آژانس می اندازد موبایل و کامپیوتر در آمریکا سد تخریب طرح

جیلیان Flaccus و Skye Kinkade آسوشیتد پرس کوه شاستا هرالدمنتشر شده 11:18 PM EDT Jul 16, 2020پرتلند سنگ. (AP) —

توسط ABTINNEWS در 27 تیر 1399

پرتلند سنگ. (AP) — تنظیم کننده فدرال روز پنجشنبه انداخت معنیداری موبایل و کامپیوتر در یک ائتلاف است که برنامه ریزی برای سال تخریب چهار عظیم برق آبی سد بر روی یک رودخانه در طول اورگان-کالیفرنیا مرز برای نجات ماهی قزل آلا جمعیت است که باید کاهش یافته و به تقریبا هیچ چیز.

معامله خواهد بود که بزرگترین سد تخریب پروژه در تاریخ ایالات متحده متکی ظریف حساب دیفرانسیل و انتگرال: شرکت برق که عمل Klamath رودخانه سد خواهد شد و انتقال آن آبی مجوز و کمک 250 میلیون دلار به منظور شديد خود را از پروژه حذف و جلوگیری از هر گونه مسئولیتی در قبال بیشتر و یا هزینه های پیش بینی نشده.

فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات با این حال در روز پنج شنبه تایید مجوز انتقال در شرایطی که PacifiCorp باقی می ماند یک شرکت دارنده پروانه همراه با Klamath رودخانه نوسازی شرکت غیر انتفاعی ائتلاف مونتاژ برای نظارت بر سد تخریب شده است.

که شرط ضمن عقد می تواند کشتن و یا به شدت تغییر این معامله به دلیل از بین بردن PacifiCorp از معامله به طور کامل بهتر محافظت ابزار ratepayers — یک عنصر است که لازم بود برای به دست آوردن پشتیبانی از ابزار عمومی کمیسیون در هر دو اورگان و کالیفرنیا.

"اگر چه ما به طور کلی راضی است که تجدید Corporation ظرفیت برای انجام پیشنهاد انهدام به دلایل بالا مورد بحث پیدا کنیم که منافع عمومی خواهد بود بهترین خدمت با تصویب انتقال بخشی از مجوز و نیاز به PacifiCorp به باقی می ماند به عنوان یک شرکت دارنده پروانه" این کمیسیون نوشت: در 31 صفحه ای حاکم است.

تصمیم کمیسیون می تواند ویرانگر برای شمال کالیفرنیا قبایل که تکیه بر ماهی قزل آلا اگر آن ضربات طولانی-مذاکره معامله به پاره کردن سدها که بلوک مهاجرت ماهی در امتداد مایل به Klamath رودخانه.

در بیانیه ائتلاف قبایل محیط زیست و ماهی قزل آلا-ماهیگیری منافع گفت: اگر چه حکم به یک پیچ آنها خوش بودند به این دلیل که کمیسیون در بر داشت که "معنادار وجود دارد احتمال KRRC را تکمیل سد روند حذف بدون تکیه بر PacifiCorp برای بودجه اضافی و یا تخصص."

"ما می توانیم با این کار" Karuk رئیس راسل "شکن" Attebery گفت. "ما درک می کنیم که ما نیاز به reconvene حل و فصل احزاب و تنظیم به عنوان مورد نیاز به منعکس کننده PacifiCorp اهداف. ما متعهد به همکاری با PacifiCorp به عنوان ما همچنان متعهد به Klamath حذف سد."

حاکم با این وجود قرار می دهد PacifiCorp در یک موقعیت بی دست و پا. این سد در حال حاضر را تشکیل می دهند فقط یک بخش کوچک از ابزار قدرت نمونه کارها. اما تحت قانون فدرال اگر آن را حفظ برقآبی مجوز آن را مجبور به پرداخت خود را به نصب نردبان ماهی برای کمک به افتتاح ماهی قزل آلا بازگشت به تخم ریزی خود را به دلایل بالادست — یک مقدار به احتمال زیاد به مراتب بیشتر از 250 میلیون دلار در حال حاضر در سوال.

بیشتر: بزرگترین ما حذف سد برانگیخته بحث بر آرزو غرب آب

PacifiCorp در بیانیه ای گفت که این حکم را تکذیب کرد مشتریان خود را حمایت آن مذاکره کرده بود که یکی از "شالوده اصول" از توافق.

"PacifiCorp است که در ادامه به طور کامل بررسی سفارش و مشاوره با ما حل و فصل همکاران به منظور ارزیابی تاثیر آن" ابزار گفت. "ما انتظار داریم که به reconvene با ما حل و فصل احزاب برای تعیین گام های بعدی برای ادامه اجرای توافق."

آن اشاره کرد این طرح برای KRRC به مالکیت سدها به منظور محافظت از مشتریان خود را از هزینه و مسئولیت عظیم پروژه. اگر KRRC نمی تواند تبدیل به تنها دارنده پروانه آن حمایت خواهد دیگر اعمال می شود.

"KRRC بررسی FERC سفارش با همکاران ما برای تعیین گام های بعدی" خواندن یک بیانیه کوتاه KRRC سخنگوی Betsey هاجز ارسال پنج شنبه بعد از ظهر.

این پروژه تخمین زده می شود در حدود 450 میلیون دلار خواهد تغییر شکل کالیفرنیا دومین رودخانه و خالی کردن لوله و مخازن. آن می تواند همچنین احیای کاهش جمعیت ماهی قزل آلا با بازگشایی صدها مایل از پتانسیل زیستگاه است که مسدود شده است برای بیش از یک قرن آوردن امداد رسانی به یک و نیم دوجین قبایل که تکیه بر ماهی قزل آلا, ماهیگیری که در حال گسترش در سراسر صدها مایل در جنوب اورگان و کالیفرنیا.

انتقال PacifiCorp برقآبی مجوز دیده می شد به عنوان اولین مانع عمده برای گرفتن این سد برداشته در می رسد پایین تر از Klamath رودخانه. تنظیم کننده فدرال نیز باید به تایید درخواست به decommission سدها قبل از کار می تواند شروع احتمالا در اوایل سال 2022.

این سازه در مرکز بحث چهار جنوبی سدها در یک رشته از شش ساخته شده در جنوب اورگان و دور شمال کالیفرنیا آغاز در سال 1918.

آنها ساخته شده صرفا برای تولید برق. از آنها استفاده می شود برای آبیاری آنها موفق برای کنترل سیل و هیچ کدام "ماهی نردبان" بتن سینی ماهی می تواند از طریق عبور.

دو سد به شمال نیست, هدفمند برای تخریب. این سدها باید ماهی گذشت و بخشی از یک سیستم آبیاری که سابقه اورگان-کالیفرنیا مرز فراهم می کند و آب به بیش از 300 مایل مربع (777 کیلومتر مربع) از یونجه و سیب زمینی و جو و دیگر محصولات کشاورزی می باشد.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج حمایت نامه Klamath حذف سد

پیشنهاد متناسب با روند نسبت به تخریب سد در ایالات متحده شده است که در تسریع این پروژه های زیربنایی و سن کمتر از لحاظ اقتصادی قابل دوام. این حذف نیز محبوب با محیط زیست که در حال مبارزه برای بازگشت بومی و گونه های ماهی به رودخانه های بلند بتنی مسدود شده.

بیش از 1700 سدها شده اند برچیده سراسر ایالات متحده آمریکا از سال 2012 با توجه به آمریکایی رودخانه ها و Klamath رودخانه پروژه خواهد بود که بزرگترین تا کنون اگر درآمد حاصل از آن را.

KRRC سه منابع مالی برای این پروژه از جمله $184 میلیون از PacifiCorp را اورگان مشتری اضافه, 16 میلیون دلار از کالیفرنیا مشتری اضافه و 250 میلیون دلار از کالیفرنیا باند اندازه گیری. توافق حل و فصل یادداشت $450 میلیون دولت هزینه کلاه حداکثر مقدار کالیفرنیا و اورگان ارائه خواهد شد.

این کمیسیون گفت: KRRC است "منابع محدود" و هیچ تجربه با آبی یا حذف سد در حالی که PacifiCorp به منابع اضافی و تجربه عامل سدها برای 32 سال گذشته.

"ما در حال تصویب انتقال برنامه مشروط بر PacifiCorp باقی مانده به عنوان یک شرکت دارنده پروانه; بنابراین PacifiCorp نخواهد محافظت می شود. ... به عنوان یک ماده از سیاست پیدا کنیم که این امر می تواند نامناسب برای PacifiCorp است که مجوز برای Klamath پروژه از سال 1988 به از بین بردن خود را از تمام مسئولیت های مرتبط با پیشنهاد انهدام باید آن تایید شود."

این حکم در ادامه به انکار حرکت توسط Siskiyou County آب کاربران به اخراج و انتقال برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک حرکت برای روشن شدن از Siskiyou County است. تلاش برای رسیدن به Siskiyou County آب کاربران انجمن ناموفق بودند پنج شنبه.

Siskiyou County, آخرین درخواست برای تاخیر در FERC تصمیم اشاره به COVID-19 بیماری همه گیر. شهرستان ثبت درخواست در مارس 8 درخواست FERC به تاخیر اقدام تا پس از همه گیر استدلال "در حال حاضر زمان برای تصمیم شتابزده."

FERC گفت: تصمیم گیری آن است که "دور از شتابزده" اضافه است که سد رسیدگی حذف شده اند مداوم از سپتامبر 2016.

در یک بعد از ظهر پنجشنبه در بیانیه کنگره ایالات متحده داگ LaMalfa R-Richvale مورد ستایش قرار داد FERC تصمیم به عنوان یک پیروزی برای کسانی که در حال مبارزه برای نگه داشتن سدها. او گفت: آن را "پاک راه برای جلوگیری از این وحشتناک پروژه بدون اتلاف بیشتر از کالیفرنیا مالیات دهندگان بودجه یا اورگان ratepayer دلار است."

LaMalfa گفت: در نظر او PacifiCorp باید به جای دنبال relicensing از هر چهار Klamath سد "حصول اطمینان از حوضه همچنان به دریافت کافی کربن رایگان قدرت تمیز برای سال آمده است."

کالیفرنیا ماهی قزل آلا, مدیر اجرایی, Curtis Knight بازیگران FERC حاکم در یک نور مثبت است.

"همانطور که ما دیده ایم در زمان پس از زمان روی رودخانه های کشور, سد حذف می کند. با تشکر از FERC تصمیم امروز, Klamath رودخانه در راه بازگشت به, بازگشت به زندگی است. با همکاری مداوم از PacifiCorp و تنظیم کننده فدرال فرزندان ما و نسل های آینده را می دانم سالم و جریان آزاد Klamath رودخانه است."

بیشتر: نویسنده می گوید داستان از شخصیت های رنگارنگ با Siskiyou County به عنوان پس زمینه

Skye Kinkade, ویرایشگر, کوه شاستا منطقه روزنامه ها و Siskiyou روزانه, اخبار, گزارش از کوه شاستا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن