530 آتش دیده بان: چند آتش سوزان در Shasta County

Mike Chapman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:50 PM EDT Jun 17, 2020چندین آتش سوزی در حال سوختن در Shasta County هم

توسط ABTINNEWS در 29 خرداد 1399

چندین آتش سوزی در حال سوختن در Shasta County همانطور که از بعد از ظهر چهارشنبه.

خدمه رفت و به شبدر نهر حفظ کردن شستا مشاهده درایو برای خاموش کردن آتش سوزی پوشش گیاهی. آتش نشانان کردم این گزارش در 4 p. m. و می گویند آتش بود سوزان بین یک چهارم هکتار و نیم هکتار.

آتش نشانان قادر به جلوگیری از آتش سوزی را به جلو پیشرفت در 4:17 بعد از ظهر

در ضمن آتش نشانان در پاسخ به چندین آتش سوزی های اضافی ، یکی دیگر از آتش سوزی گزارش شد حدود 4:15 بعد از ظهر در شرق شانه بزرگراه 273 بین کاترپیلار جاده و دوقلو نظر بلوار.

آتش سوزی گزارش شده در نزدیکی یک خودرو کسب و کار. خدمه گزارش به آغاز طرح تخمگذار شلنگ در منطقه و آماده سازی برای حفاظت از نزدیکی یک کلیسا با توجه به اسکنر ارتباطات است.

یکی دیگر از آتش سوزی گزارش شد در نزدیکی واکر تراس غرب از ردینگ حدود 4 بعد از ظهر با آتش در حال سوختن است چمن و قلم مو با توجه به اسکنر ارتباطات است. خدمه در حال برگزاری نزدیکی راک کریک جاده ها است. حدود 4:30 p. m. آنها گزارش رو به جلو پیشرفت آتش متوقف شده بود. نزدیک, دوربین, در AlertWildfire.org نشان می دهد دود فروکش کرده است.

یکی دیگر از آتش سوزی گزارش شد در اندرسون در نزدیکی Ravenwood کوچه و خیابان شمالی.

در Tehama County California گروه جنگلداری و حفاظت از آتش خدمه رفت به شمال محدود ایالتی 5 در Gyle جاده برای سه کنار جاده ای آتش سوزی. به عنوان 4:40 p. m., آنها بالغ بر 17 هکتار در اندازه با توجه به CalFire.

بررسی برای به روز رسانی.

Mike Chapman یک عکاس خبری برای ثبت افکن در ردینگ, کالیفرنیا. او روزنامه حرفه ای دهانه وایریکا و ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا و واشینگتن بشویید. او را دنبال کنید در توییتر @mikechapman_RS. مشترک شدن در امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن