این بخشی از دلیل ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما در حال گرفتن زمان برای انجام این کار به درستی و عجله نکنید به هر چیزی. و است که می تواند خسته کننده در زمان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن