27-year-old West Palm Beach مرد می میرد در Indian River County, تصادف, بزرگراه گشت می گوید

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:58 PM EDT 22 مه سال 2020INDIAN RIVER COUNTY — 27-year-old We

توسط ABTINNEWS در 3 خرداد 1399

INDIAN RIVER COUNTY — 27-year-old West Palm Beach مرد مرده است و یک 19 ساله لارگو کاری است که در شرایط بحرانی پس از یک بزرگراه بین ایالتی-95 سقوط رول اور اواخر پنج شنبه شب.

مرد که هنوز مشخص نشده فلوریدا گشت بزرگراه در حال رانندگی بود با یک وانت در داخل عازم شمال خط فقط پس از 11:45 p. m. زمانی که او از دست داده و کنترل را در جاده با توجه به FHP سخنگوی سرهنگ Yanko ریس.

بیشتر: جاده بازگشایی پس از 11 هکتار براش آتش خاموش CR-512 در Fellsmere

"به عنوان یک نتیجه (کامیون) لغو چندین بار و برخورد با یک درخت" با توجه به FHP انتشار.

مرد مرده در صحنه ریس گفت.

بیشتر: 10 پا کوسه بزرگ سفید با نام مستعار 'Miss ممکن است', درخواستهای فقط دریایی از ساحل Vero

که محققان می گویند یک مسافر در وسیله نقلیه و با پوشیدن کمربند ایمنی منتقل شد به هلمز مرکز پزشکی منطقه ای در ملبورن که در آن او باقی مانده است روز جمعه در وضعیت بحرانی ریس گفت.

حادثه رخ داده است درست در جنوب جاده شهرستان 512 که در آن آتش سوزی شده بود فروزان برای بیش از چهار ساعت پنج بعد از ظهر. معلوم نیست که اگر حادثه ناشی از عوارض ناشی از نزدیکی آتش.

سقوط هنوز تحت بررسی با توجه به FHP.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب