با توجه به ESPN فراموش نکنید بزرگ سه UCF بهترین شانس برای رسیدن به college football playoffs

تام D'angelo پالم بیچ پستمنتشر شده 9:31 AM EDT مه 6 2020اگر شما خسته از 2017 قهرمانان ملی آگهی ها و پلاک و دار

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

اگر شما خسته از 2017 قهرمانان ملی آگهی ها و پلاک و دارای بودن "این تیم که ضرب و شتم تیم است که ضرب و شتم تیم های ..." این می تواند بدتر بعد از این سال.

با توجه به ESPN تحلیلی, پیش بینی UCF های وای-است-من برنامه با برادر کوچک پیچیده در دولت آماده است برای یکی دیگر از تجدید حیات است که اگر فوتبال کالج بازده در سال 2020 است.

بیشتر: پیش نویس NFL آخر هفته افزایش فلوریدا Gators در' فوتبال با نام تجاری بالقوه استخدام

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: جدید USF مربی تیم فوتبال جف اسکات کار می کند به ماندن متصل با بازیکنان کارکنان

شوالیه شانس بهتری برای ساخت این دانشکده فوتبال حذفی از هر تیم در کشور از جمله فلوریدا Gators, که, در واقع, تنها تیم با احتمال ساخت CFP در دولت این فصل است.

اما با توجه به ESPN.

UCF است 12th در کشور وقتی که می آید به تیم به احتمال زیاد برای رسیدن به حذفی با 10 درصد شانس با توجه به حذفی پیش بینی. فقط زیر UCF در شماره 13 فلوریدا با 8 درصد شانس. هر دو دارای یک 1 درصد شانس برنده شدن همه چیز است.

این به این معنا نیست UCF است که یک تیم بهتر از Gators. در واقع فوتبال قدرت شاخص در این هفته منتشر کرده فلوریدا شماره 12 و UCF شماره 14 است که بالاترین FPI همیشه دارای رتبه شوالیه. قبلی بالا بود 37.

معنی آن این است که همه چیز را در نظر گرفته – کنفرانس برنامه قدرت مخالفان قبلی slights ناله پایگاه طرفداران فوتبال تلقی می شود یک کسب و کار ضروری توسط فرماندار – احتمال طوفان کامل (حتی یک طوفان ویران کردن در این فصل) می افتد برای UCF بیشتر از همه چیز در حال سقوط را به محل فلوریدا.

بیشتر: اسقف Verot junior ملک Curtis مرتکب به Miami Hurricanes

بیشتر: در حالی که از هم جدا FSU هماهنگ کننده هنوز ارزیابی FSU football roster

به عنوان ایالتی فلوریدا و دانشگاه میامی بیایید اسکواش که در حال حاضر. نه در میان 17 مدارس با حداقل 1 درصد شانس رسیدن به حذفی و نه باید آنها بود. همانطور که برای FPI ایالت فلوریدا است که شماره 26 و میامی شماره 51 یک ذره بالا برای FSU – اگر چه Seminoles باید بهبود یافته و می تواند تهدید بالا 25.

اما برای هر دو تیم به طور معجزه آسایی خر خر کردن برگشتی که به احتمال زیاد به معنای ضرب و شتم کلمسون (FSU در فصل به طور منظم میامی در ACC عنوان بازی). Clemson راه است و قریب به اتفاق پیش فصل شماره 1 این تیم با بیشترین شانس رسیدن حذفی (81 درصد) و برنده عنوان (36 درصد) و حداقل 87 درصد شانس برنده شدن در هر بازی.

در UCF را به نفع: بازی در یک کنفرانس که در آن همیشه یک تهدید برای رفتن شکست نخورده چیزی آن را انجام داده است دو سه سال گذشته است. یک فصل بازکن در برابر مرسوم Top 25 فصل انتخاب, North Carolina. دو بازی دیگر برابر تیم های که به پایان رسید در بالا 25 در فصل گذشته - ممفیس و سینسیناتی - و انتظار می رود به پیش فصل بالای 25 میدارد این سال است.

اگر شوالیه بروید شکست نخوردگان از جمله ضرب و شتم یکی دیگر از رتبه تیم در AAC عنوان بازی و اگر آنها دریافت کمک از خارج وجود دارد یک شانس است ؟ من حدس می زنم. اما من نمی پذیرم حتی 10 درصد است.

من نمی گویم آنها ممکن است ایجاد کمیته فکر می کنم – نه با یک دسته از گالری به رهبری کارفرمایی دیلون گابریل و خیلی از دفاع بازگشت – اما خیلی به سمت راست بروید برای یک شکست نخوردگان گروه از پنج مدرسه به سرقت یک نقطه از قدرت پنج.

Gators به احتمال زیاد خواهد شد در یک فصل بالای 10 تیم اما بازی در ثانیه نه تنها به معنی فرصت های متعددی برای تقویت رزومه, اما مقدار زیادی از مین های زمینی ،

تجزیه و تحلیل ترافیک بر این باورند فلوریدا است که رفتن را از طریق یک تخته سنگ است که شامل بازی در تنسی در خط Kiffin تو صفحه اصلی در برابر LSU گرجستان در جکسنویل و ممکن است SEC عنوان بازی بدون حداقل دو ضرر و زیان است. اگر فلوریدا برنده شرق و چهره آلاباما در کنفرانس قهرمانی بازی را بازی کرده اند سه تیم که تا به امروز در میان این شش به احتمال زیاد برای رسیدن به پلی آف.

بیشتر: Coronavirus: UCF رویدادهای ورزشی معلق 'تا اطلاع ثانوی' برای متوقف کردن گسترش ویروس

اما در اینجا مشکل این است که در UCF و دیگر G5 مدارس صورت یک دست دادن تیم از ثانیه و یا ده یا حتی بزرگ 12 یک قفل برای حفظ UCF. حتی دو-از دست دادن تیم از SEC و ده مه لبه.

در سال 2017 و 2018 شکست نخورده UCF قرار گرفت شماره 12 شماره 8 به ترتيب توسط CFP کمیته. در این دو سال در ترکیب این کمیته تا به حال شش تیم با دو باخت و یکی با سه تلفات جلوتر از UCF.

فراموش شوالیه شانس ؟ اطمینان حاصل کنید. اما وجود دارد یک شانس ما نمی دیدن یک فوتبال فصل پاییز امسال نسبت به یکی که در آن UCF در چهار نهایی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن