3 دوستان در سفر ماهیگیری و کشته شدن 'قتل عام' فلوریدا کلانتر می گوید

کتی لی Berkowitz این (لیکلند فلوریدا.) لجرمنتشر شده 3:18 PM EDT Jul 19, 2020FROSTPROOF Fla. – سه نفر به ضرب و

توسط ABTINNEWS در 30 تیر 1399

FROSTPROOF Fla. – سه نفر به ضرب و شتم و گلوله را در راه خود را به یک ماهی در یک منطقه از راه دور در اواخر شب جمعه با توجه به Polk County Sheriff Grady جاد.

در طول یک جلسه رسانه در نزدیکی صحنه صبح روز شنبه جاد شناسایی قربانیان به عنوان Damion Tillman, 23, Keven Springfield 30 و براندون رولینز 27. یکی از دوستان شده بود برای سال جاد گفت خانواده های قربانیان به پلیس اجازه انتشار نام خود را.

جاد که مشغول به کار در این بخش از سال 1972 توصیف قتل به عنوان یک "قتل عام."

"این وحشتناک صحنه" جاد گفت شنبه. "من شده است به بسیاری از صحنه های قتل در زندگی من بود و این رتبه در میان بدترین."

با توجه به تحقیق مقدماتی جاد گفت: "فقط پس از 10 p. m. روز شنبه, رولینز به نام پدر خود را بر روی تلفن همراه خود را برای کمک به. جاد گفت: رولینز " پدر می دانست که پسرش ماهیگیری بود با دو نفر از دوستان خود و سوار را به دریاچه Streety جاده ها است.

تماشا کنید: فلوریدا, کلانتر, انتشار فیلم از بلوک بزرگ در کیسیمی ،

جولای 17: فلوریدا مرد قطاری تصویری از یک کوسه غذا خوردن یکی دیگر از کوسه

پس از ورود در صحنه رولینز' در بر داشت پسر خود را به سختی زنده و دو نفر از دوستان خود مرده است.

جاد گفت: رولینز قادر به گفتن چند چیز را به پدر خود را قبل از او درگذشت که کلانتر, نبود آزادی در صبح جلسه.

جاد گفت: به نظر می رسد که Tillman وارد اولین در قرمز وانت و در حالی که او در حال کشته شدن رولینز و Springfield وارد یک وانت سفید و به ضرب گلوله کشته شدند.

"در برندن پدر هیجان به اجرا خود را برای کمک به او را فراموش کرده اید تلفن همراه خود را در خانه. بنابراین در حال حاضر او است که در وسط به عنوان شما می توانید ببینید از هیچ جایی بدون هیچ گونه ارتباطی" جاد گفت. پدر سوار به نزدیکترین فروشگاه به 911 تماس بگیرید و گفت: "پسر من به کمک نیاز دارد."

17-ساله را به راحتی فروشگاه خود را شروع به پریدن کرد به رولینز " پدر نقلیه و دو راند پشت به دریاچه Streety جاده جاد گفت.

توسط مقامات وارد رولینز به حال از جراحات وارده درگذشت.

"این مردمی به نظر می رسد مورد ضرب و شتم و گلوله. ... ما به دنبال منجر می شود. ما نیاز به کمک دارید بنابراین ما می تواند به حل این جنایت هر چه زودتر به جای بعد" جاد گفت.

او نگفت که آیا مقامات شناسایی هر مظنون است. گروه خود را ارائه می دهد $5,000 برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری قاتلان. او گفت: محققان بر این باورند بیش از یک مقصر بود که در slayings.

توصیف "آرام عجیب و جالب" جامعه احاطه شده توسط باغ های جنگل و گاو مزارع جاد گفت: منطقه "مورد تا آنجا در جنگل به عنوان شما می توانید."

دنبال کتی لی Berkowitz در توییتر: @kberkowitzthel1tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب