5 داستان ها و پیش بینی ها: آنچه شما از دست رفته دیدن در سال 2020 از بالا شمال کشور ورزشکاران

اتان هانسون ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 23, 2020تا سال 2020 تعریف شده توسط کلیشه

توسط ABTINNEWS در 3 تیر 1399

تا سال 2020 تعریف شده توسط کلیشه "چه می تواند بوده است." یک فصل کامل از ورزش محو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. مدرسه ورزش استخدام شد و به پایان رسید و آینده حرفه ای و آماتور دو و میدانی در سراسر جهان نامشخص باقی مانده است.

حالا تصور کنید اگر coronavirus شده است کنترل می شود. توکیو بازی های المپیک خواهد همچنان به عنوان برنامه ریزی شده MLB بازیکنان و صاحبان نمی توانست در گیر اختلاف و محلی دبیرستان سافت بال و بیس بال و آهنگ ستاره را تمام حرفه خود را در این زمینه.

در اینجا چند پیش بینی از چه ام اتفاق افتاده است به محلی ورزشکاران اگر coronavirus به حال تعطیل ورزشی.

مگان Rapinoe اعتصاب طلا

Foothill فارغ التحصیل و Shasta County بومی مگان Rapinoe خیره شدن جهان با کلاچ عملکرد و گل و شش گل در طول سال 2019 جام جهانی. در سال 2020 Rapinoe خواهد درایو ایالات متحده زنان تیم ملی فوتبال تلاش برای انتقام در بازی های المپیک توکیو.

در طول تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو, تیم, ایالات متحده آمریکا سرنگون شد در یک چهارم نهایی توسط سوئد در ضربات پنالتی — رهبری سابق آمریکا مربی Pia Sundhage. از دست دادن اولین این USWNT متحمل شده بود از آنجا که زنان شروع به بازی فوتبال در بازی های المپیک در سال 1996.

پیش بینی: در سال 2020 المپیک Rapinoe تکرار موفقیت های او در فرانسه. او همچنین تساوی توجه برای گرفتن زانو هنگام سرود ملی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و درگیر در توییتر جنگ با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بیشتر: پنج takeaways از مگان Rapinoe ظاهر با Stephen Colbert

تیم مخالف در این زمینه سعی کنید برای جلوگیری از Rapinoe با اعمال فشار و پرتاب به عنوان بسیاری از بدن خود را به عنوان امکان پذیر است. Rapinoe توانایی را مترقی لمس در فشار و باز گل فرصت برای الکس مورگان-Carrasco و 22 ساله به جلو مالوری Pugh.

Rapinoe, Pugh و مورگان-Carrasco منجر به یک حمله یورش و گرفتن انتقام از ضرب و شتم توسط سوئد در مدال طلا matchup.

دالتون کلی می رسد لیگ های بزرگ

Foothill فارغ التحصیلان دالتون کلی است که یک عضو از Tampa Bay Rays سازمان شده است ساخت ثابت و صعود به لیگ های بزرگ از آنجا که پیش نویس در 38 دور توسط Seattle Mariners در سال 2015.

کلی در زمان یک گام عمده در سال 2019 را ترویج می شود به سه گانه-A دورهام گاو نر. چپ دست hitter وظیفه ساخته شده که بیشتر وقت خود را در سه گانه-A پنبه حلاجی شده .283 با 29 RBIs و راديال هفت صفحه اصلی اجرا می شود. او در اواخر فصل ظهور با دورهام همزمان با گاو رسیدن به فرمانداران جام (سه گانه-A مسابقات قهرمانی بیس بال) برای اولین بار پس از سال 2014.

نخبگان: ورزشکاران بالا از رکورد افکن همه دهه تیم (2010-20)

پیش بینی: در سال 2020 کلی دعوت شد به بهار آموزش کار با اشعه. بدون coronavirus 25 سال از شروع فصل در سه گانه-A. او باعث تاثیر در دورهام با افزایش قدرت اعداد قبل از اینکه به بالا به لیگ های بزرگ به عنوان یک سپتامبر تا.

کلی است که فاقد شرایط لازم برای رسیدن به لیگ های بزرگ در این فصل به دلیل minor league baseball لغو شد با توجه به کوروناویروس.

شاستا کالج Aly برک برنده دولت

در سال 2019 شرکت فارغ التحصیلان Aly برک سوابق شکست در شستا کالج بودند که بیش از 30 سال است. در سال گذشته CCCAA مسابقات قهرمانی کشور برک قرار می گیرد دوم در پرش سه گام و چهارم در پرش ارتفاع.

پیش بینی: اگر CCCAA قهرمانی اتفاق افتاده بود در بهار برک برنده پرش سه گام و مکان سه در پرش ارتفاع.

CV و سافتبال قطاری گریزان حلقه

دیرین مرکزی دره مربی شیدا راد درگذشت, این سال, اما او را پشت سر گذاشت امیدوار کننده تیم یک تیم است که می تواند خود را برنده برنامه CIF عنوان.

پیش بینی: Oregon signee و همه آمریکایی Raegan Breedlove خواهد سوخت شاهین اجرا به سمت قهرمانی. Breedlove مسلح با 70-به علاوه مایل در هر ساعت fastball منحنی و changeup و مجهز به یک جرم رهبری junior گیر Gracie اودل و دوم infielder Matalyn هابل. Breedlove سکوت hitters اودل و هابل می آیند تا با به موقع بازدید و راد روح و نیوجرسی انجام شده به 2020 CIF شمالی بخش بخش سوم نهایی.

رد بلاف دوقلوها

برایس و بلیک Tweedt هر امضا به من بخش مدارس اما دوقلوها خواهد به شما بگویم هر یک از آنها می خواستند برای پایان دادن به خود را در دبیرستان استخدام با پیروزی یک CIF قهرمانی در برابر شمال کشور بهترین رقابت است.

پیش بینی: در یک جهان که در آن coronavirus کنترل می شد ، Tweedts کمک رد بلاف کسب آن برای اولین بار در شمال بخش حلقه پس از 2015.

اتان هانسون برای آغاز به کار ردینگ رکورد افکن پس از چهار سال با لس آنجلس اخبار روزانه به عنوان یک مترجم آزاد است. خود را پوشش شامل کار NCAA مسابقات بسکتبال زنان در ساوث بند ایندیانا و نوشتن در مورد St. Louis Rams' حرکت به لس آنجلس با شهرستان ونتورا ستاره. او شروع به کار خود را به عنوان یک play-by-play برای پخش لا پیرس کالج از 2011-2017. او را دنبال کنید در توییتر @EthanAHanson_RS.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن