10 پا کوسه بزرگ سفید با نام مستعار 'Miss ممکن است', درخواستهای فقط دریایی از ساحل Vero

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:06 PM EDT مارس 20, 2020ورو بیچ — مورد علاقه کوسه سفید بزرگ ا

توسط ABTINNEWS در 31 اردیبهشت 1399

ورو بیچ — مورد علاقه کوسه سفید بزرگ او ساخته شده راه بازگشت به ساحل گنجینه پس از یک سفر که میرسد بسیاری از ایالات متحده' شرقی.

Miss ممکن است a 10-فوت 2 اینچ زن کوسه سفید بزرگ به وزن 800 پوند پینگ در 9:26 p. m. روز شنبه فقط در سواحل ساحل Vero.

زیر بزرگسالان شنا کوسه حدود چهار مایل در طول 24 ساعت گذشته با آخرین پینگ ردیابی او فقط چند مایل از رودخانه هند County, با توجه به Ocearch. در آخرین 103 روز Miss ممکن است به سفر متناوب 6,291 مایل است.

نوشته خانم مه شده بود Feb. 15, 2019 در نزدیکی فلوریدا توسط کوسه گروه حمایت Ocearch. کوسه donned نام مستعار خود را از Mayport FL آینده تحقیقات صفحه اصلی-پایه در دانشگاه جکسون تسهیلات.

این است که حالا ممکن است اولین سفر به ساحل گنجینه: او پینگ فقط دریایی از حوب ساند on Feb 27. 2019 با توجه به Ocearch آنلاین کوسه ردیاب. آب فقط از مارتین کانتی به نظر می رسد نقطه جنوبی از کوسه است سفر.

در ماه ژوئیه سال 2019 خانم مه پینگ در نزدیکی مقصد provincetown ماساچوست دورترین شمالی او تا به حال شنا کرد. مقصد provincetown است که بیش از 1400 کیلومتر از ساحل Vero.

Miss ممکن است اولین کوسه سفید به برچسب های این تیم از 15 محققان به عنوان بخشی از Ocearch را از شمال غربی اقیانوس اطلس مشترک جستجوگری منطقه (NASFA) اعزامی به گفته محققان.

این NASFA پروژه گروه 34 اعزامی و چهارم آن به سواحل فلوریدا با توجه به Ocearch.

سفر به معنای "دریافت یک تصویر واضح تر از (کوسه') جنبش در شمال غربی اقیانوس اطلس به عنوان یک ادامه از ما آتلانتیک شمالی کوسه سفید مطالعه به فاش کردن تاریخ زندگی سفید کوسه" Ocearch نوشت: هنگامی که آنها در ابتدا اعلام کرد که سفر.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن