نظر

اقتصاد نمی تواند فقط بدبختانه مانند یک سوئیچ نور

به عنوان کشورهای در حال بازگشایی virologists هشدار می دهند از موج دوم ممکن است از مرگ و میر. به عنوان از آوریل 19 ما به طور متوسط 791 coronavirus مرگ و میر روزانه را از یک مارس 16 اوج 4,591 مرگ و میر و 92,518 آمریکا زندگی می کند از دست داده اند.

ما دیر خاموش شدن آهسته انفجار از موارد است که می تواند به ما ورشکست سیستم پزشکی اما قیمت 36 میلیون نفر بیکار است. این بحران خواستار وحدت رهبری است. در عین حال رئیس جمهور تهمت و پس از 16 آوریل مرگ اوج منحرف سرزنش و تحریک خشونت به tweeting “آزاد, میشیگان, آزاد, مینه سوتا, آزاد, ویرجینیا و صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment.” مسلح به دنبال تظاهرات در چندین دولت capitols.

اقتصاد است نه یک سوئیچ نور شما می توانید به سادگی تلنگر ،

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ بازگشایی گرجستان ناهار خوردن در رستوران در آوریل 27 و 12 روز بعد با توجه به رستوران-خدمات رزرو باز جدول وجود دارد که 92 درصد کمتر شام از سال گذشته است. مردم نمی بازگشت به کسب و کار به صورت عادی است مگر اینکه آنها احساس امن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بانکی در گله ایمنی به اقتصاد رفتن روز انتخابات. “گله ایمنی” هنگامی رخ می دهد که 60 درصد به 80 درصد از جمعیت به دست آوردن این بیماری بهبود و توسعه آنتی بادی است. عفونت رای از 60 درصد معنی نزدیک به 200 میلیون آلوده و در نتیجه میلیون ها نفر از مرگ به همراه, سکته مغزی آسیب ارگان های بیمارستان ورشکستگی و غیره.

کره جنوبی و ژاپن شده است به شدت پرداختن به کروناویروس (ماسک, تست, جداسازی, هتل ها, فاصله, مطابق با اصول بهداشتی اماکن عمومی تلفن نرم افزار ردیابی, و غیره.). خود نرخ بیکاری بیش از 3 درصد و مرگ و میر چند: کره جنوبی (263 مرگ و میر) و ژاپن (749 مرگ و میر) به عنوان از آوریل 19. خواهرزاده من تدریس در کره جنوبی و پسر من مشغول به کار در توکیو می گویند تقریبا همه می پوشد یک ماسک ،

لطفا هر کس پوشیدن ماسک. شما نمی خواهید به آن را دریافت کنید و شما نمی خواهید به آن را بدهد.

جری Buechler پورت سنت لوسی

اخراج Rebekah جونز تکان دهنده است: آنچه در پشت آن است ؟

من شوکه شده بود به خواندن از اخراج Rebekah جونز, معمار فلوریدا COVID-19 داشبورد و در نتیجه کمتر دسترسی به داده ها استفاده شده است که به اطلاع دانشمندان و مطبوعات و عموم مردم در مورد وضعیت این ویروس. دو دلایل بالقوه برای محدود کردن دسترسی به این اطلاعات داده شد: یکی از داده ها “بیش از حد ناقص” به تواند مفید باشد. دیگر “است که اطلاعات فاش کردن اطلاعات است که می تواند نگران کننده و یا بر خلاف اظهار داشت روایت.” با توجه به کاستن از اقامت در خانه محدودیت دومی به نظر می رسد مناسب است.

این ویروس نمی مراقبت در مورد انگیزه های سیاسی. آن را نمی خواهد عمل با توجه به هر یک “چرخش” دولت ما دولت تصمیم می گیرد که بهترین است برای سیاسی خود را در آینده. من معتقدم که بسیاری از مردم درک می کند با باز کردن کسب و کار بیشتر وجود خواهد داشت یک چشم انداز مثبت در تعداد موارد جدید COVID-19. ما لازم نیست دولت در حال حاضر به تلاش برای پنهان کردن این. اما ما نیاز به دانستن آنچه که این اقدامات هزینه خواهد شد ما در زندگی انسان است.

داده شده است تكیه چه دانشمندان و محلی حاکم بر تخته صاحبان کسب و کار و عموم مردم باید نگاه کرد به طوری که ما باقی می ماند به عنوان امن که ممکن است در طول این بحران است. من فکر می کنم دولت ما دولت را خوش آمد می گوییم یک ابزار است که می تواند به ما کمک نمودار این دوره از اقدامات آینده در برخورد با این بیماری همه گیر.

با تشکر از شما, Rebekah جونز برای شما آموزنده, مراقبت در ایجاد این پایگاه داده و شرم بر ما از دولت برای تلاش به از بین بردن آن است. بد Gov. DeSantis به شدت انجام می شود.

آن Immesberger استوارت

Fudging COVID-10 داده بود عالی سیاست عمومی و باید تمدید شود

فقط توجه داشته باشید از قدردانی برای De Santis دولت تصمیم به آتش ما در سراسر کشور مورد تحسین قرار گرفته COVID-19 کارشناس Rebakah جونز چرا که او حاضر به سخن بی معنی وبیهوده اطلاعات ما در مورد ویروس. تصمیم به مخفی کردن این اطلاعات را از ما این بود که شجاع و متفکر یک, آن را به عنوان روشن است که ما همه چیز را می دانیم وجود دارد که در مورد این ویروس در حال حاضر و نیاز به هیچ علم بیشتر به هم ریختن تصمیم گیری های مهم در مورد شغل ما و خانواده.

با توجه به محبوبیت شدید از این تصمیم من امیدوارم که فرماندار ما اعمال خواهد شد همان ستارگان منطق به عنوان بسیاری از مناطق دیگر به عنوان امکان پذیر است.

فقط قبل از طوفان بعدی بازدید ما حذف اطلاعات مربوط به علائم هشدار دهنده زود هنگام و تغییر داده ها به کمک ما احساس امن تر است. همه ما می شود بسیار بهتر آماده که در راه است.

توقف گفتن به مردم در این مسیر از یک گردباد است که آن را در آینده. اگر آب و هوا کارشناسان حاضر کنید و سعی کنید به اجازه دهید مردم می دانند به هر حال آنها آتش.

و چرا متوقف کردن فقط با fudging سلامت اطلاعات در مورد COVID? بگویید در بخش بهداشت و درمان است که آمار حملات قلبی و سکته مغزی و یا بیماری های دیگر هستند برای ما peons در به می دانم که اگر این اطلاعات به نوعی درگیری با اهداف سیاسی است.

بله حتی عادی سیاسی استانداردهای شما outdone خود را در این یکی به عنوان پنهان و fudging اطلاعات مهم در وسط یک بیماری همه گیر را نگه دارید قطعا همه ما بسیار امن تر است.

آقا خوب انجام می شود! نگه دارید تا کار خوب!

استفان Osiecki ورو بیچ

آن را هولناک که تهمت نادیده گرفته و هشدار در مورد COVID-19

پیدا کنم آن را کاملا هولناک است که این دولت و جمهوریخواهان در مجلس نمایندگان و سنا و فرماندار ما پیدا کردن آن لازم است به دروغ به ما در مورد تعدادی از شهروندان که به ویروس مبتلا شده و فوت کرده اند از COVID-19. به نظر می رسد مانند یک پوشش.

هرگز فراموش نکنید که تا به حال رئیس جمهور تهمت نمی هشدارها را نادیده گرفت و تا به حال به دنبال راهکار واقعی که دانشمندان بر اساس ابولا و شیوع بیماری H1N1 این مرگ و میر رخ نمی داد. حداقل بیش از 90,000 همانطور که از نوشتن این. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تلویزیون ملی او را دوست دارد به تعداد کم آن باعث می شود او را نگاه خوب است. کسانی که واقعی هستند افرادی که فوت کرده اند. چگونه می تواند او بود تا سبک آمریکایی ها در مورد او ادعا به عشق ؟

من به اندازه کافی به یاد داشته باشید کسانی که شیوع است. من به یاد داشته باشید خاموش کردن کشور است. من به یاد داشته باشید که ترس هر زمان خواهر من به فروشگاه می رود. من به خاطر نمی خوابی چرا که دولت من در بر داشت آن را در بهترین منافع خود را به دروغ در مورد جدی بودن این بیماری و یا امتناع از انجام کار سخت به آن را شامل.

من به یاد داشته باشید H1N1 به طول انجامید 16 ماه با 12,469 مرگ و میر. وجود دارد هیچ دلیلی برای تعطیل کردن این کشور به این دلیل که به خوبی کارکنان CDC توالی جدید ویروس خود را فعال اورژانس ops, مرکز آپلود توالی ژن به در دسترس عموم بین المللی, پایگاه داده, اعلام عمومی هیت اضطراری و شروع به آزاد کردن آنتی ویروسها از سهام ملی توده ای. در عرض 11 روز FDA تایید CDC تست برای تشخیص H1N1 و حمل و نقل آغاز شد. هشت ماه بعد وجود دارد یک واکسن. (FEMA سایت) اوباما/ بایدن دولت مواجه حقیقت سخت سر نگه داشته و کشور را از سقوط به قطعات.

داستان واقعی خواهد بود گفت: در نهایت; تا آن زمان من با اضافه کردن یک سوم بیشتر به تعداد و ماندن در خانه.

جودی Hines فورت پیرس

ملت ناواهو شده است ضربه سخت coronavirus: از کجا نگرانی ؟

“امریکا برای اولین بار” … اما آنچه در مورد اول آمریکایی ها ؟ ملت ناواهو تا به حال بالاتر از نرخ آلودگی COVID-19 ویروس نسبت به بسیاری از شهرهای آمریکا و یا هر متحده با توجه به رهبران قبیله ای. آنها زندگی می کنند در مسکن عام بسیاری از بدون آب در حال اجرا. آنها می توانند به فروشگاه تنها در محدود فروشگاه ها و در نتیجه قرارداد COVID-19 به میزان دو تا سه برابر بیشتر از بسیاری از شهرهای بزرگ با بيمارستان و دو و سه ساعت به دور است که نمی تواند مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از موارد است. بسیاری از این بیمارستان تنها هفت تا نه تخت ICU.

آن را به نظر می رسد دولت فدرال تبدیل شده است بر این انسان و واگذار مسئولیت ایالات متحده برای حفاظت از این جمعیت.

ما floridians تماس با یک بومی کشور و همچنین اگر چه هیچ یک از گزارش های خود را به خوبی بودن. من آرزو می کنم این روزنامه و یا برخی دیگر از رسانه ها می خواهم فضولی به گرفتاری های این مردم و فاش کردن آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق.

به عنوان یک بومی Floridian من با بسیاری از این مردمان بومی و احساس آنها در حال پشت سر گذاشت.

هر کس در این قایق با هم, قرمز, سفید ,زرد و سیاه و قهوه ای, پیر و جوان است. ما باید فراتر از این و به یاد داشته باشید همه ما مستحق و تعداد و نباید فراموش شود. همه ما باید به یاد داشته باشید “کسانی که نمی توانند به یاد داشته باشید گذشته محکوم به تکرار آن است.”

جوزف دی فیلیپس استوارت

با استعداد و اختصاصی پزشک شده است حیاتی در زندگی ما

ما مانند بسیاری از شما باید یک فرد خاص است که حیاتی در زندگی ما است. که جدا از پدر و مادر ما ، من شروع به دیدن این حیاتی فرد به عنوان بیمار خود را در سال 1995; شوهر من شد بیمار خود را در سال 2005.

هنگامی که ما دریافت که متوجه او خواهد بود ترک عمل خود را در آوریل 30, من و همسرم ویران شد. من COPD فشار خون بالا و…. و شوهر من آمفیزم و اضافی برخی از مشکلات پزشکی است. شوهر من نیز جان سالم به در سرطان ما غافل بودند از آنجا که این, دکتر, کشف نشانه هایی خیلی زود و بلافاصله در تماس با یک متخصص برای درمان است که در سال های اضافه شده به زندگی خود را.

این پزشک مسئول نگه داشتن ما را زنده و لگد زدن به تمام این زمان. من و همسرم هر دو در اواخر 80s و احساس ما نیاز به او در حال حاضر بیشتر از همیشه. ما نفس آه بزرگ امداد هنگامی که ما کشف کرد که او تا به حال به تازگی نقل مکان کرد و به یک گروه پزشکی در رودخانه هند مراقبت های اولیه در 37 محل در ساحل Vero است و هنوز هم در عمل از درمان است.

اگر شما تعجب می کنم که ما “حیاتی” فرد آن است که دکتر چارلز Fischman.

شوهر من و من می خواستم به این فرصت را به ما قدردانی صمیمانه برای تمام مراقبت های بزرگ ما هر دو را دریافت کرده اند از بسیار با استعداد و اختصاصی پزشک.

با تشکر از شما دکتر Fischman.

اد و مری Stowell فورت پیرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de