از نظر قانونی نابینا فورت مایرز مرد گمشده پس از 17 ژوئن یافت دوشنبه در ذغال سنگ شهرستان بیمارستان

از نظر قانونی نابینا فورت مایرز که در گذشته دیده می شود تحت فشار قرار دادند به دور از لی زندان شهرستان توسط دو افراد ناشناس در اواسط ماه ژوئن ظاهرا شده است یک بیمار در یک ذغال سنگ شهرستان بیمارستان.

ناپل پلیس گفت: آنها اطلاع داده شد بعد از ظهر دوشنبه که Terrance مک گی از دست رفته از فورت مایرز پس از ژوئن 17, ممکن است در NCH بیکر بیمارستان on 7th Street North در ناپل.

فورت مایرز پلیس اطلاعات عمومی افسر کریستین Capuzzi صادر شده هشدار در مورد مک گی بعد از ظهر دوشنبه گزارش داد که این مرد گم شده بود پس از او از زندان آزاد شد در یک خاطی شارژ.

بیشتر: فورت مایرز پلیس به دنبال اطلاعات در مرد نابینا از زندان آزاد شده دیده نمی شود پس از ژوئن 17

بیشتر: پلیس درخواست برای اطلاعات در مورد محل نگهداری از کیپ کرال زن گمشده پس از ژوئن 19

بیشتر: فرد از دست رفته گزارش صبح روز پنجشنبه تساوی فورت مایرز تحقیقات پلیس

پلیس هشدار گفت: McGee تا به حال دیده شده است تحت فشار قرار دادند از Ortiz خیابان حصار بندی در یک صندلی چرخدار توسط ناشناخته و مرد.

“افسر ما وارد شدند و در واقع فرد در بیمارستان” ناپل پلیس ستوان برایان McGinn گفت. “مرد اظهار داشت: او در سمت چپ فورت مایرز از طریق تاکسی در ژوئن 18 و گرفته بود به سنت ماتیوز خانه بود اما پذیرفته نیست. او سپس منتقل به NCH بیکر پردیس شده است و تحت مراقبت خود را از زمان.”

McGinn گفت: NCH کادر پزشکی در تلاش بودند برای پیدا کردن مک گی تسهیلات زندگی کمک.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید