زن سیلی مشتری در فروشگاه ققنوس که berated او را با کلمات نژادپرستانه در ویدئو ویروسی

جاشوا بولینگ Arizona Republicمنتشر شده 9:46 AM EDT Jun 9, 2020ققنوس — این بود که با کف دست زدن شنیده می شود در

توسط ABTINNEWS در 20 خرداد 1399

ققنوس — این بود که با کف دست زدن شنیده می شود در سراسر جهان.

ویروسی نشان داد یک زن در یک ققنوس فروشگاه سیلی دیگری که برای سرزنش کردن او با نژادپرستانه زبان و گرفتن او را.

این ویدئو نشان می دهد که زن در یک ایستگاه گاز فروشگاه گفتن یک مشتری چک کردن در ثبت نام نقدی شناسایی شده در این پست به عنوان کارینا رودریگز که او خوش آمدید در این فروشگاه و نیاز به "بازگشت به کشور خود هستند."

این ویدئو نوشته شده بود در Facebook در روز شنبه توسط گرگ Conn. از آن پس آن را به دست آورد نزدیک به 10 ، 000 واکنش 17,000 سهام و 7000 نظرات. که به می گویند هیچ چیز از صدها حساب توییتر ترجمه این ویدئو.

به عنوان Conn فیلم برداری تعامل در تلفن های ناشناس سفید زن آمد و به او گفت: "شما نیاز به ترک شما بخشی از این" قبل از رفتن به رودریگز و درخواست او را جایی که او به دنیا آمد.

"من متولد شد, در امریکا, b - - - - که اجداد شما از؟" رودریگز پاسخ. به عنوان رودریگز و با چنگ زدن به کیسه های خود را از شمارنده وارسی و سر درب سفید زن می گوید رودریگز او را از "رفتن به مکزیک" و منازعه بازوی او گفتن رودریگز به "نگه داشتن دست خود را از من است."

رودریگز پس از آن سیلی در صورت.

"شما آن را سزاوار به نظر من", Conn شنیده می شود گفت: به زن به عنوان او را ترک می کند.

این تصویری نیست به وضوح نشان می دهد که آیا رودریگز در برخی از راه لمس زن به عنوان او ادعا کرد اما واضح بود ساخت تکرار نژادی سخنان به رودریگز او به عنوان چک کردن و خواستار کارمند نه در خدمت او قبل از همه چیز فیزیکی شد.

ایستگاه گاز بود یک پوسته در شمال ققنوس با توجه به Facebook post.

"نژاد پرستی زنده است و به خوبی,", Conn گفت: در Facebook post.

سفید زن آمد به راحتی فروشگاه "فریاد کارمند برای دریافت یکی دیگر از کارمند برای کمک به چون خط گرفتن طولانی", Conn پست می گوید. زمانی که کارمند دیگری به ثبت پول نقد سفید گفت: رودریگز به چک کردن پست خود می گوید.

"(رودریگز) گفت: "با تشکر از شما اما من نمی نیاز به کمک خود را,'" پست می گوید. "در این زمان خانم گفت: کارمند به خدمت او به او گفت که او می تواند ترک و بازگشت به کشور خود. که زمانی که من در زمان از تلفن من و بقیه در اینجا در این ویدئو."

دنبال جاشوا بولینگ در توییتر @MrJoshuaBowling.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن