لی شهرستان را بی خانمان کرده است به پناهگاه در از COVID-19 احساس تحت فشار قرار دادند به نگه داشتن در حال حرکت

مایکل براون فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 9:03 AM EDT Apr 20, 2020برای برخی از افراد بی خانمان در لی شهرست

توسط ABTINNEWS در 1 اردیبهشت 1399

برای برخی از افراد بی خانمان در لی شهرستان در حال حاضر در حال threadbare خالص ایمنی به نظر می رسد بیشتر ساییده شده.

در حالی که رمان coronavirus دارای نفوذ همه اقشار اجتماعی بسیاری از این منطقه بی خانمان مردم می گویند که آنها احساس خاص توسط پلیس تحت فشار قرار دادند و از جایی به جای هرگز مجاز به اقامت در هر نقطه برای مدت طولانی.

اخیر ویدئوها نشان می دهد افراد بی خانمان در فورت مایرز بودن wakened توسط پلیس و یا خواسته به ترک مرکز شهر مکان.

افرادی مثل رامونا میلر که اجرا می شود غیر انتفاعی صدا در بیابان مرکز توانمندسازی و فورت مایرز دولت نماینده هدر Fitzenhagen (R-فورت مایرز) می دانم که این همه خوبی و در حال تلاش برای انجام کاری درباره آن.

از اوایل ماه مارس زمانی که COVID-19 تبدیل همه چیز وارونه میلر شده است به طور آهسته از شام تا 70 افراد بی خانمان در داخل و اطراف شهر از کف پارک.

"بسیاری از آنها گرسنه بودند" گفت: میلر است که در جنوب غربی فلوریدا منطقه ای و متخصص در قاچاق جنسی نجات و کمک رسانی. در روز پنج شنبه او گذشت یک وعده غذای گرم مرغ و رشته فرنگی, سس داغ و آب و پتو و برخی اقلام لباس برای کسانی که جمع شده بودند.

در پنج شنبه شب و بی خانمان مردان و زنان میلر است که در تلاش برای کمک به رانش در dribs و drabs به گیاهی پارکینگ منطقه شرق به شهرستان از کف دست, پیش بینی یک وعده غذایی.

کسانی که نمی سیرچشم با ارائه مودبانه صبر کنید تا هر کس خورده است قبل از نزدیک شدن به میلر برای ثانیه است.

او خرج می کند از 200 دلار به 250 دلار در روز مقداری از آن را که از کمک های مالی برای تغذیه کسانی که به آن نیاز دارید.

"نگاهی به این مردم" میلر گفت: با اشاره به آرامی در نوسان بوده و برخی از افراد بی خانمان نشستن زیر درختان کردن خیابان لافایت. "اینها افراد بی خانمان. این است که حتی یک دندانه. از کجا می خواهد این افراد بروید ؟ آنها برای متفرق کردن."

میلر گفت که همه کسانی که به دنبال کمک هستند و در واقع بدون خانه اما او انتظار دارد که قبل از همه گیر اجرا شده است البته آن هم از نظر جسمی و چه از لحاظ وجود خواهد داشت بیشتر در آن موقعیت است.

چگونه کسی که بدون خانه و سرپناه در یکی ؟

که این موضوع میلر تنش افراد بی خانمان در اینجا داشتن به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند از اماکن عمومی توسط پلیس. او گفت: آنها گفته شده است اگر آنها اقامت در چمنی مناطق پارکینگ در هر دو طرف از شهرستان از کف دست آنها خواهد بود "تجاوز" توسط پلیس.

Fitzenhagen گفت او شده است تلاش برای کشف کردن راه حل پس از او شنیده ام در مورد آنچه نامیده می شده است به عنوان "درگیری" میان پلیس و بی خانمان.

"این واقعا باور نکردنی به من" این دولت نماینده است. "آنها هیچ جایی برای رفتن. آن را فقط غیر انسانی آنها را نادیده گرفت."

Fitzenhagen که در حال اجرا برای کنگره زمان میلر تلاش و کسانی که از دیگر منطقه بی خانمان طرفداران و گفت که او ارائه کرده است Miller برخی از پول برای کمک به توزیع مواد غذایی است.

وجود دارد خیلی بیشتر اشتباه هر چند, او گفت:.

"بی خانمان نیستند اجتماعی فاصله," او گفت:. "آنها ایستاده نزدیک به هم برای به دست آوردن غذا. آنها هیچ راهی برای تمیز نگه داشتن و یا دست خود را بشویید. من صحبت کردن در اصول. آن را فقط ناپسند."

میلر گفت که او خواستار مردم او کمک می کند تا به موقف اجتماعی فاصله حکم برای کمی سود.

"من سعی کردم" او گفت:. "آنها می گویند:" اما ما با هم زندگی می کنند'."

'این زمان به کمک': Lee County پناهگاه بی خانمان متوقف ارجاع

بیشتر: تغییر مورد نیاز است برای پایان دادن به بی خانمانی در لی طرفداران می گویند

Fitzenhagen گفت که او تلاش کرده است صحبت کردن با منطقه کلیساها را به دیدن اگر آنها تا به حال اموال است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد اما مسئولیت مسائل مربوط به یک مشکل تبدیل شد. ایضا برای به دنبال مالکیت خصوصی راه حل.

"پارک ها بسته" Fitzenhagen اضافه شده است. "به آنها گفته شده است برای دریافت از کتابخانه است. و در حال حاضر این کتابخانه بسته است. من نمی," او گفت:. "اگر آنها به ویروس آن را گسترش مانند آتش سوزی."

او گفت: بسیاری از خطوط بی خانمان مردم معمولا استفاده از جمله کمک های اجتماعی, شبکه های بسته شده با توجه به همه گیر.

در پاسخ به یک پرس و جو در مورد پلیس تماس با افراد بی خانمان کریستین Capuzzi اطلاعات عمومی و افسر برای فورت مایرز اداره پلیس گفت که برای دو هفته گذشته امداد رسانی به جمعیت بی خانمان انجام شده هر چند توزیع پیشگیری از اطلاعات در توزیع مواد غذایی سایت در سراسر شهرستان با مواد چاپ شده در زبان های انگلیسی و Haitian Creole.

دیگر منابع موجود در شهر و شهرستان COVID-19 وب سایت, او گفت:.

بیشتر: از کجا می توانم پیدا کردن یک شربت خانه مواد غذایی در بیماری همه گیر کوروناویروس?

"بر روی زمین توسعه مبارزات انتخاباتی در حال انجام است و در تلاش برای رسیدن به جمعیت که ممکن است در غیر این صورت دیدن ما پیام رسانی در رسانه های اجتماعی و رسانه های سنتی, کانال" Capuzzi گفت: در یک ایمیل به اخبار مطبوعات. "پیشگیری از پیام نیز تحویل داده شده است از طریق تابلوهای پیام متغیر و تابلوهای تبلیغاتی در بالا دید مناطق است."

او اضافه کرد که به عنوان بخشی از پاسخ به COVID-19 فورت مایرز لی شهرستان و لی شهرستان خانمان ائتلاف گفت: آنها در حال همکاری بر روی تعدادی از افراد بی خانمان کمک رسانی طرح هایی به عنوان قابل حمل دستشویی با مرطوب بشویید و یا از ضد عفونی کننده دست ضسبنسرس به زودی به شیرها, پارک, پارکینگ, ارتش رستگاری خاموش ادیسون خیابان و بیلی Bowlegs پارک.

بتسی کلیتون ارتباطات مدیر Lee County دولت گفت: شهرستان بشر و کهنه بخش خدمات همراه با Lee County بی خانمان ائتلاف و شهرستان فورت مایرز شده اند کار مشترک ادامه به ارائه خدمات به جمعیت بی خانمان در طول بیماری همه گیر.

"نگاهی به آنچه در آن زمان" میلر گفت: از دولت محلی پاسخ. "چرا نبود این آماده شده است؟"

میلر گفت: پاسخ این است که خیلی دیر و خیلی کوچک است و افراد بی خانمان معمولا هیچ گزینه قابل دوام برای پیدا کردن هر مکان امن آنها می توانند صرفه جویی می شود آن را جنگل رها شده و ساختمان یک بروشی منطقه است.

"آنها به پرسه زدن" او گفت:. "حتی اگر آنها در حال حرکت آنها هنوز هم می تواند گران برای چه پلیس تماس 'تکاپو'."

میلر گفت: پلیس آغاز صدور افراد بی خانمان تجاوز هشدار به آنها جلوگیری از حلق آویز در اطراف کسب و کارهای محلی در این بیماری همه گیر.

کسانی که برای جمع آوری میلر را در وعده های غذایی روز شنبه موافقت.

شلبی جنگل, 27, گفت: او یک بومی Floridian بود که در زمان صرف شب خود را در اطراف کتابخانه های عمومی در مرکز شهر.

"من هرگز تجاوز نشده است," او گفت:, اما می داند که دیگران هستند که به صورت منظم.

"همه چیز تعطیل است و سپس به آنها تجاوز می," او گفت:. "و انتشار آنها شما روز بعد."

جی فرانسیس سوختگی یک مرد بی خانمان, همچنین شناخته شده به عنوان رمبو است 17 استنادهای برای خاطی در لی شهرستان پس ممکن است 2018. ده نفر از کسانی صادر شده توسط دفتر لی شهرستان کلانتر و هفت از فورت مایرز ، برخی از درگیر زمان زندان و جریمه بیش از $450.

"من شده است تجاوز از ماشین لباسشویی و از مسیر مسابقه (ایستگاه های گاز)," او گفت:.

سوختگی 50 همچنین گفت که او تا به حال اموال خود را گرفته شده بود و چادر و سرپناه موارد کاهش با یک چاقو و یا اسپری با بوی بد مواد مانند گرز.

در اواخر روز پنجشنبه میلر گفت که یک گروه از بی خانمان که نشسته شده بود در خارج از بسته کتابخانه ساختمان در مرکز شهر نزدیک شدند فورت مایرز پلیس و گفت: برای حرکت در امتداد. یک ویدئو در یوتیوب نشان داد که قبلا مشابه پلیس-بی خانمان تعامل است.

میلر افزود که اگر فرد دریافت نمی کند $125 خاطی استناد آنها معمولا توجه به نظر می رسد برای دادگاه در تاریخ بعد.

"آنها به آنها بگویید که فقط به جنگل بروید," او گفت: افراد بی خانمان او در خدمت به او بگویید. "اما آن را بیشتر به مالکیت خصوصی است."

FMPD را Capuzzi گفت: این کتابخانه دارای حذف تمام نیمکت و میز بس هر جماعت.

"ما درک می کنیم که وجود دارد Wi-Fi در دسترس روزانه برای همه" او گفت:. "همان قوانین در کتابخانه. ما نه فقط به تازگی " تصمیم به اجرای این کار را به عنوان برخی از رسانه های ضمنی کرده اند.

او افزود که افراد بی خانمان دیگر نمی خواهد پرسید به حرکت در امتداد برخی از شهرستان متعلق به مناطق.

"ما خواهد گشت تا مطمئن شوید که آنها در حال تمیز کردن بیش از حد زباله," او گفت:. "ما تنها مجری در مسائلی مانند کسب و کار و شرایط خاص که نیاز به چنین. با این حال ما با استفاده از اختیار و دوباره همدردی با بی خانمان ما مردم."

Austin & Fede, یک مرد بی خانمان بود که صحبت کردن با دیگر افراد بی خانمان در مرکز شهر کتابخانه های صبح یکشنبه گفت: برای دو روز گذشته پلیس نمی rousted هر کسی از زمینه.

"آنها شده ایم شیفت" & Fede گفت. "شش تا هشت ساعت است. اما از آنها تجاوز هر کسی."

در حالی که او صحبت کردن در Cordog پلازا در کنار کتابخانه دو FMPD موبایل نشسته در نظر, Richmond, خیابان پشت کتابخانه.

فرانسیس Covati, 58, یک مرد بی خانمان که دارای چندین تقدیر نامه و دستگیری برای خاطی در لی کانتی — آخرین بار در مارس 4 — گفت: هنگامی که او را ترک گفته او معمولا تلاش می کند برای پیدا کردن یک محل و یک ظرف غذا را ندارد.

"من می توانم اقامت در پارک عمومی," او گفت:. "اما پلیس کشیده و ما را تحت فشار قرار دادند."

ویدئوها ارائه شده توسط میلر و دیگران چند روز پیش نشان می دهد فورت مایرز افسران پلیس گفتن افراد بی خانمان آنها را مجبور به ترک شهر و کتابخانه و کارگردانی آنها را به دور از شهر از کف پارک.

یک ویدیو نشان می دهد یک FMPD رزمناو در ورزشگاه ملک روز شنبه با یک افسر روشن کردن آژیر و گفت: بیش از یک بلندگو در "صبح به خیر. از آن زمان به خواب بیدار می شوید. سلام سلام سلام."

افسر هدایت هر کس به ترک آنها را به یاد به تمیز کردن و سپس درایوهای. چند تن از افراد بی خانمان در پارک نشان داد خاطی تقدیر نامه صادر شده توسط پلیس.

میلر گفت: او با توسل به اجاره اتاق های هتل اجازه دهید به برخی از بی خانمان ها حداقل گرفتن دوش و تمیز کردن.

او امیدوار است که قادر به بی خانمان حامیان و دیگران به آمدن به دفتر لی شهرستان جلسه کمیسیون سهشنبه برای بحث در مورد مشکلات با کمیسیون.

میلر و دیگر طرفداران در حال عبور از آگهی به بی خانمان و دیگران ترغیب آنها به حضور 9:30 صبح جلسه ای در هیئت مدیره اتاق در Lee County Courthouse.

کلیتون گفت: مردم می توانند به این کمیسیون نشست و به صندلی که در اتاق های با برچسب اجتماعی فاصله نگرانی و اعضای هیئت مدیره نیز به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

او افزود که مشارکت عمومی نیز در دسترس از طریق e-نظرات.

"من آرزو می کنم آنها خواهد بود صادقانه و نگرانی به همنوعان" میلر گفت. "مردم در قدرت نمی تواند مربوط به بی خانمان."

شهر نخل های بی خانمان بسازند تا در حال حاضر اگر آن را برای میلر آنها حتی نمی باید به وعده غذایی کوچک اطلاعات و احتمالا ضد عفونی کننده دست آنها فراموش کرده اند.

تامی ویلیامز یک مرد بی خانمان به عنوان شناخته شده "T. C." گفت: میلر ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ.

"او وجود دارد که بسیاری از مردم وجود ندارد, برای ما," او گفت:.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com. اخبار-مطبوعات خبرنگار Kaitlin Greenockle کمک به این مقاله است.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: Nonprofits تلاش برای پیدا کردن جای پای خود در حال انجام coronavirus بحران

و: ناپل فورت مایرز بشردوستانه پاسخ اول کار برای کمک به نگه داشتن سازمان های غیر انتفاعی شناور در طول coronavirus بحران

برخی از کمک در فورت مایرز

شهر فورت مایرز است که فراهم کردن زیر برای کمک به افراد بی خانمان:

  • قابل حمل بهداشتی واحد با مرطوب بشویید و یا از ضد عفونی کننده دست ضسبنسرس در حال تحویل به شیرها, پارک, پارکینگ, ارتش رستگاری خاموش ادیسون خیابان و بیلی Bowlegs پارک. هر سایت باید دو نرم. همانطور که در حال حاضر این برنامه ریزی شده برای تمیز کردن و تعمیر و نگهداری دو بار در هفته. یک چهارم محل در حال تایید کرد.
  • جدید لباس های شسته شده ابتکار در حال راه اندازی شد دوشنبه. ماشین لباسشویی در فورت مایرز با دو محل را دریافت خواهد کرد شستن و خشک کردن و بسته بندی تا 20 پوند از لباس های شسته شده از بی خانمان مشتریان. یک تیم توسعه توزیع کوپن در طول چند روز آینده.
  • پنجاه و توسعه کیسه های تحویل داده شده اند برای توزیع به کسانی که تجربه بی خانمانی شامل موارد زیر است: لیف حمام, مسواک و خمیر دندان, مواد دافع پشه, دئودورانت, 30 SPF لوسیون قهوه مایل بسرخ قاشق/چنگال دسته کوچک موسیقی جاز, مرطوب آنهایی که دستمال مرطوب, چراغ قوه, جفت, جوراب, Chapstick, پماد آنتی بیوتیک.
  • علاوه بر این 30-40 برزنت توزیع خواهد شد همراه با چاپ آگهی با اطلاعات مربوط به مواد غذایی دسترسی به سایت ها (متصل).


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن