ACC کمیسر جان Swofford هنوز هم پیش بینی یک سال 2020 ورزشی کالج فصل

کوتاه و مختصر ویلر تالاهاسی دموکراتمنتشر شده 5:00 PM EDT مارس 14 سال 2020ACC کمیسر جان Swofford یک انسان را مش

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

ACC کمیسر جان Swofford یک انسان را مشغول و در حال حاضر.

همراه با بقیه کمیسیون عمده بین دانشکده همایش Swofford پرتاب شده به یک وضعیت بر خلاف هر در تاریخ معاصر با جهان تا حد زیادی بسته به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Swofford زمان بعد از ظهر پنجشنبه در پایان ACC بهار جلسات انجام می شود عملا در این سال — برای پاسخ به پرسش های رسانه ها در مورد امکانات برای سال 2020 ورزشی فصل برای ACC مدارس, چالش های که ایستاده در راه آن اتفاق می افتد و امکانات متعدد این کنفرانس در حال آماده سازی برای آن را به یک واقعیت است.

"دو و میدانی بین دانشکده شده است هرگز بیشتر به چالش کشیدن وضعیت در زندگی حرفه ای من از آن آن را در حال حاضر در تلاش برای مقابله با آن" Swofford گفت: بیش از ویدئو کنفرانس.

"وجود دارد فقط در بسیاری از پاسخ در این نقطه داده شده در زمان و برای رسیدن به پاسخ شما باید برای شناسایی این سوال و شناسایی این سوال برخی از آنها واضح و آسان, اما آنها نیز منجر به سوال دیگر. من شده است در این مدت زمان طولانی و من هرگز در یک بیشتر به چالش کشیدن وضعیت است."

عدم شفافیت در مورد وضعیت در دو و میدانی و هنگامی که آن را حل و فصل خواهد شد در سمت چپ مدیران در این کنفرانس و در سطح مدرسه نیاز به ایجاد بی شمار طرح های احتمالی برای هر احتمال است.

"زندگی است که اغلب در مورد طرح B و بنابراین اگر برنامه کار نمی کند و سپس شما را به طرح B. ما در حال رفتن به باید آماده برای یک برنامه C و یک برنامه D. که بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم در آن نقطه" Swofford گفت.

بیشتر: Florida State شمارش معکوس: 10 FSU بازی های فوتبال از 1990s

بیشتر: 2021 چهار ستاره cornerback شکارچی واشنگتن متعهد به ایالتی فلوریدا

بیشتر: Florida State شمارش معکوس: 10 FSU بازی های فوتبال از سال 1980

"آنچه ما در حال انجام به جلو رفتن است در حال توسعه یک پایه بودجه که تصویب شد در این جلسات و سپس ما را از کار وجود دارد از نظر حالات مختلف است که می تواند به بازی می آیند که ما را به حرکت سقوط.

"ما باید چهار سناریو های مختلف مالی همانطور که ما حرکت رو به جلو احتمالا بیشتر که مربوط به بازی است. (آنها از محدوده) نرمال فصل فوتبال به بازی مختصر از فصل فوتبال به بازی نیست اما بازی بسکتبال به بازی های ورزشی برای یک سال. من قطعا نمی توانم پیش بینی است که اتفاق می افتد اما شما مجبور به گرفتن یک نگاه افراطی از شرایطی که ما به دنبال در."

در اینجا برخی از نکات برجسته از آنچه Swofford بحث بر ویدئو کنفرانس.

  • Swofford گفت: ACC در حال رفتن به سال انتظار بازی در این نقطه در زمان. او گفت: بسیاری از ACC مدارس نشان می دهد که آنها قصد باز کردن ورود به سقوط در برخی از ظرفیت.
  • Swofford اذعان چقدر مهم پزشکی ثابت تست دانشجو-ورزشکاران باید ورزش بازگشت در پاییز. او پیش بینی NCAA یادگیری چگونه از ورزش حرفه ای به خصوص NFL, پیاده سازی تست برای coronavirus و درمان امکان از طرفداران حضور در بازی.
  • راه که در آن ACC مدارس در حال گسترش است Swofford مطمئن نیستید اگر هر مدرسه قادر خواهد بود برای شروع مربوطه آن سقوط ورزش فصل به فصل در همان زمان. او گفت: بسیاری از این مشخص خواهد شد که چگونه کشورهای مربوطه بازگشایی و یا همچنان به محدود کردن فعالیت های. او انتظار دارد که یک تصویر واضح تر از این می آیند ژوئن یا جولای.
  • Swofford گفت: امکان بازی سقوط ورزش باید کلی جمعیت دانشجویی نمی تواند به بازگشت به دانشگاه خواهد شد به احتمال زیاد تصمیم گرفت در یک مدرسه توسط مدرسه بر اساس. او همچنین گفت که دانش آموزان قادر به در پردیس به شدت بهبود احتمال سقوط ورزش اقدام به عنوان معمول است.
  • این کنفرانس هنوز نهایی نشده است چه درصدی از ACC مدارس را باید باز و آماده برای شرکت در سقوط ورزش برای کنفرانس های نجومی به ادامه کار به عنوان معمول است. اما Swofford گفت که او فکر نمی کند که با داشتن برخی از مدارس نشستن باید حفظ بقیه کنفرانس از رقابت.
  • ACC هنوز مورد بحث از بین بردن و یا کاهش اندازه هر کنفرانس قهرمانی حوادث. Swofford گفت: او نمی خواهید برای دیدن یک زودرس و تصمیم گیری است که در این کنفرانس تنظیم خواهد شد بسته به اینکه چگونه بعد از چند ماه بازی کردن.
  • Swofford قادر به ارائه یک برآورد در چه مقدار از آن را هزینه های مدارس به ارائه coronavirus آزمون در سفارش به صورت فصل به ادامه اما گفته است که در حال کار بر روی.
  • Swofford گفت: ACC است آگاه از احتمال موج دوم coronavirus در پاییز و که آن را وادار کنفرانس مقامات برای ایجاد فرضی امکانات برای چه فصل پاییز ممکن است بازی کردن.
  • با وجود از دست دادن NCAA بسکتبال مسابقات و اکثریت بهار, ورزش فصل ACC قادر به توزیع 98 درصد از پول آن بودجه برای توزیع به هر یک از اعضای مدرسه. این بود که با توجه به کاهش سربار با هیچ سفر برای کنفرانس مقامات و بهتر از حد انتظار سال اول درآمد از شبکه ACC.

حتی در یک زمان با بسیاری از ناشناخته, Swofford را فراگیر پیام یکی از مثبت. او می بیند بسیاری از حالات بالقوه کنفرانس و NCAA به طور همزمان در حال کار بر روی به عنوان یک راهنمای به سمت پیدا کردن راه درست برای پیاده سازی بسته به اینکه در چه چیزهایی را ادامه دهید.

"من فقط فکر می کنم زمان خواهد آمد هر چه زودتر به جای بعد زمانی که ما می تواند به ورزش" Swofford گفت.

"من اعتقاد زیادی است که ورزش نقش مهمی مثبت در فرهنگ ما و امیدوارم ما باید این فرصت را به انجام است که در مجموع هر چه زودتر به جای بعد."

رسیدن به کورت ویلر در cweiler@tallahassee.com یا او را دنبال کنید در توییتر @CurtMWeiler.

هیچ یکی را پوشش می دهد 'Noles مانند تالاهاسی دموکرات. مشترک شدن در حال حاضر بنابراین شما هرگز از دست یک لحظه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب