خودرو, اعتصاب, می شکند, پاهای, از گره زدن کفش خود را در جاده ای در نزدیکی ردینگ

دامون آرتور ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 6:15 PM EDT Jun 7, 2020یک مرد راه رفتن در امتداد Riverland رانندگی در جن

توسط ABTINNEWS در 19 خرداد 1399

یک مرد راه رفتن در امتداد Riverland رانندگی در جنوب ردینگ بود و برخورد با یک خودرو شنبه شب پس از او متوقف شد به کراوات کفش خود را در جاده با توجه به گشت بزرگراه کالیفرنیا.

انسان دچار دو پاهای شکسته در این حادثه CHP سخنگوی Jason مورتون گفت.

مرد رابرت فرانکلین, 31, از شاستا لیک شد راه رفتن شمال در Riverland درایو زمانی که او متوقف شد و دولا بیش در جاده به کراوات کفش خود را مورتون گفت. Tamia فروردین 29, از ردینگ رانندگی وسیله نقلیه خود را در شمال هنگامی که او ضربه فرانکلین افسر گفت.

فروردین بود و نه سرعت و نه تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر در زمان سقوط بود که مدت کوتاهی پس از 10 p. m., مورتون گفت. فروردین بود و نه مجروح در تصادف, او گفت:.

فروردین در نظر گرفته نشده بود در تقصیر در تصادف, مورتون گفت. CHP در روز یکشنبه بود و هنوز هم در حال بررسی این که آیا فرانکلین شد و تحت تاثیر او گفت:.

Riverland درایو اجرا می شود و موازی با بزرگراه میان ایالتی 5 در سمت غرب اتوبان جنوب Knighton جاده ها است.

در علاوه بر این به دو پاهای شکسته فرانکلین نیز یک برش بر روی چانه اش و او با شکایت از درد قفسه سینه مورتون گفت.

Jayson Klair که با این نسخهها کار در این نزدیکی هست Riverland بازار گفت: "شنیده ام در مورد برخورد و فرستاده او یک ویدیو از صحنه تصادف صورت گرفته پس از وسایل نقلیه اضطراری فرستاده شد به محل سقوط.

Klair گفت: بسیاری از مردم راه رفتن در امتداد Riverland درایو اما این خطرناک است برای پیاده و رانندگان.

"من نمی خواهد راه رفتن در امتداد جاده ها و یا اجازه دهید برادرزاده من یا بچه راه رفتن آن را" Klair گفت.

دامون آرتور رکورد افکن منابع و محیط زیست خبرنگار. او در میان برای اولین بار بر روی صحنه در اخبار حوادث, گزارش زمان واقعی در توییتر @damonarthur_RS. دامون بخشی از یک تیم از روزنامه نگاران که بررسی تخلف و یافتن بی سابقه voices به داستان شمال کشور. او از داستان راهنمایی در 530-338-8834 و damon.arthur@redding.com. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب