سنت لوسی شهرستان به دنبال کمک به مستاجرها صاحبخانه نهفته COVID-19

تی سی | No comments

ST. لوسی شهرستان — مالکان و اجاره قادر به پرداخت های ماهانه خود را در حال حاضر می توانید دریافت کمک از سنت لوسی County Community بخش خدمات با توجه به انتشار اخبار شهرستان.

این شهرستان ایجاد کرده رهن و اجاره-برنامه کمک با پول آن را دریافت از مقرون به صرفه-برنامه مسکن و دولت فدرال است. آن را پوشش دو ماه اجاره و یا پرداخت وام مسکن برای ساکنان در unincorporated مناطق شهرستان که درآمد از دست رفته و یا کاهش می یابد به دلیل coronavirus.

بیشتر: پورت سنت لوسی اجاره و مالکان صدمه دیده توسط همه گیر ممکن است دیدن این شهر کمک کند با پرداخت

بیشتر: فورت پیرس ساکنان کسب و کارهای کوچک از نظر مالی صدمه دیده است می توانید دنبال کمک از برنامه های شهرستان

متقاضیان باید با تجربه از دست دادن و یا کاهش در اشتغال و درآمد با توجه به COVID-19 و دیگر منابع در دسترس. اثبات COVID-19 سختی مورد نیاز است. درآمد واجد شرایط بر اساس اندازه خانوار و درآمد. یک خانوار تعریف شده است که همه افراد زندگی در همان آدرس.

اولویت داده خواهد شد و به ساکنان که باید از دست داد همه درآمد.

متقاضیان با گذشته به علت اجاره و یا پرداخت وام مسکن قبل از آوریل 1 فاقد شرایط لازم هستند.

برنامه را می توان آنلاین برای هر دو برنامه. اینجا کلیک کنید برای اجاره-کمک برنامه های کاربردی. اینجا کلیک کنید برای وام مسکن-کمک برنامه های کاربردی.

تماس با 772-462-1777 برای کسب اطلاعات بیشتر در هر دو برنامه.

Keona گاردنر را پوشش می دهد و شهرستانها از پورت سنت لوسی و فورت پیرس و سنت لوسی شهرستان است. تماس با او در 772-221-4206 یا [email protected] با اخبار راهنمایی.

اگر دوست دارید مقالات مانند این و می خواهید بیشتر محلی-پوشش خبری از TCPalm لطفا عضو شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>