یکی دیگر از coronavirus تلفات: کالیفرنیا بودجه; مراقبت های بهداشتی در دستور کار محدود

آنجلا هارت سامانتا جوان و راشل Bluth کالیفرنیا Healthline/قیصر سلامت نیوزمنتشر شده 1:28 PM EDT مارس 15 سال 202

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

ساکرامنتو — coronavirus ادعا کرده است یکی دیگر از قربانی: کالیفرنیا امور مالی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خود پرده برداری تجدید نظر 2020-21 دولت بودجه طرح روز پنج شنبه در یک یادآوری جلسه مربوط توسط تلخ صحبت از کسری بودجه و برنامه کاهش و رکورد بیکاری است. دلار خود را به 203 میلیارد دلار صرف پیشنهاد — نزدیک به 19 میلیارد دلار کمتر از او بلند پروازانه ژانویه بودجه طرح — شامل یک افزایش اندک در بودجه بهداشت عمومی برای کمک به کالیفرنیا در مبارزه با COVID-19 اما می افتد به مراتب کمتر از میزان سلامت عمومی رهبران می گویند که نیاز به پاسخ فوری و آماده شدن برای تهدیدات آینده.

"ایالت کالیفرنیا به عنوان بزرگ به عنوان ما هستند" Newsom گفت: "به سادگی می تواند همه چیز را که مورد نیاز است در این لحظه است."

این فرماندار دموکرات نیز هشدار داده که کالیفرنیا می توانید دیگر استطاعت گسترده مراقبت های بهداشتی در دستور کار او مشخص شده در ژانویه به دلیل همه گیر شده است خرد شده و دولت را در امور مالی.

بیکاری پیش بینی شده است برای رسیدن به حداقل 24.5%, Newsom گفت و امور دارایی مقامات در حال طرح ریزی یک $54 میلیارد دلار کسری بودجه برای سال مالی آینده. تعداد ثبت نام در کالیفرنیا پزشکی برنامه پزشکی است که انتظار می رود به اوج قرار دادن فشار بیشتری بر دولت صندوق به طور کلی و وادار کردن کاهش به آموزش و پرورش و ایمنی-net برنامه های.

بیشتر: Shasta County Sheriff اریک Magrini توضیح می دهد که چرا او نمی خواست به استناد آن هجوم COVID-19 سفارشات

Newsom را تجدید نظر پیشنهاد علائم قابل توجه تغییر از چهار ماه پیش زمانی که مجلس قانونگذاری دموکراتیک اکثریت بود بحث چگونه برای افزایش اندازه و محدوده برنامه های دولت و وزارت امور خارجه بود خیط و پیت کردن با $16.2 میلیارد دلار در روز بارانی ذخایر.

در آن زمان Newsom به دنبال گسترش پزشکی برای مهاجران غیر مجاز سنین 65 به بالا و به طور چشمگیری افزایش سلامت روان و درمان اعتیاد — به خصوص برای افراد بی خانمان.

"ما شده اند ساخت تاریخی سرمایه گذاری در بسیاری از سال گذشته در ایالت کالیفرنیا" Newsom گفت. "و در حال حاضر مجبور به این موقعیت را کاهش می شکند قلب من است."

کشورهای دیگر روبرو هستند و به همین ترتیب شدید کمبود بودجه. پیش بینی درآمد برای سال 2021 سال مالی پایین $13.3 میلیارد دلار در نیویورک و $4.6 میلیارد دلار در ایلینوی با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

در عین حال عمومی سازمان بهداشت و درمان می گویند که آنها نیاز به کمک های مالی بیشتر از همیشه به چالش باقی می ماند, با, تماس, ردیابی, گسترش, تست و تامین امنیت کافی دنده محافظ.

قانونگذاران به احتمال زیاد نمی خواهد باید پول گفت: Trish رایلی مدیر اجرایی آکادمی ملی برای دولت سیاست های بهداشتی. مانند کالیفرنیا و بسیاری از کشورهای دیگر به احتمال زیاد به صورت کاهش هزینه "حتی وحشیانه تر" از آنچه آنها مواجه شده در این رکود اقتصادی ،

بیشتر: Shasta County, به نظر می رسد به مذاکره مجدد هزینه برای استفاده از مدنی به عنوان بیمارستان صحرایی

"آیا ما سرمایه گذاری در پیشگیری از زمانی که خانه در حال سوختن است؟" رایلی پرسید. "این خواهد بود که مبارزه با قانون گذاران در سراسر کشور, و من فکر می کنم مسئله اصلی در اینجا این است که این تصمیم گیری های دشوار."

Newsom است پیشنهاد افزایش متوسط در بودجه بهداشت عمومی کالیفرنیا. بودجه خود را شامل یک بار $5.9 میلیون دلار سرمایه گذاری برای دولت و وزارت بهداشت و 4.8 میلیون دلار در سال جاری بودجه ای برای بهداشت عمومی زیرساخت های توسعه.

بودجه نیز شامل 1.3 میلیارد دلار در یک بار کمک های مالی از دولت فدرال محلی بهداشت عمومی ادارات. وجود ندارد پول دولت در بودجه محلی بهداشت عمومی ادارات.

مقامات بهداشت عمومی به نمایندگی از تمام 58 California counties و سازمان یافته رهبران کارگری ابراز ناامیدی کرد و گفت خیلی بیشتر مورد نیاز است با وجود ویرانگر اقتصادی چشم انداز.

