آمازون مرکز توزیع در ذغال سنگ می تواند خبر خوبی برای نیروی کار نیروی کار

پاتریک رایلی ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 5:34 PM EDT Jun 17, 2020جدید آمازون مرکز توزیع می تواند در آینده به ذغ

توسط ABTINNEWS در 29 خرداد 1399

جدید آمازون مرکز توزیع می تواند در آینده به ذغال سنگ شهرستان است.

کمیسیون در هفته گذشته توافق کردند که این غول خرده فروشی آنلاین را برنامه ریزی پروژه شناخته شده به عنوان "آخرین مایل" توزیع امکانات است "قابل مقایسه و سازگار با استفاده از" در حدود 18 هکتار تعیین شده برای توسعه تجاری در گوشه جنوب غربی دیویس و ذغال سنگ بلوارها که در آن پوسته خالی مرکز خرید ایستاده بود ،

پیشنهاد مرکز توزیع استفاده می شود برای دریافت بسته آنها را مرتب و تحویل آنها به مشتریان خواهد بود که در یک تازه ساخته شده 105,000 فوت مربع ساختمان در 8760 دیویس بلوار با توجه به اسناد و برنامه های ارائه شده به این شهرستان است.

این شرکت که باز تحویل ایستگاه در لی شهرستان در سال گذشته درخواست کرده بود که کمیسیون تعیین که در آن ذغال سنگ پروژه هر چند نه به طور خاص ذکر شده به عنوان مجاز استفاده در مرکز تجاری مناسب خواهد بود و با اطراف استفاده می کند و با استفاده از درون من-75/ذغال سنگ بلوار مرکز تجاری برنامه ریزی شده واحد توسعه است.

بپرسید قبل از کمیسیون به عنوان بخشی از خلاصه دستور کار ژوئن 9 و هیئت مدیره به اتفاق آرا تصویب آن بدون بحث.

شهرستان ى کارکنان نوشت که پیشنهاد آمازون تسهیلات خواهد عمل به طور مشابه به نزدیکی خارج از فروشگاه های خرده فروشی با تنها "تفاوت جزئی" است که مشتریان انتخاب کنید تا کالا از خارج در حالی که آمازون قطره کالا به مشتریان.

آمازون پیشنهاد به استفاده از یک ساختار به عنوان یک اصل مورد تایید مرکز خرید اصلاح آن به جای اضافی کامیون خلیج county کارکنان گفت: در یک ایمیل به اخبار روزانه. توسعه شناخته شده به عنوان دیویس عبور بود تا حدی ساخته شده اما هرگز اشغال شده است.

در رشد و توسعه: نوآوری منطقه OK می خواهم توسط ذغال سنگ کمیسیون به خار توسعه اقتصادی در شرق ناپل

در فورت مایرز: آمازون تحویل ایستگاه بی سر و صدا باز می شود در فورت مایرز

در علاوه بر این به مصوبات از شهرستان مورد نیاز برای سایت تغییرات ساختار نیز نیاز به اجازه ساختمان به صورت ساختاری پیشرفت شهرستان گفت: کارکنان. این شرکت نشان می دهد یک جدول زمانی برای تکمیل با توجه به این شهرستان است.

تسهیلات ارائه شده خواهد شد در واقع یک نوآوری منطقه ایجاد شده توسط کمیسیون در سال 2018 است. مناطق در نظر گرفته شده برای ترویج توسعه اقتصادی و تنوع بخشیدن به اقتصاد محلی. درآمد حاصل از افزایش ارزش ملک در منطقه مرزهای جغرافیایی استفاده می شود برای کمک به پرداخت هزینه برای پروژه های خود در منطقه است.

فرمان برای منطقه آمده است که این صندوق ایجاد شده توسط این برنامه را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای "زیرساخت های مورد نیاز برای خدمت به هدف جدید کسب و کار" تاثیر هزینه های پروانه ساخت و هزینه و یا دیگر شهرستان "هزینه های مربوط به ساخت و ساز سازه برای خدمت به هدف کسب و کار است."

"پرداخت این وجوه نیاز به تصویب هیئت مدیره هر چند پس از واقع بودن در منطقه نوآوری تنها باعث می شود بودجه عمومی در دسترس" شهرستان کارکنان نوشت.

آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما اسناد و مدارک ارائه شده به این شهرستان توسط شرکت برگ ریزان برخی از نور در پروژه و عملکرد داخلی از پیشنهاد مرکز:

بسته های حمل به آمازون تدارکات تحویل ایستگاه که کار 24/7 از "تحقق و sortation مراکز." بسته می رسند و از خط حمل و نقل کامیون ها طبقه بندی شده اند بر اساس کد پستی و لود به تحویل وانت یا کارگران وسایل نقلیه شخصی استفاده می شود برای تحویل.

در پیشنهادی ذغال سنگ سایت این شرکت پیش بینی حدود 12 خط حمل و نقل کامیون ها ارائه بسته را تحویل ایستگاه بین 8 بعد از ظهر و 7 صبح بسته های طبقه بندی شده اند در درجه اول در دو شیفت اول بین 8 بعد از ظهر و ساعت 5 و دوم بین 6:30 صبح و 12:30 p. m.

حدود 70 همکاران آمازون را وارد کنید و ترک بین آن زمان این شرکت می گوید. علاوه بر این وجود خواهد داشت در حدود 12 مدیران وقت نظارت مرتب سازی عملیات ورود بین 6 و 9 صبح و ترک بین 3 و 6 بعد از ظهر

اولین "موج" از رانندگان می رسد در تحویل ایستگاه در حدود 7:30 صبح با توجه به شرکت سند است. هر تحویل موج طول می کشد حدود 30 دقیقه با رانندگان بارگیری وسایل نقلیه خود را و خروج و تحویل بسته برای مشتریان. به عنوان یک موج از رانندگان آماده به ترک موج جدیدی از رانندگان صف و آماده به بار وسایل نقلیه خود را. آخرین موج برگ ایستگاه حدود 1 p. m.

آمازون لجستیک آمازون بازو که برآورده سفارش مشتری امن متشکرم ون پارکینگ در Tollhouse درایو با توجه به اسناد و مدارک شرکت. که پارکینگ استفاده خواهد شد برای تحویل وانت با رانندگان در صبح به درایو کامیون از بسیاری برای تحویل در ایستگاه دیویس بلوار. در شب ون ماندن در بسیاری یک شبه.

از در که می دانید: کار آغاز می شود در طولانی متوقف دیویس عبور ساختمان

به علاوه در جواب: آنچه در آینده به زندگی در دیویس و ذغال سنگ بلوارها?

اگر چه این شرکت اسناد اشاره در تعدادی از کارکنان که کار در پیشنهاد مرکز آن است که روشن نیست که دقیقا چگونه بسیاری از مردم این شرکت را استخدام و یا هنگامی که.

برای آن Lee تسهیلات نزدیک به 450 شغل از جمله حمل و نقل, ردیابی و تحویل مواضع در ابتدا پر در طول یک رویداد استخدام در سال 2018 حرفه ای متخصص در حرفه ای منبع جنوب غربی فلوریدا گفت: اخبار روزانه سال گذشته است. اما این تعداد بعد از کاهش به حدود 350 شغل پس از آمازون اعلام کردند که با تاخیر خود را باز تاریخ است.

بسیاری از موقعیت های که پر شد در لی تحویل ایستگاه واقع شده است که در بایرن جاده خاموش Treeline خیابان درست در شمال Daniels پارک وی — شد برای انعطاف پذیری رانندگان که شاتل بسته به مشتری تحویل با استفاده از اتومبیل خود را.

به جیم وال سخنگوی حرفه ای منبع جنوب غربی فلوریدا, آمازون, آینده برای ذغال سنگ خواهد بود یک افزایش بزرگ برای نیروی کار محلی.

شرکت او گفت یک رهبر در 15 دلار در هر ساعت حداقل دستمزد و مدل آن از کارکنان 23 ساعت در هفته در نظر گرفته شده تمام وقت و واجد شرایط برای مزایای اجازه می دهد تا برای افزایش انعطاف پذیری و تعادل کار و زندگی بهتر.

آمازون در سال 2018 افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت برای ایالات متحده تمام وقت پاره وقت و فصلی و موقت کارکنان در همان زمان برش سهام جایزه و تشویقی برای پرداخت ساعتی انبار کارگران و کارکنان خدمات به مشتریان.

فلوریدا, حداقل دستمزد افزایش یافته است در این سال از $8.46 به $8.56.

"این فقط نشانه خوبی برای بازار کار...," دیوار گفت: از آمازون پتانسیل حرکت به ذغال سنگ. "من فکر می کنم آن چیزی جز خبر خوبی است."

او گفت که او فکر می کند آمازون مدل می تواند گسترده تر اثر در شرکت های دیگر در جنوب غربی فلوریدا.

"که تقریبا یک تعویض بازی برای نیروی کار در جنوب غربی فلوریدا" دیوار گفت.

تا کنون دیوار گفت: کارجو ترافیک با وجود نرخ بیکاری بالا در اعداد شده است "کمی سبک تر از انتظار می رود."

او گفت که می تواند به مردم دریافت مزایای بیکاری و به طور بالقوه بیش از آنها معمولا به دلیل اضافی فدرال کمک های اولیه و یا عدم در دسترس مهد کودک و ترس از ابتلا به کوروناویروس.

این عوامل می تواند یک چالش مطرح برای آمازون در آن استخدام و تلاش و دیوار گفت.

"از آن شده است یک کمی آهسته اما آن را انتخاب کنید تا" او اضافه شده است.

اگر چه آمازون تحویل کامیون ها تبدیل شده اند در همه جا دید در سال های اخیر و به خصوص پس از طی همه گیر با بسیاری از در خانه ماندن و سفارش محصولات این شرکت نیز زیر آتش برای درمان آن از کارگران و آن coronavirus پاسخ.

یک تحقیق نشان از این مرکز خاطر گزارش های تحقیقی در سال گذشته نشان داد که "شرکت وسواس با سرعت تبدیل آن انبارها به آسیب میلز."

نشان گزارش داد که با هم میزان آسیب های جدی برای 23 شرکت 110 تحقق مراکز در سراسر کشور "بیش از دو برابر میانگین ملی برای انبارداری صنعت" در سال 2018 است.

در اوایل سال جاری این شرکت دیدم چند تعطیل و تظاهرات کارگران و تلاش برای جلب توجه به خود نگرانی های ایمنی و تحت فشار قرار دادن این شرکت برای بهبود شرایط محیط کار در میان coronavirus بیماری همه گیر. حداقل هشت کارکنان فوت کرده اند از COVID-19 همانطور که از اواسط ماه مه.

رادیو عمومی ملی در گزارش آوریل که دولت دادستانی کل در نیویورک گفت: در نامه ای به آمازون که شرکت "ممکن است نقض استانداردهای ایمنی فدرال برای ارائه 'نامناسب' حمایت به انبار کارگران است."

NPR گزارش شده است که آمازون "را حفظ کرده است که کارگران اتهامات بی اساس بودند" و به نقل از یک بیانیه از آمازون که از آن گرفته شده است "اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن است."

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

اتصال با خبرنگار در patrick.riley@naplesnews.com و یا در توییتر @PatJRiley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب