چه "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس' چیست و چرا برخی می گویند 'اصلاحات' کافی نیست

Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:11 PM EDT Jun 8, 2020"پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس ا

توسط ABTINNEWS در 19 خرداد 1399

"پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است."

این کلمات باید در رسانه های اجتماعی خواسته شده از سیاستمداران و نقاشی بر روی خیابان.

تظاهرات در سراسر این کشور در پی مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery باید پرسیده گفتگو در مورد نقش پلیس در جامعه و رشد صدا در میان برخی از فعالان را به "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است."

در مینیاپولیس حق وتو-اثبات اکثریت شورای شهر متعهد به از بین بردن آن اداره پلیس شکستن با شهردار یعقوب فری تمایل به ایجاد تغییرات اما نه شکستن بحرانزده نیروی پلیس.

"روشن است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن" رئیس شورای لیزا بندر گفت. "تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند،"

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti قول داد به برش به اندازه 150 میلیون دلار است که بخشی از افزایش برنامه ریزی شده در اداره پلیس به بودجه و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه گفت که این شهر حرکت خواهد بودجه از NYPD به جوانان ابتکارات و خدمات اجتماعی در حالی که شهر امن است.

در اینجا چه چیزی پشت این حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت ،

چه معنی آن را به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟

در یک حس حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس کاملا ساده است: آن را به معنی در نظر گرفتن بودجه به دور از نیروهای پلیس در سراسر کشور است. در بسیاری از موارد یک شهر و یا شهرستان قانونگذاران تخصیص بودجه در بودجه سالانه به صندوق ادارات پلیس. Defunding پلیس است که فقط تحت اللفظی.

بزرگتر فشار پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است که در مورد بیش از گرفتن پول دور. این فشار به reallocate کسانی که بودجه به برنامه های اجتماعی است.

"این فقط در مورد گرفتن پول از پلیس آن را در مورد reinvesting کسانی که دلار را سیاه جوامع است. جوامع شده اند که عمیقا واگذار از جوامع که برخی از آنها هرگز احساس تاثیر داشتن درست منابع است. و بنابراین ما باید به تجدید نظر در آنچه که ما در حال تامین مالی. من شده است گفت: ما در اقتصاد از مجازات بیش از یک اقتصاد, مراقبت از" Patrisse Cullors یک co-founder of the Black Lives Matter جنبش گفت WBUR.

در یک op-ed در واشنگتن پست, کریستی E. لوپز, یک استاد حقوق دانشگاه جرج تاون و همکاری مدیر مدرسه نوآورانه پلیس برنامه نوشت که defunding پلیس است و نه لزوما چیزی که می آید یک شبه یا فقط صفر از یک اداره پلیس را بودجه.

"Defunding پلیس به معنای کاهش محدوده پلیس مسئولیت و تغییر بیشتر از آنچه دولت برای امن نگه داشتن ما به اشخاص هستند که بهتر مجهز به دیدار که نیاز به" لوپز نوشت.

MPD150 یک مینیاپولیس مبتنی بر ابتکار عمل سازمان با هدف را "معنی دار تغییر ساختاری" به پلیس در شهر نوشت که تغییر پلیس مسئولیت مرکزی به پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت.

"افرادی که در پاسخ به بحران در جامعه ما باید به افرادی که بهترین و مجهز برای مقابله با این بحران" این گروه می گوید در وب سایت خود را.

چرا پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟

طرفداران defunding پلیس می گویند پلیس در آمریکا سابقه طولانی نامتناسب آسیب به جوامع از رنگ.

نه فقط جورج Floyd: ادارات پلیس باید 400 سال سابقه نژادپرستی

از اجرای قانون ردیابی کردن بردگی افرادی که موفق به فرار در جنوب به اجرای Jim Crow قوانین "که در تاریخ ریشه دوانده ما در اجرای قانون" اسحاق Bryan مدیر UCLA, سیاه, سیاست, مرکز سی ان ان گفت.

Alex S., حیاتی, یک استاد جامعه شناسی در کالج بروکلین نوشت که کتاب "پایان پلیس توضیح داد:" به NPR که وجود دارد این است که یک "اسطوره" است که پلیس در حال به لحاظ سیاسی خنثی و اجرای قوانین برای همه به طور مساوی بهره مند شوند.

"واقعیت این است که امریکا نظم اجتماعی شده است هرگز به طور کامل عادلانه" Vitale تا NPR گفت. "در حالی که ما با استفاده از پلیس برای مدیریت برده داری و یا استعمار امروز ما با استفاده از پلیس برای مدیریت مشکلات است که ما بسیار نابرابر سیستم تولید کرده است."

تاریخ اجرای قانون در نتیجه, سیاه, افراد کشته شدن توسط پلیس در یک نامتناسب نرخ طرفداران می گویند. یک مقاله در سال 2016 در مجله آمریکایی طب پیشگیری و تحليل داده ها از ملی مرگ های خشونت آمیز گزارش سیستم فدرال نگهداری پایگاه داده. آن را در بر داشت که اگر چه اکثر قربانیان از نیروی کشنده توسط پلیس سفید مرگ و میر در میان مردم سیاه شد 2.8 برابر بالاتر از در میان مردم سفید.

در مواردی که پلیس با استفاده از نیروی کشنده, سیاه, قربانیان به احتمال زیاد غیر مسلح از سفید یا اسپانیایی قربانیان این مقاله یافت می شود.

"این ممکن نیست برای این نهاد از اجرای قانون به یک مهربان و دلسوز سازمان دولتی در جوامع است. که نه آموزش که موسسه" Cullors گفت WBUR.

رشد نقش پلیس

حیاتی استدلال کرد که یکی از بزرگترین مشکلات با پلیس در دهه های اخیر است که قانون اجرای بازی های برگزار شده است در حال گسترش نقش خود در پرداختن به مشکلات اجتماعی.

پلیس در مدارس اغلب در پاسخ به استعمال بیش از حد مواد مخدر و یا سلامت روانی بحران و روشن بی خانمان encampments در شهرستانها. حیاتی گفت که به جای پرداختن به علل ریشه ای این مشکلات پلیس استفاده می شود به "جرم" این افراد است.

"این عجیب و ناعادلانه است. پس آن مکان پلیس در این به طور کامل قابل دفاع وضعیت چرا که آنها به طور کامل از ابزار را برای این مشکل بهتر" Vitale تا NPR گفت.

با توجه به MPD150 به جای "غریبه مسلح با اسلحه که به احتمال بسیار زیاد زندگی نمی کنند در محله های آنها گشت" باید آن را مددکاران اجتماعی و روانی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و قربانی و یا بازمانده طرفداران در میان دیگران است که رسیدگی به مشکلات پلیس نامیده می شود که مسئولیت رسیدگی به.

در برخی موارد ماموران پلیس خود توافق کرده اند که نقش آنها در جامعه است فراتر از آنچه سنتی حوزه اجرای قانون باید باشد.

در سال 2016 دالاس رئیس پلیس David Brown عناوین ساخته شده زمانی که او گفت: "ما درخواست پلیس برای انجام بیش از حد در این کشور است." قهوه ای به نظر می آمد در یک کنفرانس خبری پس از تیراندازی مرگبار پنج دالاس افسران پلیس. "هر اجتماعی شکست ما قرار داده و آن را در پلیس," او گفت:.

صحبت کردن با Philadelphia Inquirer در موضوع آیا پلیس خواسته به انجام بیش از حد ویلیام براتون واقعا سابق شهر نیویورک کمیسر پلیس بوستون کمیسر پلیس و لس آنجلس رئیس پلیس گفت: "پس از 9/11, ادارات پلیس به خصوص در شهرهای بزرگ در حال انتظار برای ارتکاب منابع برای جلوگیری از تروریسم است. ما انتظار می رود که در حال حاضر برای مقابله با جرایم اینترنتی و مواد مخدر بحران است. پلیس در حال انتظار برای بهتر آموزش دیده برای مقابله با احساسی آشفته مردم در خیابان. ما درخواست افسران پلیس در قرن 21 به پزشکان است."

چرا تغییر پلیس ؟

بسیاری از منتقدان از پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش باید پرسید که آیا ادارات پلیس را می توان بدون کاهش بودجه خود را?

سی رئیس پلیس پیتر Newsham هشدار داد که underfunding از یک اداره پلیس می تواند باعث افزایش بیش از حد زور توسط پلیس.

"نکته شماره یک که منجر به نیروی بیش از حد در هر آژانس پلیس زمانی است که شما underfund آن است. اگر شما underfund آژانس پلیس, آن, اثرات, آموزش, آن, اثرات, استخدام اثرات آن توانایی خود را برای توسعه خوب رهبران" Newsham گفت: "Kojo نامدی نشان می دهد."

Cullors گفت WBUR که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و گروه های دیگر کار کرده اند و پلیس اصلاحات برای سال هنوز سیاه و سفید آمریکایی ها هنوز در حال نامتناسب کشته و یا آسیب توسط پلیس. جدید آموزش پروتکل ها و نیاز بدن فرسوده دوربین کار نمی کند, او گفت:.

"بدن دوربین انجام داده اند چیزی بیش از نشان می دهد ما آنچه را اتفاق افتاده و بیش از دوباره. آموزش انجام داده است هیچ چیز اما ما نشان می دهد که اجرای قانون و فرهنگ از اجرای قانون ناتوان از تغییر" Cullors گفت WBUR.

مخالفان از پال خواستار قطع بودجه دولت جنبش ابراز نگرانی کرد که این امر منجر به افزایش جرم و جنایت است.

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ این شهر پلیس اتحادیه اروپا گفت: کاهش بودجه خواهد بود "سریعترین راه برای ایجاد محله های ما خطرناک تر است."

"برش پلیس لس آنجلس بودجه به معنی دیگر پاسخ به 911 اورژانس تماس افسران تماس برای تهیه پشتیبان و نمی خواهد آن را دریافت و تجاوز و قتل و حمله به تحقیقات نمی خواهد رخ می دهد و یا خواهد شد برای همیشه لطفا برای شروع اجازه دهید به تنهایی کامل" اتحادیه مدیره در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

طرفداران این جنبش می گویند که مجددا اخذ بودجه برای رسیدگی به دیگر نیازهای اجتماعی را کاهش می دهد جرم است.

"انتقال پول به دور از پلیس و نسبت به خدماتی که در واقع کسانی که نیازهای ما قادر خواهید بود برای رسیدن به یک محل که در آن مردم نمی خواهد نیاز به بانک ها دستبرد" MPD150 نوشت در وب سایت خود را.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب