تعمیرات فرو ریخت سقف در بونیتا اسپرینگز مدرسه ابتدایی باید به پایان رسید در سال آینده مدرسه, Lee County school district مقامات روز دوشنبه گفت:.

وزن آب از باران های سنگین ناشی از یک بخش از سقف به راه بیش از یک منطقه در 6 p. m. روز شنبه گفت: Rob Spicker ارتباطات هماهنگ کننده برای مدرسه منطقه Lee County است. هیچ کس در منطقه در آن زمان است.

تعمیر کار آغاز شد و صبح روز دوشنبه Spicker گفت. این ساختمان خواهد بود سالم اگر چه برخی از دیوارهای آجری buckled در سقوط و ممکن است نیاز به جا شود.

برآورد هزینه ساخته شده اند اما پیمانکاران و بیمه باید پوشش هر صورتحساب Spicker گفت. او گفت که او انتظار دارد که این ساختمان باید آماده برای باز کردن قبل از شروع مدرسه Aug. 10.

تصویری: Lee County school District اعلام این برش روابط با Oakes مزارع

بیشتر: Lee County school district قدم دور از Oakes مزارع پس از مدیر عامل رسانه های اجتماعی پست

بیشتر: Lee منطقه مدرسه چشم کاهش بودجه در برابر بازگشایی مدل برای سال آینده را سال تحصیلی

مدرسه است که نزدیک به 100 سال و در اصل ساخته شده است به عنوان یک اتاق سه مدرسه. گسترش یافت و در سال 1927 با علاوه بر این از یک ساختمان دو طبقه و سالن با توجه به سوابق مدرسه.

منطقه امیدوار به نگه داشتن مدرسه اهمیت تاریخی دست نخورده Spicker گفت.

“آن را شسته و رفته مدرسه با تعداد زیادی از تاریخچه” او گفت:.

تادئوس ماست جنوبی Lee County خبرنگار برای ناپل اخبار روزانه و بنر. حمایت از کار خود را با اشتراک ما اخبار محلی سازمان است. پیدا کردن او را در توییتر به عنوان @thaddeusmast.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de