بیشتر: 2020 محقق-ورزشکار برندگان تگرگ از غرب دره Burney مدارس

هم سلامت افسران Association of California, خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی کالیفرنیا و بخش سلامت مدیران انجمن کالیفرنیا هستند و درخواست از فرماندار و نماینده مجلس به اختصاص 150 میلیون دلار در هر سال از دولت صندوق به طور کلی به صورت عمده سلامت عمومی نیروی کار توسعه از جمله بیماری محققان سلامت عمومی پرستاران و اپیدیولوژی. که سه برابر مقدار آنها درخواست شده در سال گذشته است.

مزمن underfunding از سلامت عمومی آنها می گویند صالح دولت توانایی به پاسخ در حال حاضر و آینده است.

"اگر نه در حال حاضر زمانی که گفت:" میشل Gibbons, مدیر اجرایی, شهرستان, بهداشت, مدیران انجمن, کالیفرنیا. "ما می دانیم که ما در حال ورود به یک رکود اقتصادی, اما ما همچنین می دانیم که این COVID-19 همه گیر نشان داده است که چه اتفاقی می افتد زمانی که بهداشت عمومی است که به اندازه کافی تامین می شود. بنابراین اگر ما نمی سرمایه گذاری در بهداشت عمومی ما زیرساخت های ما راه خودمان را برای شکست دوباره."

Newsom بودجه آدرس پیش بینی کسری بودجه با قطع برنامه های خود برای افزایش مراقبت های بهداشتی مربوط به مالیات و نقشه کشی از دولت صندوق روز بارانی. دولت و قوه مقننه باید ارسال فرماندار متعادل بودجه دولت در ماه ژوئن 15 تا Newsom و قانونگذاران به رهبری به یک ماه از زمان مذاکرات است.

برخی از قانونگذاران گفت که آنها فشار را بیشتر بودجه بهداشت عمومی از جمله وزارت امور خارجه بهداشت ، ریچارد پان D-Sacramento, رئیس کمیته بهداشت مجلس سنا.

"ما نیاز به مطمئن شوید که ما ساخت تا ما سلامت عمومی نیروی کار به آدرس این مسائل در طول زمان" پان گفت. "هر چه زودتر ما می توانیم قطعات را در جای خود و به خصوص با تست و زیرساخت برای تست و ردیابی و منزوی کردن هر چه زودتر ما می توانید بازگرداندن اعتماد عمومی در نظر افرادی که مایل به بیرون رفتن و فروشگاه."

اما همه نمایندگان مجلس معتقد هستند دولت می تواند استطاعت سرمایه گذاری های جدید در بهداشت عمومی. عضو مجمع فیل Ting, D-San Francisco, صندلی مجلس کمیته بودجه گفت: دولت باید به دنبال فدرال بازپرداخت به صندوق همه گیر مربوط به بهداشت عمومی طرح اما فراتر از آن پول وجود ندارد.

"برای هر چیزی اضافی است که ما در حال رفتن به نیاز به درآمد اضافی منابع" از جمله مالیات های جدید تینگ گفت.

دولت می تواند با افزایش مراقبت های بهداشتی وجوه از طریق یک Newsom دولت پیشنهاد به مالیات e-سیگار که می تواند تولید تا 33 میلیون دلار در سال اول گفت: دولت مدیر امور مالی Keely Bosler.

در ضمن با میلیون ها نفر از کالیفرنیا از دست دادن شغل خود و کار خود را مبتنی بر سلامت, بیمه, پزشکی, ثبت نام است که انتظار می رود به اوج خود در ماه جولای زمانی که 14.5 میلیون کالیفرنیا — یا حدود 2 میلیون بیشتر از امروز — انتظار می رود که با تکیه بر این برنامه با توجه به بودجه فرمانداری.

اما با توجه به کسری بودجه دولت دیگر نمی توانیم به گسترش پزشکی به مهاجران مستند نشده Newsom گفت. پزشکی عمده تحول با هدف گسترش سلامت رفتاری و بی خانمانی خدمات نیز دیگر امکان پذیر است, او گفت:.

بیشتر: Shasta County مقامات اخراج هزاران نفر از سطح پایین پرونده های جنایی در میان COVID-19

"متاسفانه ما فقط همین نیست که این منابع" Newsom گفت.

برای کمک به تعادل بودجه Newsom است پیشنهاد کاهش عمده به پزشکی از جمله از بین بردن برخی از اختیاری مزایای ترمیم این سال و پس از آنها قطع شد و در طول رکود قبلی. آنها عبارتند از بزرگسالان فن معالجه ودرمان امراض پا, مراقبت از عینک گفتار درمانی و شنوایی امتحانات.

Newsom به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گام و کمک به جلوگیری از کاهش گفت: رئیس جمهور باید به عقب جدید فدرال coronavirus امداد لایحه در کنگره است.

"این در حال کاهش است که می تواند باعث و حذف با سکته مغزی از قلم" Newsom گفت.

بهداشت و درمان-مراقبت از طرفداران نذر برای مبارزه با کاهش. نمایندگان مجلس باید متعهد به گسترش و حفظ مراقبت های بهداشتی برای کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر گفت: Anthony رایت, مدیر اجرایی, از دسترسی به بهداشت کالیفرنیا, سلامت, گروه حمایت.

"این بودجه خواهد بود یک ضربه بدن به سیستم مراقبت های بهداشتی ما همه تکیه می کنند در زمانی که ما نیاز به مراقبت های بهداشتی در یک بیماری همه گیر" او گفت:.

کالیفرنیا Healthline منتشر شده است قیصر سلامت, اخبار غیرانتفاعی, اخبار, خدمات پوشش مسائل مربوط به سلامت. KHN یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده است که نه وابسته Kaiser Permanente.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب