منطقه 4 دادگاه تجدید نظر قاضی مارتا وارنر استوارت ساکن می شود زنان وکلای بالاترین افتخار

پل Ivice ویژه به TCPalm.comمنتشر شده 4:54 PM EDT Jun 12, 2020قاضی مارتا وارنر در حال حاضر طولانی ترین خدمت داد

توسط ABTINNEWS در 24 خرداد 1399

قاضی مارتا وارنر در حال حاضر طولانی ترین خدمت دادگاه تجدید نظر قاضی در فلوریدا انتخاب شده توسط فلوریدا انجمن حقوقدانان به دریافت بالاترین افتخار رزماری Barkett جایزه دستاورد برجسته برای سال 2020 است.

پس از 10 سال در عمل خصوصی وارنر بود 38 و در سال سوم او را به عنوان یک مدار قاضی در 19 قضایی مدار هنگامی که او منصوب شد منطقه 4 دادگاه تجدید نظر پس از آن رژیم صهیونیستی است. باب مارتینز در ماه نوامبر سال 1988.

زمانی که او سرمایه گذاری بر روی منطقه دادگاه تجدید نظر on Jan. 3, 1989 او تنها دوم Martin County قاضی به نام به این دادگاه پس از آن ایجاد شد و در سال 1965.

مارتین فصل شهرستان فلوریدا انجمن حقوقدانان است که با داشتن یک "مجازی" دریافت ژوئن 16 به افتخار كند. این سازمان در سطح ایالت را نیز تشخیص او در آن سالانه هیئت مدیره نصب و راه اندازی نشست ها و جوایز ارائه ژوئن 18, همچنین مجازی ارائه شده است.

بیشتر: Maggy Hurchalla از دست می دهد $4.4 M درخواست تجدید نظر با 4 DCA

"من بسیار شگفت زده و بسیار مفتخر به دریافت جایزه" وارنر گفت: در یک ایمیل. "عدالت Barkett الهام بخش بود و در نقش یک مدل برای من. اهدا می شود این افتخار به نام او بسیار فروتنی. من فقط امیدوارم که من شده اند قادر به دیگر الهام بخش زنان در مشاغل خود را در حرفه قانونی است."

وارنر گفت: او آموخته جایزه در مه در انجمن سالانه اجلاس سران برگزار شد با ویدئو کنفرانس.

"من یک سخنران در یک برنامه با دختر من سوزان که یک وکیل و عضو" وارنر گفت. "بسیار برای من تعجب در پایان از ارائه ما او اعلام کرد این جایزه. آن را کاملا لحظه ای احساسی برای ما است."

وارنر زندگی می کردند در استوارت از سال 1973 هنگامی که او و همسر مرحومش, تام که در ژانویه 2019 در سن 70, تازه ازدواج کرده بودند پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق.

تام وارنر شد دیرین وکیل سابق فلوریدا قانونگذار و دولت اولین وکیل به طور کلی.

بیشتر: Brooks Bellay از دست می دهد درخواست تجدید نظر مربوط به عمر

"از آن شده است یک مشکل سال و نیم بدون او," او گفت:. "ما فوق العاده نزدیک و بزرگ اواز یا موسیقی دو نفری. من از دست او در هر روز است."

وارنر گفت: "من تنها زن وکیل در شهرستان مارتین" زمانی که او برای اولین بار بستری در فلوریدا بار در اکتبر سال 1974.

"در حال حاضر وجود دارد بسیاری از زنان انجام تمرین در این منطقه که تعداد رشد نمایی از زمانی که من وارد گنج ساحل" او گفت:.

وارنر است در انتخابات در ماه نوامبر برای حفظ و قصد دارد همچنان در 4 منطقه نیمکت تا زمانی که او می رسد سن بازنشستگی اجباری که مطرح شد دو سال پیش از 70 به 75.

"من هنوز هم لذت بردن از نوشتن نظرات و استدلال کردن قانون" وارنر گفت. "من نوشته اند بیش از 1,650 نظرات و هنوز شمارش و آن را شامل نمی شود من dissents."

لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن