اضطراب در مورد کوروناویروس گسترده در L. A. شهرستان

قریب به اتفاق قربانیان درصد (78%) از لس آنجلس ساکنان می گویند که آنها نگران هستند که آنها یا یکی از اعضای خانو

توسط ABTINNEWS در 23 فروردین 1399

قریب به اتفاق قربانیان درصد (78%) از لس آنجلس ساکنان می گویند که آنها نگران هستند که آنها یا یکی از اعضای خانواده خود را خواهد قرارداد این رمان coronavirus با توجه به بررسی های انجام شده بین ماه های مارس 18 و 26 و امروز منتشر شده توسط UCLA Luskin دانشکده امور عمومی است.

جامد اکثریت (61 درصد) از پاسخ دهندگان ابراز اعتماد به نفس در پاسخ توسط مقامات محلی به این بیماری همه گیر اما تنها 39 درصد مشابه اعتماد به نفس در فدرال پاسخ.

"دو وجود دارد روشن takeaways" گفت: Zev Yaroslavsky مدیر لس آنجلس ابتکار در UCLA Luskin دانشکده امور عمومی که انجام این بررسی به عنوان بخشی از یک پروژه سالانه شناخته شده به عنوان کیفیت زندگی شاخص یا QLI. "اضطراب در سطح بیش پیمانکاری ویروس و اثرات اقتصادی آن در حال طاقت فرسا است. و این رای اعتماد در محلی عمومی سازمان بهداشت و درمان در حالی که رأی عدم اعتماد به نفس در فدرال پاسخ."

نتایج بر اساس مصاحبه های انجام شده با حدود 1500 نفر از ساکنان شهرستان در طول یک دوره رخ داده است که همزمان با اجرای stay-at-home سفارشات در لس آنجلس.

این QLI است که یک پروژه مشترک از UCLA Luskin لس آنجلس ابتکار و کالیفرنیا وقف است که در سال پنجم خود را. محققان نظرسنجی یک مقطع از لس آنجلس ساکنان هر سال به درک به درک عمومی از کیفیت زندگی خود را. نتایج کامل منتشر خواهد شد مارس 23 به عنوان بخشی از یک UCLA رویداد شناخته شده به عنوان Luskin اجلاس سران برگزار خواهد شد که عملا در این سال به دلیل ادامه بحران بهداشتی. بررسی یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.6%.

پاسخ دهندگان نشان داد که آنها بسیار نگران (49%) تا حدودی نگران (29 درصد) بیش از حد نگران (13%) و یا نگران نیست در همه (7%) است که آنها یا عضو خانواده خود را به قرارداد رمان coronavirus. زنان بیش از 50 سال سن با بیان این که بیشترین نگرانی (62 درصد بسیار نگران).

وقتی پرسید که آیا بحران بهداشت و درمان بود و یا باید منفی اقتصادی تاثیر خود را شخصا بیش از چهار نفر از پنج نفر (83%) گفت: آنها نگران بودند با 56% گفت: بسیار نگران و 27 درصد گفت: تا حدودی نگران کرده است. دوباره زنان با بیان این که بیشترین نگرانی اگر چه در این مورد آن کمی بالاتر بود در میان زنان در سنین 18 تا 49 (61%) از میان زنان در سن 50 تا 64 (60%).

دو سوال پرسیده بودند در مورد پاسخ بهداشت عمومی و مقامات دولتی به COVID-19 همه گیر و نتایج تقریبا آینه اضداد است. وقتی پرسیده شد که اگر آنها اعتماد به نفس در پاسخ از مسئولان در شهرستان لس آنجلس 61 درصد از پاسخ دهندگان گفت: بله و 31 درصد گفته اند که هیچ اما فقط 39 درصد گفت: بله و 55% گفت: هیچ وقتی پرسیده شد که اگر آنها اعتماد به نفس در پاسخ از مقامات در دولت فدرال است. این نتایج به طور کلی در میان جمعیتی و جغرافیایی قرار گرفتند.

"در واقع هیچ عمده جمعیتی گروه را پیدا کنیم و کمتر از یک اکثریت ابراز اعتماد به نفس در محلی ولایت" Yaroslavsky گفت.

برخی از بالاترین نمرات برای مقامات محلی آمد از کسانی که در سن 50 تا 74 (69 درصد) مردان در سن 50 تا 64 (72%) و زنان 65 ساله و مسن تر (70%) و همچنین Latinos بیش از سن 50 (70%). ساکنان در هر L. A. شهرستان supervisorial منطقه ابراز حداقل 59% اعتماد به نفس به عنوان یک کل.

به سختی هر گونه عمده جمعیتی گروه ابراز اکثریت اعتماد به نفس در فدرال پاسخ. بالاترین سطح اعتماد به نفس آمد از 18-به-39-ساله (33%) های آفریقایی تبار (32 درصد) و زنان در سنین 18 تا 49 (31 درصد) کسانی که با درآمد سالانه بالاتر از $120,000 (30%) سفید پوستان در سن 18 تا 49 (23%) و ساکنان 3rd Supervisorial District (28%) که شامل Westside جوامع مانند سانتا مونیکا و مالیبو به علاوه شمالی و غربی بخش از دره سن فرناندو.

این QLI آماده شد با همکاری پژوهش افکار عمومی شرکت Fairbank, mls australia, Maullin متز & Associates.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن