Python شکارچی چپ خونریزی پس از مبارزه با 17-بالا و پایین صفحه

شکارچی مایک کیمل پیچیده یک کیسه پارچه ای در اطراف بازوی خود را برای جلوگیری از خونریزی و تلاش برای حل و فصل تنفس خود را.

به تنهایی و در زمین های باتلاقی دولت-قرارداد پایتون شکارچی بود فقط کشتی با برآورد 17-پا مار او در درهم و برهم کردن از کوچک روینده در زیر درخت.

کیمل که گفت: در یک Instagram پست تهاجمی خزنده احتمالا وزن بیشتری نسبت به او می کند, برداشت مار با دم کم بها دادن به آن برسد.

این بیت او را غرق دندان های عمیق به بازوی خود را.

“او مرا مادر من او هر چند” کیمل گفت: در Facebook تصویری ارسال شده در روز شنبه نشان می دهد که عصبانی جریان خون تراوش پایین بازو است بر روی حلقه مار و خیساندن به شلوار و پیراهن. “لعنت به من نشت در همه جا.”

کیمل که می رود توسط رسانه های اجتماعی نام مورد Python, گاوچران برنده این سال فلوریدا پایتون کاسه پس از ابتلا به هشت مارها در طول مسابقات. او همچنین شناخته شده برای کار خود را در به دام انداختن و کشتن مهاجم ایگوانا سبز, Egyptian geese و خوک وحشی.

اما پایتون ساخته شده است که او را در رسانه های اجتماعی با ویدئوها و عکس ها را نشان ابتلا به سه pythons در یک بار آمدن و پس پایتون لانه پر از تخم مرغ – یکی از مهم ترین لحظات در کیمل را پایتون شکار حرفه ای گفت: در یک Instagram post.

“آن شده است هدف من از روز اول از تبدیل شدن به یک دولت قرارداد شکارچی, سال پیش برای پیدا کردن یک فعال پایتون لانه او گفت:” از صبح پیدا کنید. “تنها 22 تخم مرغ از آنجا که او یک کوچکتر python اما من نه شکایت. که 23 تهاجمی شکارچیان حذف قبل از ناهار.”

کیمل بخش جنوبی فلوریدا مدیریت آب را پایتون شکار برنامه می پردازد شکارچیان ساعت و جوایز پاداش بر اساس مار ظهر.

در پاییز گذشته به مدیریت آب در منطقه به یک افزایش بزرگ به پایتون برنامه بالا بردن بودجه سالانه $225,000 توسط $750,000 – افزایش که شامل دو برابر شدن تعداد منطقه-تحریم پایتون شکارچیان به 50 است.

منطقه supercharged آن برنامه پایتون در خواست رژیم صهیونیستی. ران DeSantis, که گفت که او می خواست یک حمله قوی تر در برابر Burmese python از جمله هماهنگی بهتر بین دولت و سازمان های فدرال.

Kmiller@pbpost.com

@Kmillerweather

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید