پس از دستگیری Oceanside بدنسازی مالک مخالف کالیفرنیا دوباره به بازگشایی

جولی اما واتسون آسوشیتد پرسمنتشر شده 12:39 PM EDT مارس 15 سال 2020اوشن ساید کالیفرنیا. (AP) — حدود ده وزنه برد

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

اوشن ساید کالیفرنیا. (AP) — حدود ده وزنه برداران پوشیدن پوشش صورت را مجموعه پنج شنبه در مقابل آینه در کالیفرنیای جنوبی ورزشگاه که بازگشایی شد توسط مالک با وجود دستگیری او هفته گذشته برای نقض محلی coronavirus دستورات بهداشتی که بسته ورزشگاه.

لو Uridel — پوشیدن لباس قرمز و سفید و آبی ماسک با یک ستاره و راه راه الگو و کلمات "عدالت برای همه" مزین سراسر آن — متعهد به نگه داشتن درب باز در Metroflex Gym در شهر ساحلی اوشن ساید شمال سن دیگو.

اما او هشدار داده مشتریان خود را که آنها ممکن است دست به دستبند و بريدن او بود در روز یکشنبه.

"برخی از اعضای که نوع خجالتی و دور از آن و وجود دارد برخی از اعضای که می گویند شما می دانید اگر آنها در حال رفتن را از من دور دستبند برای کار کردن پس از آن آنها می توانید پیش بروید و آن را انجام دهد" Uridel گفت.

Uridel ممکن است برای اولین بار صاحب کسب و کار دستگیر شد در کالیفرنیا برای نقض دستورات بهداشتی با بازگشایی اگر چه تعداد فزاینده در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk بازگشایی خود گیاه در سرپیچی از آالمدا کانتی سلامت قوانین و توییتی شنبه گفت آماده است تا دستگیر شود. او نبود و برنده ستایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مشک و مقامات محلی در نهایت توافق اجازه می دهد تا تولید خودرو به ایران.

مقامات با احتیاط از یک واکنش شدید عمومی را ترجیح به استفاده از هشدار به کسب و کارهای محلی به پیروی. مجبور به بسته درهای خود و با استناد به مالک نادر است و بازداشت هستند و به عنوان آخرین راه حل.

هفته گذشته در کشور همسایه Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: سرپرستان او نمی خواهد اجرای محلی دستورات بهداشتی که جنایتکاران از در غیر این صورت مطیع قانون صاحبان کسب و کار و ساکنان دیگر که نقض محدودیت.

دولت است که اجازه می دهد برخی از استان ها با کم عفونت رای دادن به greenlight به کسب و کار خاصی برای بازگشایی سریع تر از دیگران است. اما ورزشگاه در حال مجاز به بازگشایی در هر نقطه از آنجا که آنها در نظر گرفته در معرض خطر کسب و کار با توجه به افرادی که در داخل خانه های تجهیزات و تنفس سخت به عنوان آنها ورزش است.

عطسه و حتی صحبت کردن در راه این ویروس را از طریق ریز قطرات آب.

بانی Stauffer ، سخنگوی Oceanside, اداره پلیس گفت: Uridel خواهد شد ذکر شده برای هر روز ورزشگاه باز است. پلیس مشغول به کار بودند با این سن دیگو شهرستان دفتر دادستان منطقه به بررسی گزینه های خود را, او گفت:.

"من نمی دانم دیگر چه اجرای قانون انجام می شود, در این نقطه," او گفت:.

حداکثر جریمه برای شکستن بهداشت عمومی در کالیفرنیا 1000 $یا تا 90 روز در زندان برای هر روز یک تخلف رخ می دهد.

Uridel توسط پلیس برگزار شد تنها حدود یک ساعت یکشنبه قبل از اینکه منتشر شد. او به اتهام بزه و خواهد بود arraigned در 90 روز اگر از دستگیری تحت بررسی گفت: تانیا سیرا سخنگوی San Diego County دفتر دادستان منطقه.

با پشتیبانی از حداقل یک عضو شورای شهر, Uridel گفت که او امیدوار است دادستان رها خواهد شد در این مورد. تگزاس دیوان عالی کشور در اوایل این ماه در دستور آزادی سالن مو دالاس صاحب صدفی لوتر بود که زندانی پس از او همچنان به فعالیت خود کسب و کار با خاموش کردن سفارشات.

Uridel گفت که او تا به حال هیچ چاره ای در مورد بازگشایی ورزشگاه.

"ما از دست داده یک سوم از عضویت ما که در زمان ما یک سال و نیم برای دریافت" Uridel گفت. "اگر ما منتظر با صورتحساب نصب ما نمی خواهید به قادر به بهبود است."

Uridel گفت: او گرفته است هر احتیاط بنابراین مشتریان خود را امن احساس.

بزرگ نوشته علائم هشدار دادن به مردم هیچ کس مجاز است در صورتی که در حال سرفه یا دیگر علائم است که هر کس باید ثبت چشم پوشی اعلام آنها هستند و نه بد. آن را می گوید همه قوانین اجرا خواهد شد از جمله هیچ جای بدنسازی, کیسه و یا دوش گرفتن در ورزشگاه و اعضا باید با پوشیدن ماسک و پیراهن در تمام زمانها.

هر کس باید حفظ 6 فوت (1.8 متر) از فضای بین هر یک از دیگر, پاک کردن تجهیزات پس از هر بار استفاده و شستن دست های خود را قبل از ورود به ورزشگاه و قبل از خروج از آن.

Uridel گفت که او نیز بسته ورزشگاه در هر 90 دقیقه برای تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی.

Uridel برای اولین بار افتتاح شد جمعه گذشته و پس از دستگیری او بسته شد تا روز چهارشنبه. او گفت که او تا به حال حدود 120 نفر در آمده روزانه مبهوت بیش از یک دوره 12 ساعته.

پلیس کاهش پنج شنبه زمانی که در مورد یک دوجین مردان نقاب دار با فاصله 6 فوت از هم جدا شد و بلند کردن وزنه در بدنسازی, واقع در مرکز نوار محاصره توسط پلیس به نوار سیگنال است که کسب و کار قرار بود بسته شود. افسران صحبت Uridel در مورد اقدامات ایمنی و سپس به سمت چپ. او اشاره کرد.

یوسف Noland, 40, گفت: بازگشت او به ورزشگاه به عنوان به زودی به عنوان او به کلمه آن را به حال بازگشایی شد. اقامت در خانه پدر و گفت: این حیاتی است برای از بین بردن استرس به خصوص در طول شیوع ویروس. و او احساس امنیت در ورزشگاه.

"هنگامی که شما راه رفتن به ورزشگاه و هر کس شستن دست خود را در چیزی است که شما هرگز در فروشگاه مواد غذایی" Noland گفت. "این محل به طور مداوم تمیز بودن."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن