11 ساله به ضرب گلوله کشته شد 'بابا'; مقتول پدر 'کوشا' مرد خانواده

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 3:14 PM EDT Jul 8, 2020پورت سنت. لوسی — مرد Hansman بود و زحمت

توسط ABTINNEWS در 19 تیر 1399

پورت سنت. لوسی — مرد Hansman بود و زحمتکش خانواده های بیش از دو دهه مدیریت در Winn-Dixie که ازدواج یار دوران کودکی خود را.

11-year-old daughter هارپر Hansman بود "خود را شاهزاده خانم کوچک است."

این که چگونه مرد Hansman خواهر در قانون جولی Hansman توصیف او و هارپر شنبه دو روز پس از پورت سنت لوسی پلیس گفت: همسایه رونالد Delserro, 82, ضرب آنها را به گلوله بست.

"او پدر و دختر کوچولو" جولی Hansman گفت: از هارپر. "او تا به حال او را پیچیده در اطراف انگشت خود را."

بیشتر: پلیس: 82 ساله فعال تیرانداز به ضرب شاخه های 11 ساله دختر بچه, پدر

Delserro نیز درگذشت و پس از تبادل آتش با یک سنت لوسی شهرستان کلانتر و معاون پلیس در Hansman خانه در شمال, Morningside بلوار. یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شد در بازو و قفسه سینه اما یک ضد گلوله جلیقه متوقف پرتابه.

پلیس گفت که این حادثه ظاهرا ناشی از اختلاف بر Delserro سگ.

جولی Hansman از لانگ آیلند نیویورک گفت: پسر Hansman, 55 بود "فوق العاده فرد به فرد مراقبت."

او گفت: او ازدواج Monique و آنها تا به حال در مجموع چهار فرزند.

"آنها شده ایم با هم پس از آنها حدود 15 سال" جولی Hansman گفت. "او یک مرد خانواده است."

جولی Hansman گفت: هارپر هوشمند بود سرگرم کننده و "کمی goofball."

"او یک دختر کوچک" جولی Hansman گفت. "او یک کودک کوچک."

پلیس گفت: هارپر به نام 911 حدود 12:24 p. m. روز شنبه, آوردن پرسنل اجرای قانون به فعال تیرانداز صحنه نزدیکی سوتپرت دبیرستان.

"او تمام زندگی خود را جلوتر از او" جولی Hansman گفت.

جولی Hansman گفت: پسر Hansman شد یک مدیر در Winn-Dixie برای 27 سال است.

اریک تامپسون 48 گفت: او در Winn-Dixie از سال 2010 تا 2012 با پسر Hansman. خیلی از آن زمان تامپسون بود گوشت مدیر در پورت سلرنو محل.

"او یک مدیر زحمتکش. او افتخار و غرور در خود فروشگاه و کارکنان" تامپسون گفت. "او بسیار خانواده گرا. همیشه تصاویر از خانواده در روی میز کار خود."

تامپسون گفت: پسر Hansman نیز مشغول به کار در یک Winn-Dixie محل در حوب ساند و اهدا به یک بانک مواد غذایی و سازمان های خیریه. او گفت: پسر Hansman لذت بردم رفتن در کشتی و به کنسرت.

بیشتر: سه نفر مرده افسر مجروح پس از محله اختلاف منجر به تیراندازی در پورت سنت لوسی

بیشتر: Vero Beach, معلم دبیرستان سال 1974 قتل حل سرد مورد کارآگاه

جولی Hansman گفت: پسر Hansman یکی از چندین خواهر و برادر دوست game, ماهیگیری, قایقرانی و جت اسکی. او در لانگ آیلند نقل مکان کرد و به جنوب فلوریدا در 1970s. پدر خود را در یک نقطه بود و اسب دوانی و آنها را به پورت سنت لوسی حدود سال 1990.

جولی Hansman گفت: خانواده در شوک است.

"این هیولا در زمان همه چیز را از آنها دور و از ما," او گفت:. "ما نمی تواند باور کند که چنین چیزی می تواند اتفاق می افتد بیش از یک حیوان."

در مارس 4, حیوانات افسران کنترل رفت و به Hansman و Delserro خانه برای سگ نیش شامل Delserro سگ bull mastiff نام Roxy.

"بزرگسالان زن قربانی گزارش او مورد حمله قرار گرفت و گزیده مشکوک سگ که منجر به یک سگ خطرناک شنوایی" پلیس اعلام کرد.

ساندرا Delserro نامگذاری شد در یک "حیوان خطرناک استناد" که با یک $505 خوب سوابق نشان می دهد. ساندرا Delserro و رونالد Delserro هستند که در فهرست صاحبان خانه است.

در جولای 1, کنترل حیوانات افسران به رونالد Delserro "بیانیه نهایی مدارک نشان می دهد ... Roxy تلقی می شود خطرناک" پلیس اعلام کرد.

جولی Hansman گفت: پسر Hansman نیست بی دلیل و نیز به حیوانات خانگی. او گفت: آنها به این نوع از افرادی که می خواهید کسی را به خلاص شدن از شر حیوانات آنها را دوست داشت.

"من درک نمی کنم آنچه که در این ذهن انسان و یا در قلب خود را اگر او تا به حال یک قلب" جولی Hansman گفت. "چگونه می توانم به شما شلیک یک کودک, چگونه می توانم شما کشتن یک کودک؟"

جولی Hansman گفت: او نبوده است قادر به صحبت می کنند به Monique Hansman پس از حادثه. شگفتی های او در مورد حضور در مراسم تشییع جنازه خدمات با COVID-19.

"آیا ما حتی می آیند وجود دارد ؟ آیا ما باید به قرنطینه?" جولی Hansman فکر. "اسلام?"

او گفت شوهرش گذشته صحبت کرد و به مرد Hansman است.

"خانواده هرگز بازیابی از این" جولی Hansman گفت. "آنها هرگز بیش از این است."

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن