3 میلیون دلار مواد مخدر روان-مرکز بهداشت پیشنهادی برای پورت سنت لوسی, اما برنامه ریزی می گوید هیچ

Keona گاردنر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:20 PM EDT Jul 14, 2020پورت سنت. لوسی — یک 217-امضای طومار بود

توسط ABTINNEWS در 25 تیر 1399

پورت سنت. لوسی — یک 217-امضای طومار بود به اندازه کافی برای متقاعد کردن برنامه ریزی شهری و منطقه بندی هیئت مدیره به توصیه انکار rezoning درخواست برای توسعه بسیار فشرده اعتیاد و سلامت روان مرکز درمان.

این پروژه هنوز هم می تواند ساخته شده است در صورت تصویب توسط شورای شهر است.

برنامه ریزی و منطقه بندی هیئت مدیره در تاریخ 7 ژوئیه توصیه می شود این شورا نه محیط را تغییر دادن شش بسیاری در مجموع 1.7 هکتار از محدود استفاده از مخلوط به نهادی با استفاده از اجازه می دهد تا یک "بسیار فشرده" اعتیاد و روان-سلامت مرکز درمان در گوشه شمال غربی جنوب غربی بندر سنت لوسی بلوار و جنوب غربی مککمب خیابان.

ادگار لوئیس گفت: هیئت مدیره او و شرکای خود را برنامه ریزی برای ساخت یک 3 میلیون دلار تسهیلات که در آن بیماران می تواند سم زدایی به مدت هفت تا 10 روز و دریافت روانی-مشاوره بهداشت و درمان در حالی که نظارت 24 ساعت شبانه روز توسط کارکنان پزشکی.

"من فقط می خواهم مردم کسی است که در اینجا به دانستن آن است که مانند همه وجود دارد خواهد بود سرگردان در اطراف" لوئیس گفت.

بیشتر: COVID-19: St. Lucie شهرستان باعث می شود با پوشیدن ماسک صورت عمومی اجباری

بیشتر خواهد سنت لوسی مارتین دانش آموزان رفتن به مدرسه این سقوط ؟ شاید آنها نیاز به | گیل هوشمند

برنامه ریزی شهرستان سوابق نشان می دهد تسهیلات خواهد عمل در سطح 3.5 و 3.7 دسته بندی که در نظر گرفته "بسیار فشرده" توسط انجمن آمریکایی پزشکی اعتیاد.

هنوز همسایه ها مطرح کردند.

"این نوع از تسهیلات هیچ کسب و کار در یک جامعه مسکونی" گفت: هارون بارنز که ارائه دادخواست. "وجود دارد برخی از اماکن در شهرستان که در آن است که مناسب ساخته شود اما نه در حیاط خلوت و یا در محوطه جلوی من."

دانیل دولومیت گفت: تسهیلات خواهد تغییر شخصیت خود در محله مسکونی.

"با ایجاد یک مرکز نوتوانی و جذب 'تجاری مردم" توسط خانه های ما و جامعه آن را به طور کامل تغییر است. احساس امنیت و جامعه نیز از بین رفته اند" دولومیت نوشت: در 6 جولای ایمیل به مقامات شهرستان.

هیچ تاریخ تنظیم شده برای این پروژه تا قبل از شورای شهر, شهرستان, سخنگوی سارا Prohaska گفت.

این سایت متشکل از چند بسیاری که به همراه زیر یک عنوان قبل از آن می رود قبل از شورای شهر.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا keona.gardner@tcpalm.com با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب