St. Johns منطقه بهبود قطره اختلاط ایده حداقل برای این سال

تی سی | No comments

INDIAN RIVER COUNTY — بحث جدید شهرداری در سنت جانز بهبود منطقه به پایان رسید دوشنبه حداقل برای این سال است.

زمینداران در منطقه به نظر می رسید بی علاقه در پول خرج کردن در این روند در این منطقه رئیس هیئت مدیره تام Jerkins گفت. که می تواند هزینه $150,000 برای بررسی زمین تا $535,000 برای “همه در” بررسی هزینه های قانونی و هزینه های دیگر.

این ایده می تواند آمد تا دوباره در سال آینده در صورت وجود تمدید علاقه Jerkins گفت.

“من فکر نمی کنم ما از دست این فرصت را به آن را انجام دهد ما فقط به تعویق افتاد چون ما نمی خواهید به صرف پول (برای مطالعه) کاملا رتبهدهی نشده است,” او گفت:.

این منطقه را به هیئت ناظران تایید 2021 مالی بودجه بدون $150,000 برای بررسی. شش نفر حضور داشتند روز دوشنبه سالانه مالکان زمین نشست.

“که تأیید نشده است بنابراین هیچ baby steps (نسبت اختلاط) حتی می توانید شروع” مدیر منطقه جان فردریک Lang گفت.

این ایده از ترکیب آورده بود تا در اوایل این سال است. جلسات برگزار شد به درخواست های ورودی از منطقه 53 مالکان.

“ما نشسته و منتظر شنیدن نظرات از مالکان و بیشتر شنیده جیرجیرک” Jerkins گفت: از پاسخ در جلسات. “به نظر می رسد را از مالکان به ماندن وضعیت موجود در حال حاضر است.”

وجود دارد بیشتر سوالات در مورد نحوه اختلاط تاثیر می گذارد مالکان از ورودی مورد اینکه آیا مالکان بودند و به نفع آن Lang گفت.

بیشتر: تصمیم ماه دور که آیا سنت جانز منطقه بهبود می شود رودخانه هند جدیدترین شهرداری

بیشتر: یک جدید شهرداری بهار در رودخانه شهرستان ؟ صاحبان املاک برای به اشتراک گذاشتن احساسات دوشنبه

تا به حال مالکان تصمیم به رفتن به جلو با اختلاط 40 درصد از رای دهندگان ساکن در این منطقه مرزی را مجبور به تایید آن در انتخابات. وجود دارد در حال حاضر 16 رای دهندگان در منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>