12 خانه, 33 outbuildings در 36th خیابان جنوب شرقی برس آتش است که همچنان به سوزاندن

جیک آلن ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:32 PM EDT مارس 18 سال 2020زیادی براش آتش است که همچنان به سوزاندن ذغال سن

توسط ABTINNEWS در 30 اردیبهشت 1399

زیادی براش آتش است که همچنان به سوزاندن ذغال سنگ در شهرستان تا کنون تخریب 12 خانه و 33 outbuildings مقامات گزارش.

سازه های نابود شده اند 36th خیابان جنوب شرقی برس آتش — در حال حاضر سوزاندن حدود شش روز در شرق ذغال سنگ شهرستان با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط بیشتر ناپل نجات آتش نشانی منطقه در روز دوشنبه.

"در بسیاری از مردمی که زندگی می کنند وجود دارد بسیار از راه دور به طوری چیزهایی که می تواند در سطح اما ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما از شماره های سمت راست وجود دارد در حال حاضر" رئیس کینگمن Schuldt گفت.

براش آتش آغاز شد و در گلدن گیت آمریکا در مارس 13 و در یک نقطه از هم جدا شده و به حدود شش برس آتش سوزی.

بازگشت به قلوه سنگ: دروازه طلایی شهرکهای قربانیان آتش سوزی از دست دادن خانه های خود را به شعله های

آن را همچنان به سوزاندن دوشنبه در 8,663 هکتار و 50% موجود از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به فلوریدا خدمات جنگل.

آتش منطقه تکمیل یک ارزیابی آسیب بیش از آخر هفته ،

قبلی پوشش: آب و هوای مرطوب می تواند کمک آتش نشانی تلاش در گلدن گیت آمریکا

چگونه برای کمک به

جیل پالمر مدیر اجرایی برای فلوریدا ساحل به Heartland فصل از صلیب سرخ آمریکا گفت: سازمان به طور مستقیم کمک هشت خانواده در ذغال سنگ شهرستان است که نمی تواند بازگشت به خانه خود را به دلیل آسیب شدید یا آتش سوزی آنها را از بین برد.

هشت خانواده متشکل از سه فرزند و 13 بزرگسالان و ارائه شده است با مواد غذایی, بهداشت و سلامت روان, خدمات مالی و پشتیبانی به طور موقت محل سکونت پالمر گفت.

زمانی که تخلیه سفارشات در محل با توجه به آتش سوزی هفته گذشته صلیب سرخ آمریکا کمک 26 آواره ساکنان و کمک به آنها را پیدا کنید اتاق های هتل که در آن به پناهگاه پالمر گفت.

صلیب سرخ آمریکا نیز متصل آواره افراد با سازمان های دیگر که ممکن است قادر به کمک در دراز مدت, او گفت:.

"در تمام طول سال ما عمل کردن کمک های مالی از افراد برای کمک به امداد رسانی" پالمر گفت.

اگر چه مستقیم کمک های مالی به افراد نهفته براش آتش را نمی توان از طریق صلیب سرخ آمریکا برخی از خانواده ها نهفته را راه اندازی GoFundMe صفحات.

محلی خارج از جاده خودرو گروه به نام نابغه خودرو & Offroad نیز جمع آوری کمک های مالی برای ارسال به طور مستقیم به این آتش برس قربانیان.

برگزاری خط آتش

ساکنان این منطقه از آتش برس هنوز هم رفتن به دیدن بسیاری از عملیات و حرکت قطعه آلن گفت.

"عملیات جاری شامل بهبود و نگه داشتن زمان آتش خطوط و ما خواهد بود با انجام mop تا برای چند روز آینده" فلوریدا خدمات جنگل Caloosahatchee مدیر منطقه شان آلن گفت. "آنچه که بدان معنی است که ما ادامه خواهد داد به گسترش آتش ما خطوط."

همیشه وجود دارد بالقوه برای آتش به رشد و حتی اگر آن موجود است در مناطق و هنوز هم وجود دارد مقدار قابل توجهی از کار انجام شود به منظور بهبود های موجود آتش خطوط آلن گفت.

یک southerly باد جریان شروع به افزایش رطوبت و احتمال بارش باران در این منطقه است.

قبلی پوشش: باران می کردند به عنوان آتش نشان در سراسر دولت کمک ذغال سنگ نبرد آتش در گلدن گیت آمریکا

بیشتر: آتش محققان در تلاش برای شناسایی خانه های آسیب دیده و تخریب شده توسط 8,500 هکتار آتش

"به هیچ وجه معنا است که ما نیاز به اجازه دهید ما گارد پایین" آلن گفت. "احتمال باران ماندن نوع کم و پتانسیل آتش سوزی است که هنوز هم در این زمان. تا زمانی که ما یک مقدار قابل توجهی از باران ما خشکسالی شاخص در حال رفتن به بالا باقی می ماند."

ذغال سنگ شهرستان کمیسر لایحه McDaniel گفت: حتی به عنوان آتش موجود در مناطق خاص و تخلیه سفارشات در حال حاضر در محل ساکنان نیاز به ماندن هوشیار و آماده به تخلیه.

"در یک لحظه متوجه این نکته می تواند پرش به دلیل آتش می داند هیچ مرزهای" McDaniel گفت. "ما اولین پاسخ دهندگان در حال انجام یک کار شگفت انگیز بود."

آتش سوزی حفاظت

نیکی سرخ شده, کمیسیون کشاورزی و خدمات مصرفی گفت: فلوریدا در حال حاضر دیده می شود خسارت قابل توجهی از آتش سوزی در دسته ماهی تابه های باتلاقی و در Polk County این فصل است.

"ما در اوج آتش ما فصل سرخ" گفت. "این واقعا مهم است که هر کسی در خارج وجود دارد, بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند که شما غذای خود هشدار در مناطق محلی خود را. ما توجهی به خشکی در اروپای مرکزی و جنوب فلوریدا است."

ساکنان نباید سوزاندن زباله تحت شرایط خشکسالی و نیاز به آگاهی از محیط اطراف خود را در حالی که با استفاده از کوره در فضای باز به خصوص با روز یادبود آینده سرخ شده گفت:.

این بدان معناست که مطمئن شوید کوره 10 فوت دور از سازه های با شاخه های بالاتر از آنها و یا باقی مانده در اطراف آنها, او گفت:.

"من واقعا درخواست شهروندان ایالت فلوریدا لطفا برای آگاهی از محیط اطراف شما سرخ" گفت. "آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که نه تنها شروع آتش سوزی قرار داده اما این افراد (آتش نشان) در راه آسیب است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن