حقوق حیوانات را ارائه می دهد $5,000 برای کسب اطلاعات در فورت مایرز تمساح شات با فلش

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 1:05 PM EDT مارس 11 سال 2020$5,000 پاداش ارائه شده است در مورد ی

توسط ABTINNEWS در 22 اردیبهشت 1399

$5,000 پاداش ارائه شده است در مورد یک تمساح در جنوب فورت مایرز دریاچه با دو فلش گیر کرده در گردن آن.

مجروح خزنده گزارش شده به دفتر لی شهرستان کلانتر در مدت کوتاهی قبل از 5 p. m. 28 آوریل. نمایندگان در بر داشت 11-پا 3-اینچ مجروح تمساح در برکه در عقب اقامت در اووک هیل حلقه کردن Daniels پارک وی.

PETA است که ارائه پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت کسانی که مسئول impaling تمساح از طریق گردن با دو فلش و پیچیدن طناب به دور حیوان پا و دهان.

بیشتر در این: اطلاعات به دنبال کسی عکاسی سعی در کررل 11-پا تمساح در فورت مایرز برکه

دیگر gator داستان: راننده فورت مایرز که کشیده gator از شلوار در ترافیک متوقف درخواست وارد معامله

مجروح تمساح است که به خوبی شناخته شده در منطقه است و هرگز رفتار پرخاشگرانه با توجه به PETA آزادی مطبوعات. حیات وحش مقامات بلافاصله در زمان حیوان به دریافت درمان اما کلانتر, هیچ آگهی در مورد هویت مهاجم(s).

"کسی که شات این تمساح دو بار در گردن بستن حیوان بالا و سمت چپ او و یا او را به رنج می برند و می میرند" می گوید: PETA معاون کالین اوبراین. "PETA خواستار هر کسی با اطلاعات به جلو آمده و بلافاصله به طوری که سو استفاده کننده می تواند پاسخگو متوقف و از صدمه زدن به هر کس دیگری."

معاونان و فلوریدا حفاظت از حیات وحش کمیسیون کمک مزاحمت تمساح تله حذف تمساح. حیوانات منتقل شد زنده به مزرعه.

این FWC در حال بررسی است و تشویق می کند هر کسی با اطلاعات مربوط به تماس FWC حیات وحش هشدار تدریس خصوصی در 1-888-404-3922 به گزارش آن و یا به جلو جنایت در 1-800-780-راهنمایی. تماس گیرنده در هر دو سایت می توانید ناشناس باقی می ماند و می تواند واجد شرایط برای پاداش.

تمساح برداشت و فصل شکار نیست تا اواخر تابستان و پاییز و هیچ زمینه وجود دارد در فورت مایرز که در آن فعالیت های آن مجاز است. هر کسی که مایل به گزارش یک مشکل تمساح می توانید تماس های مزاحم تمساح تدریس خصوصی در خانه: 866-FWC-GATOR.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب