قاضی قوانین سباستین باید ادامه جلسات شورای شهرستان با وجود coronavirus اضطراری

تی سی | No comments

سباستین — عضو شورای دامین Gilliams کردم روز خود را در دادگاه روز شنبه و آنچه او می خواست: یک قاضی سفارش نیاز به شورای شهر برای برگزاری جلسات با وجود COVID-19 بحران است.

مدار قاضی جانت Croom حکومت شهر کد ساده و بدون ابهام و بدون تغییر توسط امور جاری از جمله بیماری همه گیر کوروناویروس. که امر به طور منظم جلسات شورای شهرستان به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه جلسات ویژه درخواست اعضای شورای.

“کد به طور خاص اجازه می دهد تا هر عضو شورای شهر به تماس با یک جلسه ویژه, حتی در اورژانس با برخی عمومی-اطلاع الزامات” گفت: Croom. “اگر یک عضو شورای شهر به درستی به نام یک نشست ویژه و در صورتی که رد شد این امر می تواند نقض (شهرستان منشور).”

Gilliams کرده بود شکایت کرد برای حفظ مقامات شهرستان از اجرای شهردار اد داد را که هیچ جلسات برگزار شود تا بحران بهداشت و درمان کاهش خواهد یافت و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis لغو اضطراری خود سفارش دهید.

این داستان به روز خواهد شد.

جانت Begley محلی نویسنده مستقل است. اگر دوست دارید مقالات مانند این و دیگر TCPalm پوشش Treasure Coast, اخبار, لطفا برای حمایت از ما روزنامه نگاری و مشترک شدن در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>