وبینار سری: برخورد با مفاهیم روزمره از coronavirus بحران

نیوز روم | No comments

آغاز مارس 29 UCLA علمی کارشناسان به نظر می رسد حاضر به بحث در مورد موضوعات مرتبط با زندگی روزمره در طول coronavirus بحران به عنوان بخشی از یک وبینار سری به نام UCLA اتصالات. مجازی وقایع به مردم باز هستند.

مکالمات در نظر گرفته شده برای ساخت جامعه و تقویت انعطاف پذیری که ما آدرس و انطباق با تغییرات آورده COVID-19. 20 تا 30 دقیقه مصاحبه را برجسته پژوهش توسط UCLA کارشناسان است که می تواند کمک به درک ما خودمان را به عنوان افراد و به عنوان اعضای روابط جوامع و خانواده ها به خصوص به عنوان مردم عادی و روال شده است طرح میتوانست.

مباحث عبارتند از نگرش نسبت به مواد غذایی مرور روابط با همسران و شرکای دست زدن به استرس در خانه و کار, مدیریت تکنولوژی برای بچه ها چگونه برای پیدا کردن شادی و مهربانی. پذیرش رایگان است اما پیش ثبت نام برای هر جلسه مورد نیاز است. شرکت کنندگان همچنین ممکن است استفاده از این وب سایت ثبت نام برای ارسال سوالات در پیشبرد; مدیران را انتخاب کنید برخی از کسانی که سوال بپرسید در طول مکالمه.

جزئیات برای اولین بار شش UCLA اتصالات حوادث:

چه معنی آن را به یک رابطه سالم به غذا در زمان استرس?
چهار شنبه, آوریل 29
1:30 بعدازظهر.

دانیل Keenan-میلر مدیر UCLA روانشناسی درمانگاه و همکاری نویسنده کتاب آینده “با خوردن شراب خواری پیشگیری کارنامه” صحبت با خبرنگار NPR و TED Talks روزانه میزبان Elise هو در مورد شایع ترین اختلال در غذا خوردن در ایالات متحده و چگونه ما می تواند به غلبه بر آن.
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

چگونه ما پیدا کردن شادی در طول زمان های دشوار است ؟
چهار شنبه, آوریل 1

12 بعدازظهر.

Cassie Mogilner هلمز, دانشیار بازاریابی و رفتاری تصمیم گیری در UCLA اندرسون دانشکده مدیریت, گفتگو با آلیسون هویت از UCLA ارتباطات استراتژیک در مورد چگونه فکر کردن در مورد زمان افزایش می دهد, شادی, چگونه معنای شادی تغییرات در طول یک عمر و چقدر شادی مردم مشتق از فوق العاده و عادی تجربه است.
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

چگونه پدر و مادر را در آغوش فن آوری برای بچه ها اما جلوگیری از آن را از حاکم خانواده ؟
سهشنبه, مه 5

3 بعدازظهر.

یلدا Uhls نویسنده کتاب “رسانه مادران و دیجیتال پدران” و استاد کمکی روانشناسی, مذاکرات به دانشگاه UCLA آلیسون هیویت در مورد چالش های جدیدی رو به پدر و مادر و بچه ها در طول COVID-19 امن تر در صفحه اصلی دستورالعمل ها و پژوهش های مبتنی بر راه حل های در مورد چگونه به آغوش تکنولوژی بدون داشتن آن را اجرا زندگی خانواده خود را.
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

چگونه به ماندن در خانه و تغییر روزانه استرس و مقابله فرآیندهای در خانواده ،
پنج شنبه, مه 7

1 بعدازظهر.

رنا Repetti یک UCLA روانشناس بالینی که پژوهش و کنکاش در مناطق با استرس, مقابله با استرس و احساسات در خانواده, گفتگو با جسیکا گرگ از UCLA ارتباطات استراتژیک درباره چگونه تحقیقات خود را می تواند به ما سرنخ هایی برای کاهش استرس در خانه بی سابقه ای در طول این زمان.
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

چگونه می توانید زناشویی/روابط شریک مقاومت در برابر فشارهای COVID-19?
پنج شنبه, مارس 12

1:30 بعدازظهر.

بنیامین كرني استاد روانشناسی اجتماعی, یک متخصص در روابط میان فردی به خصوص ازدواج است. او با دانشگاه UCLA جسیکا گرگ در مورد چگونگی ارتباط فرآیندها و تعاملات محدود و یا افزایش زمینه های که در آن آنها را در محل از جمله بی سابقه ای در طول این زمان.
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

چگونه ما نشان مهربانی هنگامی که ما قادر به نزدیک به دیگران ؟
پنج شنبه, مارس 14

1 بعدازظهر.

تکاملی انسان شناس دن Fessler است مدیر به تازگی راه اندازی UCLA Bedari مهربانی موسسه. در گفتگو با UCLA کالج ملیسا ابراهیم او را به بحث در مورد چگونه مهربانی ممکن است نگاه متفاوت در جهان امروز ما اما فراوانی حتی در این زمان دشوار است.
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>