در میان coronavirus پاداش و چالش های بوجود می آیند در روستایی کالیفرنیا جوامع

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا 28 مه سال 2020جوامع در سراسر کشور در حال خونر

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

جوامع در سراسر کشور در حال خونریزی مشاغل با توجه به فاجعه بار بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بهداشت جهانی در بحران است و انتظار می رود که پیامدهای اقتصادی بزرگ به خصوص برای مناطق روستایی که به طور سنتی در تلاش برای حفظ شغل.

شهرستانها و رهبران کسب و کار نیاز به خلاق حرکت رو به جلو تقویت مشارکت عمومی خصوصی.

و در حالی که شده است وجود دارد گمانه زنی ها در مورد چگونه بحران بهداشت و درمان می تواند به نفع مناطق روستایی به عنوان شهرنشینان نگاه به فرار شهرهای شلوغ جوامع در دور شمال کالیفرنیا نیاز به آماده می شود به جای تقاضا از کارگران راه دور.

"برخی از اقتصاددانان پیش بینی می کنند که روستایی کالیفرنیا را ببینید عمده تغییر مثبت در املاک و مستغلات اما این بستگی دارد که دسترسی به باند پهن و اگر دیگر جنبه های شیوه زندگی در محل هستند در مقابل مناطق شهری" سونوما ایالت اقتصاددان رابرت Eyler گفت. "برخی از آن رخ خواهد داد این قدر ناشناخته است اما یک فرصت برای روستایی کالیفرنیا در حال افزایش است در آن فضا است."

Eyler گفت که شهرهایی مثل ردینگ کوه شاستا و چیکو را در ابتدا احساس اقتصادی پانچ در طول تابستان امسال فصل گردشگری به عنوان هتل ها و رستوران ها در مقابله با چگونه به انجام کسب و کار در میان COVID-19 — متعادل نگه داشتن درهای خود را باز کنید در حالی که کارکنان و مشتریان امن است.

"بعد ساخت و ساز و نحوه تقاضا ممکن است کم کردن سرعت بر اساس آنچه که حرکت وجود دارد که قبلا" گفت: Eyler رئیس مدرسه تمدید و بین المللی آموزش و پرورش است.

خواهد شد که یک بخش به سازمان دیده بان در شستا و Butte, استان ها, که در آن بازسازی پس از کار و اردوگاه آتش سوزی همچنان به اقتصاد رانندگی حتی در میان COVID-19. ساخت و ساز تلقی شده است ضروری کسب و کار توسط دولت است.

مسکن شروع می شود در ردینگ از طریق آوریل تا 16 درصد در مقایسه با یک سال پیش.

"صحبت کردن با هر کسی در ساخت و ساز و آن را نه آهسته" سابق ردینگ شهردار و صاحب ویور چوب برنت ویور گفت. "در سال بیش از سال ما مارس اعداد بزرگتر از مارس سال گذشته است. وجود دارد یک بزرگ مقید کردن تقاضا برای ساخت خانه ها را با آتش بازسازی است. من فکر می کنم آن را تقریبا مانند یک مصنوعی در بازار ایجاد شده است و هل دادن ما است."

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که رونق ساخت و ساز ایجاد شده توسط این آتش سوزی به پایان می رسد ؟

Eyler معتقد است شهرستانها نیاز به دریافت خلاق به خصوص وقتی که می آید به آینده خرده فروشی.

"ما می دانیم که خرده فروشی در حال رفتن به قرارداد. چقدر این قرارداد ممکن است منجر به برخی از فرصت های آن را باور یا نه" Eyler گفت: در یکی از "درخواست اکونومیست" آموزشی او شده است پس از برگزاری همه گیر خاموش آغاز شده است. "می توانید با ما با استفاده از مراکز در راه های مختلف" شاید کمک به تولید کنندگان کوچک?

"ما مراکز در حال عمارت به یک زمان هنگامی که ما فکر می شود وجود دارد بیشتر آجر و ملات. خوب است که به آرامی پژمرده و آن را می شود بسیار با چکش در اینجا در چند ماه آینده و چهارم."

شهرستانها در کالیفرنیا هستند به شدت وابسته به پول دریافت می کنند از مالیات بر فروش رسید بنابراین نگرانی در مورد COVID-19 تاثیر در محلی خرده فروشی و چگونه آن را تحت تاثیر قرار یک جامعه توانایی ارائه خدمات ضروری مانند پلیس و آتش.

کتی Thoma رئیس چیکو اتاق بازرگانی گفت: کسب و کار نگران چیکو دانشگاه ایالتی طرح به ادامه آموزش آنلاین از طریق بعدی قرار می گیرند. این بدان معناست که دانشجویان در محیط دانشگاه به صورت مکرر این شهر رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی.

"ما نگران کاهش مالیات بر فروش به دلیل وهله اول آنها شروع به کاهش خواهد بود به احتمال زیاد ایمنی عمومی" Thoma گفت.

ردینگ اتاق بازرگانی رئیس جمهور جیک Mangas نیز نگران آینده شهر خود را از مهمان نوازی و بخش خرده فروشی.

بحران بهداشت و درمان به طور مستقیم تحت تاثیر قرار 15,800 کارگران در بیشتر ردینگ یا نزدیک به یک چهارم از نیروی کار محلی گزارش منتشر شده توسط Volusion در مارس گفت. بسیاری از این افراد در محل کار خرده فروشی و مهمان نوازی بخش است.

"من یک مقدار زیادی از نگرانی برای مکانهای تفریحی مانند آبشار تئاتر و ردینگ مدنی سالن که تکیه بر تجمع جمعی برای کسب و کار خود را" Mangas گفت.

اتاق کار با شهر ردینگ در یک برنامه اعطا به صندوق واجد شرایط کسب و کار و امید به حدود $700,000 در دسترس از طریق فدرال توسعه جامعه بلوک اعطای کمک های مالی.

"آنچه ما در حال صحبت کردن در مورد این است که با تمرکز بر کمک به کسب و کار است که در حال سقوط از طریق ترک" Mangas گفت.

همچنین به عنوان بخشی از ردینگ را COVID-19 "اقتصادی طرح پاسخ" شهرستان خواهد شد سرمایه گذاری 20 میلیون دلار به صرفه جویی در انرژی و پروژه های دیگر معوق شغل تعمیر و نگهداری. شهردار آدم McElvain گفت: هدف خواهد بود به استخدام پیمانکاران محلی برای انجام کار.

در ضمن Shasta County توسعه اقتصادی شرکت است که کارگردانی آن توجه اعمال نفوذ اختلال در ساخت زنجیره تامین COVID-19 ایجاد کرده است EDC جمهور تونی Giovaniello گفت.

"شرکت گسترش این COVID-19 نمی کند که برای بسیاری از شرکت های" Giovaniello گفت.

او امتیاز به ما-متشکرم که در مارس اعلام کرد که از آن خواهد شد یک ساختمان از 200 ، 000 فوت مربع ساخت و ساز های مدولار گیاه در اندرسون که از آن باز می شود در سال آینده استخدام تا 100 نفر است.

حجمی ساختمان شرکت را پیش ساخته مکعب برای چند خانواده و پروژه های تجاری مانند آپارتمان ها و هتل ها و خانه های دانشجویی.

ما-متشکرم از بنیانگذاران دن Ferreira است که اعتماد به نفس شرکت خود را ایجاد فرصت برای تولید کنندگان دیگر بیش از حد.

"وجود خواهد داشت منطقه ای که تولید کنندگان ما را حمایت عایق چوب چیزهایی مانند این که" Ferreira گفت.

Giovaniello گفت: بسیاری از EDC استخدام و تلاش ها با هدف شرکت هایی که عرضه محصولات جنگلی.

"ما باید فوق العاده زنجیره تامین در این راستا و ما در یک موقعیت (محل) برای خدمت به همه چیز در سواحل غرب," او گفت:.

و اگر نیاز به کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جدید تبدیل می شود و معمولی هر دو Giovaniello و تونیا میل زدن مدیر اجرایی Siskiyou County توسعه اقتصادی شورای اسلامی گفت که می تواند کمک به خود در جوامع اقتصاد است.

که به معنی یک جامعه به اینترنت با سرعت بالا قابلیت های مهم می شود.

"من فکر می کنم بازار تقاضا را تسهیل گسترش سرمایه گذاری" در پهنای باند اینترنت گفت: میل زدن.

ردینگ شهردار McElvain گفت: این شهرستان همچنان به کار بر روی یک برنامه آزمایشی برای تجهیز مرکز شهر با سرعت فوق العاده اینترنت. این طرح در نهایت به گسترش خدمات به بقیه ردینگ.

"من واقعا هیجان زده در مورد این برای ردینگ و من فکر می کنم حداقل در این پیام من شده اند با دریافت ارزش داشتن این زیرساخت در ردینگ رفته راه پس آنچه که ما را دیده اند اتفاق می افتد با همه گیر" McElvain گفت. "من فکر می کنم مردم درک کنند که پهنای باند بسیار مهم است به خصوص برای بهداشت و درمان و آموزش و پرورش."

این ردینگ شورای شهر در ماه ژوئن انتظار می رود که برای صحبت بیشتر در مورد این پروژه است. در سپتامبر گذشته در این شهرستان شروع به کار با یک مشاور در این برنامه آزمایشی.

این شهرستان می تواند به درخواست برای ایالات متحده توسعه اقتصادی دولت کمک مالی برای کمک به صندوق این برنامه آزمایشی است که می تواند هزینه بین $2.5 $3.5 میلیون McElvain گفت.

Giovaniello اشاره کرد که دولت فدرال ارائه وام و کمک های مالی برای گسترش اینترنت روستایی و می تواند ارائه دهندگان درخواست برای کسانی که بودجه باید تقاضا دیکته کردن آن است.

"جوامع خود را برای وضع یک طرح," او گفت:. "من فکر می کنم اگر جامعه خود را انجام سرمایه گذاری کنید و سعی کنید به اندازه فرصت و هزینه و سپس شرکت های بزرگتر را به کار بزرگتر و (این) کمک های مالی که برای حمایت از آنها را برای آنها اعمال می شود."

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن