پرسش و پاسخ با رکورد افکن ویرایشگر سیلاس لیون در حال حرکت چاپ به چیکو

انزال زن, Shulman ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 11:00 AM EDT Jul 19, 2020با تاریخی حرکت رکورد افکن را چاپ عملیات ب

توسط ABTINNEWS در 29 تیر 1399

با تاریخی حرکت رکورد افکن را چاپ عملیات به چیکو خوانندگان ممکن است تعجب که چگونه آنها — و جامعه به عنوان یک کل خواهد بود نهفته است.

اما در حالی که این یک تغییر عمده به برون سپاری چاپ پس از انجام آن در ساختمان دوقلو در نظر بلوار 38 سال, خوانندگان به طور کلی نباید متوجه تغییرات با آنها چگونه مصرف کاغذ.

همان روزنامه نگاران هنوز هم کار محلی و مقاله هنوز چاپ و نشر در هفت روز هفته — در حالی که همچنین در ادامه با زمان واقعی به روز رسانی در وب سایت خود Redding.com.

"خدمت جامعه ما با اخبار محلی و تبلیغات مقدس است و ما در آن برای مسافت های طولانی. این هیچ راز است که صنعت ما این است که تحت فشار مالی است و برای بیش از یک دهه عمدتا به دلیل تاثیر تبلیغات آنلاین غول مانند Facebook و Google. این یکی از بسیاری از تصمیم گیری های ما ساخته شده به عنوان ما به طور مداوم ارزیابی چگونه به بهترین خدمت به جامعه ما" سردبیر اجرایی سیلاس لیون گفت.

در اینجا یک پرسش و پاسخ در آنچه که جامعه می تواند انتظار می رود و آنچه رفت به تصمیم گیری:

این اتفاق می افتد به دلیل COVID-19 همه گیر?

"در واقع این نیست و در همه به COVID-19. تولید مشارکت تبدیل به هنجار شده در اخبار صنعت. که در آن روزنامه چاپ شده است را تحت تاثیر توانایی ما برای ارائه خدمات برجسته به خوانندگان ما تبلیغ و جوامع" لیون گفت.

بیشتر: رکورد افکن تولید عملیات در حال حرکت به چیکو; روزنامه ساختمان قرار داده می شود تا برای فروش

اگر کاغذ را در آینده تمام راه را از چیکو من باید انتظار تاخیر در گرفتن آن ؟

"هر شب پس از چیکو پس از اتمام چاپ رکورد افکن کسانی که مقالات خواهد بود لود شده در یک کامیون آورده و به ساختمان ما در ردینگ که در آن آنها می توان به توزیع حامل به طور معمول" لیون گفت. "تحویل بار هستند بر اساس زمانی که حامل قادر به انتخاب کنید تا مقالات. ما باید آنها را چاپ شده در مقدار زیادی از زمان به بريدن ردینگ و آماده برای کسانی که حامل."

بر خلاف در برخی از مناطق جاده از چیکو برای ردینگ مسطح است و به طور کلی قابل اعتماد حتی در زمستان لیون اشاره کرد.

این مقاله هنوز به انتشار هفت روز هفته ؟

لیون: "وجود خواهد داشت بدون تغییر به اجرا خرما. رکورد افکن باقی مانده هفت-روز-یک-هفته روزنامه."

چگونه به این بر من اشتراک قیمت ؟

لیون: "ما در تولید مشارکت خواهد شد که هیچ تاثیری بر قیمت اشتراک."

آنچه در مورد اقتصاد محلی?

لیون: "فقط بیش از یک دوجین, تمام و نیمه وقت کارمندان را تحت تاثیر قرار. خروج خود را خواهد بود عمیقا احساس توسط کسانی از ما که می دانیم آنها و پر از تحسین برای حرفه ای خود را و سعی و کوشش. خوانندگان ما ممکن است هرگز شناخته شده آنها, اما آنها به کمک فوق العاده به چه رکورد افکن نشان دهنده در جامعه ما است."

چگونه است که این مربوط به مشترک اعداد ؟ و یا آن را بیشتر تبلیغ درآمد که منجر به تغییر ؟

"بسیاری از کسب و کار با چالش های مواجه شده توسط روزنامه ها در سراسر کشور در درجه اول نتیجه داد و درآمد حاصل از تبلیغات. پایه مشترک ما در حال رشد است با کمک یک افزایش سریع در اشتراک دیجیتال به عنوان جامعه ما را به حمایت از روزنامه نگاری محلی" لیون گفت. "ما باید مخاطبان بزرگتر از همیشه و ما عمیقا متعهد به خدمت به جامعه به دور آینده است."

انزال زن, Shulman را پوشش می دهد یک کمی از همه چیز را برای ثبت شوند. به طور خاص او را دوست دارد به نوشتن در مورد مسائل این جامعه از طریق فرم داستان سرایی. کار او اغلب مراکز محلی جرم امکانات و سیاست و موفق به کسب جوایز برای بهترین نوشته, بهترین کسب و کار پوشش و بهترین گزارش های تحقیقی در کالیفرنیا اخبار انجمن ناشران را بهتر روزنامه های مسابقه. او در توییتر دنبال کنید (@ashulman_RS) او را در 530-225-8372 و برای حمایت از کار خود را, لطفا با عضویت در.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن