'یک تهدید گاومیش کوهان دار امریکایی ممکن است به اتهام': کالیفرنیا, زن gored در پارک ملی یلوستون در حالی که تلاش برای گرفتن یک عکس

استیو Kiggins ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:57 AM EDT Jun 30, 2020کالیفرنیا بود gored توسط یک گاومیش کو

توسط ABTINNEWS در 10 تیر 1399

کالیفرنیا بود gored توسط یک گاومیش کوهان دار امریکایی در پارک ملی یلوستون پس از نزدیک شدن بیش از حد نزدیک به سعی کنید برای گرفتن یک عکس دومین حادثه در کمتر از شش هفته بین بازدید کننده و یکی از پارک یاد درشت حیوانات.

72 سال دریافت مراقبت های فوری پزشکی از رنجرز قبل از پرواز از طریق هلیکوپتر به آیداهو شرقی مرکز پزشکی منطقه ای در آیداهو فالز با توجه به انتشار اخبار دوشنبه از خدمات پارک های ملی. او مجروح شد و در تاریخ 25 ژوئن در پل خلیج اردوگاه اردوگاه.

"مجموعه ای از حوادث که منجر به گورینگ نشان می دهد گاومیش کوهان دار امریکایی تهدید به حال بارها و بارها با نزدیک شدن به ظرف 10 پا" یلو ارشد گاومیش کوهان دار امریکایی زیست شناس کریس Geremia در بیانیه ای گفت. "گاومیش کوهان دار امریکایی حیوانات وحشی هستند که در پاسخ به تهدیدات با نمایش رفتارهای تهاجمی مانند pawing زمین خرناس ببنج سر خود را bellowing و بالا بردن دم خود را. اگر آن را ندارد, تهدید (در این مثال آن بود که یک فرد) حرکت به دور یک تهدید گاومیش کوهان دار امریکایی اتهام ممکن است."

پارک های ملی در حال بازگشایی از coronavirus تعطیلی: در اینجا چه می دانید

او افزود: "به امن در اطراف گاومیش کوهان دار امریکایی, اقامت حداقل 25 متری دور, حرکت, دور اگر آنها رویکرد و فرار و یا پیدا کردن پوشش اگر آنها را به اتهام."

این حادثه در دست بررسی است و این دفتر گفت.

یکی دیگر از یلو بازدید کننده زخمی شده بود توسط یک گاومیش کوهان دار امریکایی در آوریل 20, زمانی که او بود "زدم به زمین" و مجروح پس از نزدیک شدن به حیوانات بیش از حد نزدیک در وفادار فوقانی چشمه اب گرم حوضه با توجه به مقامات.

این اولین حادثه صدمه از سال 2020 فصل بود که مختل نزدیک به دو ماه از بسته شدن به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

'زمین شناسی': محققان کشف باستان supereruptions در یلوستون نقطه داغ آهنگ

نبود این حادثه برای اولین بار از سال ،

در ماه مارس Deion Brunswick یک خبرنگار NBC مونتانا قطع شد توسط یک گله گاومیش کوهان دار امریکایی در حالی که در این کار است. تصویری از برخورد خود را به دست آورد توجه ملی — بیانیه خود از "اوه نه من نمی messing با شما" خوشحال رسانه های اجتماعی — و یلو حتی تولید, ایمنی, پوستر بزرگداشت لحظه.

این پارک به نام Brunswick پاسخ یک "مثال کامل از چه زمانی که با نزدیک شدن حیات وحش است."

کمک: اردن کولور سیتی, ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب