استاد بازنشسته دریافت الیزابت سیب زمینی سرخ کرده آموزش بهداشت جایزه

نیوز روم | No comments

رابرت کاپلان استاد برجسته بازنشسته در وزارت بهداشت, سیاست و مدیریت در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت دریافت کرده الیزابت سیب زمینی سرخ کرده آموزش بهداشت جایزه که به رسمیت می شناسد مربی بهداشت ساخته شده است که سهم قابل توجهی به پیشرفت حوزه سلامت آموزش و پرورش است.

برای اولین بار ارائه شده در سال 1992 الیزابت سیب زمینی سرخ کرده آموزش بهداشت جایزه به رسمیت می شناسد مربی بهداشت است که کمک به پیشرفت حوزه سلامت آموزش و پرورش و یا ارتقاء سلامت از طریق تحقیق و توسعه برنامه یا برنامه تحویل. این جایزه به طور مشترک حمایت شده توسط CDC بنیاد و James F. و سارا T. سیب زمینی سرخ کرده, پایه ارائه شد به کاپلان در ماه مارس در نشست سالانه جامعه برای بهداشت عمومی آموزش و پرورش است.

کاپلان در خدمت به عنوان رئیس علوم افسر در آژانس ایالات متحده برای مراقبت های بهداشتی و پژوهشی کیفیت و کاردانی مدیر موسسه ملی بهداشت که در آن او به رهبری رفتاری و علوم اجتماعی برنامه های خود را. کاپلان انتخاب شد به آکادمی ملی پزشکی در سال 2005.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>