530 جرم سازمان دیده بان: ردینگ مرد به اتهام قتل مادرش

میشل چندلر Mike Chapman و Alayna Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 2:34 PM EDT May 11, 2020آوریل 11مرد به اتها

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

آوریل 11

مرد به اتهام قتل مادرش

32-در سال ردینگ مرد دستگیر شد جمعه ظن چاقو مادر خود را به مرگ.

ردینگ پلیس گروهبان. برایان Torum گفت: ماموران اعزام شدند به 1100 جلوگیری از Edgewood درایو برای آنچه که در اصل گزارش به عنوان یک پزشکی تماس بگیرید. که در تماس با آمد و در در 4:26 بعد از ظهر

به عنوان افسران رفتن به تماس Torum گفت: آنها اطلاعات جدید نشان می دهد یک جرم اتفاق افتاده بود و مظنون فرار کرده بود.

هنگامی که آنها یک شرح گمان آنها دریافتند 32 ساله نیکلاس مکنزی در این نزدیکی هست و او را بازداشت Torum گفت.

آنها پس از 68 سال جوآن مکنزی درد و رنج از آشکار چاقو زخم Torum گفت. او در بر داشت در خارج و حمل و نقل به بیمارستان اما بعد از آن درگذشت.

در این تحقیقات که گرفت Torum گفت: ماموران شواهد و اظهارات شاهد است که مرتبط با نیکلاس مکنزی قربانی را به جرم و جنایت.

او به اتهام قتل و وثیقه تعیین شده در $1 میلیون نفر است.

RPD در روز شنبه کاهش یافته است به انتشار جزئیات بیشتر از جمله یک انگیزه و یا این که آیا مظنون و قربانی با هم زندگی می کردند با استناد به حال انجام تحقیقات است.

مارس 2

مشکوک ردینگ فروشنده مواد مخدر مرد با رپ ورق دستگیر شده توسط پلیس

یک ردینگ اقامت با سابقه جنایی طولانی دستگیر شد در روز چهارشنبه و رزرو در Shasta County زندان برای انواع اتهامات مرتبط با مواد مخدر.

مقامات گفتند که دانیل جیمز پارک بود در خدمت یک حکم جستجو در مورد 3:15 بعد از ظهر در خانه اش در 2700 جلوگیری از هدر لین توسط عوامل از شستا بین مبارزه با مواد مخدر نیروی کار با کمک از ردینگ اداره پلیس پلیس محله واحد.

پارک های قبلی بود بازداشت برای در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش تهدیدات تروریستی باتری برابر پرسنل اورژانس و خشونت پلیس در بیانیه ای گفت:. پارک شد و پس از انتشار جامعه نظارت برای جنایت انسداد دادگستری, پلیس گفت:.

در طول جستجوی خود را از پارک محل اقامت پلیس گفت: عوامل واقع صدها نفر از مهمات همراه با $25,650.00 نقدی 299 گرم هروئین و مقدار کمی از متامفتامین 11 بطری متادون ترازو و بسته بندی مواد یک AR-15 نیمه اتوماتیک تفنگ های متعدد 30-دور مجلات 9 میلی متر تپانچه bolt action rifle و یک تفنگ بی حس کردن.

بیشتر: ایمن ماندن و آگاهانه و با در کالیفرنیا عضویت در خبرنامه

بیشتر: بزرگترین ما حذف سد برانگیخته بحث بر آرزو غرب آب

در حالی که پلیس انجام شد جستجوی آنها گفت: Michael Webb "یک محلی شناخته شده مواد مخدر, فروشنده" وارد در صحنه است. عوامل بازداشت و جستجو Webb محل $4,095 پول نقد در بسته نرم افزاری stashed در لباس خود را همراه با مواد مخدر و متعلقات.

پارک رزرو شده بود در Shasta County زندان برای نقض آزادی مشروط در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش گناهکار در اختیار داشتن سلاح گرم در اختیار داشتن ممنوع اسلحه گرم گناهکار در اختیار داشتن مهمات و در اختیار داشتن کنترل مواد مخدر بدون نسخه پزشک, پلیس گفت:.

Webb, 26, تا به حال هیچ توضیح منطقی که چگونه او به دست آمده پول گفت: پلیس که در تصرف پول نقد خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن