برخی از مناطق ساحل گنجینه می توانید ببینید بین هشت تا 10 اینچ از بارش NWS می گوید

یک دوز سالم از بارش باران فرا گرفته و گنج در سواحل این روز یادبود سازندگان: برنامه ای برای کباب کردن در فضای باز و سفر به ساحل.

به عنوان از ظهر سه شهرستان منطقه دیده است میانگین بارندگی در کل بین دو و سه اینچ با توجه به خدمات ملی آب و هوا ملبورن هواشناس Cassie Leahy.

مناطق جنوب از بندر سنت لوسی دیده اند بیشتر باران تا کنون در سه اینچ اما کم فشار سیستم در سواحل شرق در ادامه به خزش شمال, Leahy گفت.

متوسط بارندگی در کل بین چهار و شش اینچ پیش بینی شده است از طریق پنج شنبه صبح Leahy گفت. و برای برخی از مناطق جدا شده از گنج ساحل یک مقدار حداکثر از بین هشت و 10 اینچ می تواند ثبت شود.

“این رفتن به ادامه بارش باران در تمام طول روز اضافه کردن به کسانی که بارش بالغ,” لیهی گفت. “آنچه که ما باید گرمسیری است رطوبت صعودی تا از جنوب.”

در دیگر اخبار: لاک پشت دریایی تودرتو فصل همراه گنج ساحل خاموش به شروع زود هنگام

کم فشار سیستم است انتظار می رود به توسعه را به یک طوفان گرمسیری در این نقطه Leahy گفت. اما رطوبت بالا مقدار اجازه می دهد برای چنین بارش سنگین بالغ بر او اضافه شده است.

سیل تماشای صادر شد در 4:45 بعد از ظهر یکشنبه شب برای شرق و مرکزی فلوریدا با توجه به NWS هواشناسان. جاری شدن سیل است به احتمال زیاد در مناطق کم ارتفاع.

فقط پس از 6 صبح NWS در ملبورن ارسال شده به صفحه توییتر خود یادآوری محلی برای ایمن ماندن در طول تعطیلات.

“لذت بردن از روز یادبود اما امن به عنوان heavy rain به منطقه” گروه ارسال شده است.

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در [email protected] و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: تاخیر در ساخت و ساز فشار باز از جانبازان آسایشگاه سالمندان در پورت سنت لوسی به تابستان

قبلی پوشش: Coronavirus مانع از فاصله سفر آخر هفته روز یادبود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de