تحلیل: چرا 3 کد پستی در ساحل گنجینه گزارش هیچ COVID-19 موارد

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 AM EDT 29 مه سال 2020وجود گنج در سواحل کد پستی بدون یک مو

توسط ABTINNEWS در 9 خرداد 1399

وجود گنج در سواحل کد پستی بدون یک مورد گزارش شده از COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت داده است.

دو نفر در رودخانه شهرستان و یکی در است سنت لوسی شهرستان است.

آنها خانه به سالم اجتماعی-فاصله مردم و یا شاید در مناطق که در آن تست در دسترس نیست و یا که در آن مردم زندگی نمی کنند?

فلوریدا مقامات بهداشت گفت: به همین دلیل این مناطق را صفر موارد به احتمال زیاد نهفته است که چگونه دولت در بخش بهداشت و درمان سوابق اقامت از کسانی که تست مثبت برای رمان coronavirus.

که می تواند در نوسان است.

که در آن صفر ؟

Indian River County پستی کد 00087 با توجه به اطلاعات تا حد زیادی شامل عصری برای زمین های توسعه نیافته و شامل 6,500 هکتار سنت جانز آب منطقه مدیریت چوب مرداب.

به طور مشابه, هندی, رودخانه 34739 شامل مقدار کمی از روستایی Kenansville زمین در گوشه شمال غربی شهرستان مرزی. این کم جمعیت منطقه تقسیم شده است با اوکیچوبی شهرستان که در آن بسیاری از ساکنان آن زندگی می کنند با توجه به داده ها.

محلی مقامات بهداشت گفت: دلایل آشکار این کدهای پستی می توانست هیچ موردی از این ویروس شامل منطقه کوچک و یا غیر موجود جمعیت.

اما سنت لوسی شهرستان 34988 که در آن مرز شمالی لمس ایالت فلوریدا در جاده 70 و شامل 37 مایل مربع از زمین به حدود 100 ساکنان است و هیچ تایید موارد با توجه به وزارت بهداشت داده است.

آن باقی مانده است در صفر موارد پس از شروع جهانی همه گیر.

این منطقه ترکیبی از مسکونی و تجاری با شرکت های خصوصی و خرید, ارشد گفت: Sgt. لیزا ماری santa's adventures پورت سنت لوسی سخنگوی اداره پلیس.

و فقط به جنوب آن است Indiantown را 34956 کد پستی در شهرستان مارتین که در آن همانطور که از روز شنبه وجود دارد 206 موارد مثبت. این شهرستان تا به حال 557 موارد مثبت.

سنت لوسی شهرستان تا به حال 424 موارد مثبت و Indian River County تا به حال 120 موارد است.

'وجود دارد همیشه می تواند یک استثنا'

وقتی فلوریدا وزارت بهداشت برای اولین بار سوابق مثبت مورد COVID-19 فرد محل اقامت — کد پستی که در آن زندگی می کنند— ممکن است مستند شده است.

"در موارد که در آن ما را دریافت نکرده اند که اطلاعات در عین حال از فرد موارد خواهد شد نسبت به کد پستی و یا منطقه که در آن (COVID-19) آزمون صورت گرفت" گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان مدیر ارتباطات آلبرتو Moscoso.

در بسیاری از موارد یک ویروس تست مرکز کد پستی متفاوت از آدرس که در آن بیمار مثبت, تماس, صفحه اصلی, Moscoso گفت.

"اگر وجود دارد (کد پستی) نشان می دهد که صفر موارد که به آن دلیل است که بهترین اطلاعات ما در حال حاضر با توجه به موارد تست شده که در منطقه" Moscoso گفت.

برای مثال ممکن است 4 و 5 شهرستان پورت سنت لوسی با همکاری گنج ساحل پزشکی Associates Inc. و میزبانی رایگان COVID-19 تست رویداد در MIDFLORIDA Credit Union رویداد مرکز گفت: Arlease سالن سخنگوی سنت لوسی County Health Department..

مقامات شهرستان گفت: 1,121 آزمون انجام شد. بسیاری یا همه موارد مثبت تست شده وجود دارد را می توان به کد پستی که در آن رویداد برگزار شد.

"هدف این است که به گزارش همه موارد با اقامت کد پستی اما تا زمانی که اطلاعات در دسترس است و یا ما باید آن مواردی از این دست هستند و سپس نسبت به کد پستی که در آن آزمون صورت گرفت" Moscoso گفت.

این می تواند بخشی از دلیل که چرا کد پستی مورد مجموع نوسان از یک روز به بعد دیگر فشرده نشان می دهد هیچ موردی از COVID-19, او گفت:.

وقتی پرسیده شد که چرا پورت سنت لوسی را 34988 کد است که هنوز گزارش موارد با وجود اینکه احاطه شده توسط ares با بسیاری از موارد Moscoso گفت: بررسی اپيدميولوژيک فرایند مداوم و سیال است.

"من نمی خواهم به صحبت می کنند در مطلق چون همیشه می تواند یک استثنا" Moscoso گفت.

"به تحقیق و تفحص می رود که فردی (مثبت) گزارش کشف شده است توسط برخی از وسایل دیگر و سپس مورد به روز با مناسب کد پستی بر اساس محل اقامت از آزمایش های فردی و پس از آن که منعکس شده در گزارش داده است."

بیشتر: انجام معاینات پزشکی داده میریزد نور در COVID-19 مرگ و میر | تجزیه و تحلیل

یک فرایند آهسته

استیسی Brock, Indian River County سلامت سخنگوی وزارت گفت: اگر یک بیمار مثبت فراهم می کند یک صندوق پستی به جای یک county کد پستی محلی مقامات بهداشتی را برای به روز رسانی عمومی داشبورد داده درآمده است.

"اگر ما اطلاعات صحیح را از تماس با ردیابی که منجر به تایید مورد کد پستی ممکن است نادرست زمانی که آنها برای اولین بار قرار داده شده به داشبورد" براک گفت.

ردیابی کردن کد پستی برای هر بیمار است که قرارداد این ویروس یک فرایند است که طول می کشد زمان Moscoso گفت.

"برخی از این کدهای پستی) واقعا عجیب و غریب" براک گفت. "من دیده ام برخی از آنهایی که عجیب و غریب وجود دارد که من هرگز شنیده می شود به عنوان یک ZIP."

بیشتر: 10 پا کوسه بزرگ سفید با نام مستعار 'Miss ممکن است', درخواستهای فقط دریایی از ساحل Vero

و پس از آن وجود دارد کدهای پستی که تقسیم بین دو کشور. هر دو مارتین و سنت لوسی شهرستان به عنوان مثال به اشتراک گذاری این 34957 پستی.

این عجیب به شکل منطقه شامل یک شرقی ساحلی مرزی جاده دولت A1A و اجرا می شود تا آنجا در جنوب سنت لوسی رودخانه با توجه به بخش بهداشت و درمان داشبورد.

در حالی که وجود دارد هیچ COVID-19 موارد گزارش شده که در پستی در سنت لوسی شهرستان وجود دارد که 14 مورد در شهرستان مارتین داده ها را نشان می دهد.

هر کد پستی که می افتد به طور کامل در شهرستان مارتین مرزهای حداقل یک تایید مثبت مورد COVID-19 وزارت بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد.

هال گفت که او نمی توانست با ارائه یک دلیل سنت لوسی شهرستان 34988 پستی است که بدون یک مورد در حالی که مناطق اطراف آن بسیاری دارند.

"این سخت است برای گفتن که اگر آنها آزمایش شده اند یا نه" او گفت:. "این سخت است به طور دقیق در آن مگر اینکه شما برخی از واقعا اطلاعات خوب."

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن